999 rezultate për

shorti

Si po e kalon Mbretëresha Elizabeth karantinën? Duke kalëruar (FOTO LAJM) Mbretëresha është izoluar me bashkëshortin, Princin Philip në kështjellë. Sipas shoqes së saj, Elizabeth po e kalon shum
E RRALLË/ Gruaja rreh ish-bashkëshortin, denoncohet në polici Një 38 vjeçar nga Kavadari mbrëmë ka denoncuar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja gjashtë vite më e
7 vjet në burg, arrestohet sërish ish-bashkëshorti i Albërije Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Mentor Hadërgjonaj, i njohur si një nga personazhet e dikurshëm të dosjes “Kokaina”, dhe si ish-bashkëshorti i Albërije
"Kam një shtëpi me dhurata", Adelina Tahiri zbulon e emocionuar surprizën e bashkëshortit (VIDEO) Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Tahiri ka qenë pasditen e sotme në një lidhje ‘Skype’ në programin ‘Ftesë në 5’ me
"Nuk mund ta përballoj më", i ndau koronavirusi, Artjola Toska bën dedikimin për bashkëshortin (VIDEO) Izolimi dhe mbyllja e kufinve për shkak të koronavirusit i ka lënë të ndarë Artiola Toskën dhe bashkëshortin e saj. K
Ish-bashkëshorti festoi ditëlindjen, zbulohet dhurata e veçantë nga Rudina Dembacaj (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, ish-partneri i Rudina Dembacajt, Aleksi festoi ditëlindjen. Moderatorja e uroi publikisht me një foto t
Ua solli në majë të hundës karantina, burri hedh të dashurën nga ballkoni (FOTO LAJM) Karantina po sjell dëme të mëdha mendore tek njerëzit të cilët janë tashmë të bllokuar në banesat e tyre pa punë dhe pa
Bashkëshorti nisi stërvitjen, Mirjana Zuber i vë "flakën" rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Është bashkëshortja e anësorit të Hoffenhaimit, Steven Zuber dhe ndërkohë që ky i fundit është në grumbullim me skuadrën
"Të dua shumë", Rudina surprizon ish-bashkëshortin me urimin për ditëlindje (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me ba
Nuk i mungon vetëm Blero, Afrona mall për vajzën e bashkëshortit (FOTO LAJM) Karantina e ka gjetur Afronën dhe Bleron në dy vende të ndryshme. Këngëtari i njohur ndodhet në Kosovë, ndërsa partnerja
"Mimoza Llastica" nga Zvicra: Bashkëshortin e kam shef policie, vajzën politikane (VIDEO) Aktorja Zhaklina Dhimojani ishte sot në një lidhje direkte me emisionin "Rudina" në TV Klan, nga shtëpia e saj në Zvicër
"Shpërthen" babai i Wandës: Ikardi nuk më ka pëlqyer kurrë, ish-bashkëshorti zotëri (FOTO LAJM) Babai i Wanda Narës, Andres Nara, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e dhënë në lidhjë me martesën e vajzës së tij, m
Bashkëshorti humbi jetën si pasojë e COVID 19, gruaja gati të lërë sot Infektivin Ditën e sotme u shënua vikitma e 25-të nga koronavirusit në Shqipëri. Bëhet fjalë për një një 90-vjeçar nga Fieri i cili
Një karantinë romantike si e Zaiminës, kështu i kërkon puthje bashkëshortit (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe biznesmenia Zaimina Vajsari gjithmonë është treguar shumë hermetike për jetën e saj private, duke preferu
Së shpejti do të bëhen prindër, Jonida rrëfen publikisht "frikën" e bashkëshortit (VIDEO) Pasditen e djeshme në një lidhje tek “Rudina” në Tv Klan ishte bukuroshja e ekranit, Jonida Vokshi. Ajo foli për ditët e
COVID-19/ Ndërron jetë në Itali shqiptarja, në gjendje të rëndë edhe bashkëshorti Një shqiptare e cila jetonte në Itali ka ndërruar jetë ditën e sotme si pasojë e koronavirusit. Shpresa R, 69 vjeç, e
Edhe pse të ndarë, Rudina nuk nguron t'i shpreh publikisht "dashurinë" Aleksit (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me ba
37-vjeçarja: Koronavirusi më mori babanë dhe burrin brenda një jave, jetoj për vajzën! "Jetoj për vajzën time. Anna nuk donte ta besonte që heroi i saj, babi polic, nuk ishte më..." Një 37-vjeçare në Ital
"I kam propozuar 16 herë për martesë", rrëfehet bashkëshorti i aktores "Bihter" (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së aktores Beren Saat me këngëtarin Kenan Dogulu vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke.
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu rrëfen dashurinë me bashkëshortin: U çmenda pas syve të tij (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu, është tepër active në median sociale, megjithatë shumë pak dihet për jetën e saj private. Ajo