999 rezultate për

shorti

Si rrallëherë, Anjeza Shahini i dedikon fjalët më të ëmbla bashkëshortit në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se ditën e sotme partneri i saj
Bashkëshorti bilioner i Emina Cunmulaj bën gjestin human për 15 mijë punëtorët e tij (VIDEO) Emina Cunmulaj ishte në lidhje live me “Opinion” mbrëmjen e kaluar. Ajo tregoi se ka dy javë e izoluar me vajzat, ndërsa
Qëndroi 7 vjet në burg, kush është ish-bashkëshorti i Albërie Hadërgjonajt (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë ka folur në publik edhe për jetën e saj private. Nëpër intervista ajo ka de
9 shtëpi falas, Almeda Abazi dhe bashkëshorti bëjnë gjestin e madh (FOTO LAJM) Kush më shumë e kush më pak të gjithë po ndërgjegjësohen me pandeminë që po pushton botën. Almeda Abazi dhe bashkësho
U kthye nga Italia bashkë me bashkëshortin, gruaja nga Vlora rezulton pozitive nga COVID 19 Ditën e sotme, autoritetet konfirmuan 146 të prekur nga koronavirusi në vend, pesë prej të cilëve humbën betejën me jetë
Rudina tregon marrëdhënien e Mark Frrokut me ish-bashkëshortin: Shumë të mira! Muaj më parë aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Tas
Gjithë "sy e vesh", Rudina zbulon marrëdhënien e Markut me ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut duket se bëhët çdo ditë e më interesante dhe interesi i publikut është i
Bashkëshorti probleme me drejtësinë? Angela Martini sqaron njëherë e mirë situatën (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja shqiptare Angela Martini nuk ishte parë në shoqërinë e bashkëshortit rumun, Dragos Scavulescu
Habit ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj: Bashkë në karantinë do shkaktonim tërmet (FOTO LAJM) Siç ka treguar edhe më herët, aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë p
Shqiptarët krenohen me Afërdita Dreshajn, shikoni si flet shqip bashkëshorti çek i modeles (VIDEO) Në vitin 2018 Afërdita Dreshaj i dha fund beqarisë duke kurorzëzuar dashurinë me sportistin çek, Jakub Kindl në martesë.
Udhëtim sekret me të dashurën, si nxorri koronavirusi "zbuluar" bashkëshortin tradhtar Një burrë i martuar në Britani po përballet me një telash të dyfishtë nga koronavirusi: ai i kishte thënë të shoqes se d
U infektua në shortin e Ligës së Kombeve, tjetër president federate me koronavirus Presidenti i Federatës së Futbollit së Zvicrës është infektuar me koronavirus në shortin e Ligës së Kombeve. Federat
Gruaja xheloze ka një kërkesë për bashkëshortin e saj: Hiq dorë nga pija! Marrëdhëniet në çift gjithmonë kanë ulje-ngritjet e tyre, pasi ndikojnë shumë faktorë siç është dashuria, por shpeshherë
Turqit të shqetësuar, "Bihter" dhe bashkëshorti i saj nuk i ndoqën rregullat për koronavirusin Aktorja Beren Saat dhe bashkëshorti i saj Kenan Dogulu janë sot në vëmendje të mediave turke për shkak se nuk i janë për
KORONAVIRUSI/ Gruaja e bllokuar në shtëpi me trupin e pajetë të bashkëshortit Koronavirusi ka shkaktuar një situatë të rëndë në Itali, ku vetëm ditën e djeshme u bë karantinim i gjithë vendit. Nd
Ish bashkëshorti i Adrola Dushit qenka i lidhur me Antonetën e "Përputhen"? Vetëm pak orë pasi Antoneta u akuzua se ishte e lidhur jashtë “Përputhen,” Prive rrëmoi dhe na serviri një emër: Adis Pa
Bashëshorti rrezikon burgun, Angela Martini "thur" plane si të fitojë para në të ardhmen (FOTO LAJM) Modelja e njohur Anxhela Martinisë fundmi ka marrë një vendim të rëndësishëm lidhur me karrierën e saj. Jeta e bukuro
U fejua që 17 vjeç, gruaja: Bashkëshorti bëri diçka që më vjen zor ta them Emisoni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e dhimbshme të një nëne 50-vjeçare, e cila është përball
"Nuk është grup i lehtë, kështu e menduam edhe Andorrën", Duka komenton shortin U hodh ditën e sotme shorti për Ligën e Kombeve, teksa Shqipëria u shortua në Grupin 4 të Ligës C, së bashku me Lituanin
Challandes komenton shortin Kosova është rreshtuar në grup me Greqinë Slloveninë dhe Moldavinë në shortin e Ligës së Kombeve. Trajneri i Kosovës,