E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

shoqeruar

Shqiptari zhvishet brenda aeroportit, vdes në duart e policëve italianë Ditën e sotme një shqiptar ka humbur jetën në rrethana misterioze në aeroportin Malpensa në Milano. Burime nga media
Vëllai: Nuk jemi kriminelë, policia më mori zvarrë dy djemtë. Ja ku është Balili Gjatë ditës së sotme po zhvilllohet operacioni për kapjen e Klemend Balilit, i cili është shtrirë në Vlore, Delvinë dhe
Noizy nuk zë mend. Del sërish me armë Në media ka qarkulluar një fotografi e Noizit, i cili duket ndërsa mban në dorë një armë dhe është i shoqëruar nga një p
12-vjeçarja që u arratis me të dashurin, shpërthen në të qara: Ju lutem… Një vajzë e mitur vetëm 12 vjeç u zhduk duke alarmuar familjen e cila vuri në dijeni Policinë e Tiranës. Fillimisht
Sot mot me vranësira, shoqëruar me reshje Sot moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura, me reshje shiu me intensitet të dobë
Policia fut në "darë" Durrësin, 18 të shoqëruar, kapen armë (FOTO LAJM) Policia e Durrësit ka kryer një aksion të gjerë në këtë qytet me qëllim parandalimin e krimit duke kontrolluar 45 automj
Noizy përfundon në Komisariatin e Policisë, ja për çfarë akuzohet kësaj radhe (VIDEO) Këngëtari Rigels Jaku, i njohur me emrin e artit Noizy është shoqëruar ditën e sotme gjatë mbrëmjes nga Policia e Durrës
Lirohet i shoqëruari për grabitjen e bankës në Tiranë Personi i shoqëruar për grabitjen e bankës në Tiranë, tashmë është lënë i lirë. Pas disa orë pyetjesh dhe ripyetjesh të
Emocionuese, këto pamje të djaloshit Murtaza kanë prekur gjithë botën (VIDEO) Deri pak muaj më parë Murtaza nuk e imagjinonte kurrë se jeta e tij do të ndryshonte. Mjaftuan vetëm disa foto me idhull
Ksamil/ 10 të shoqëruar, vrasja dyshohet se është kryer me pagesë Rreth 10 persona deri tani janë shoqëruar nga ana e policisë lidhur me ekzekutimin e Agron Xhezairit pasditen e kësaj të
Ekzekutimi në Sarandë/ 6 persona të shoqëruar, FNSH nis kontrollet në Shendelli Lidhur me ekzekutimin e Agron Xhezairit, policia ka shoqëruar 6 persona në rajon. FNSH është nisur për kontrolle drejt f
Kontigjenti i pestë i FA niset në Afganistan Në kuadër të misionit përkrah vendeve aleate, Shqipëria ka dërguar kontigjentin e pestë në Afganistan. Misioni i pestë i
Vëllai i kreut të Bashkisë Devoll përleshet me policin në Komisariat Vëllai i kreut të Bashkisë së Devollit është shoqëruar në Komisariat pas një konflikt me disa efektivë policie. Buri
Nuk pranoi të bënte testin e alkoolit, arrestohet turku në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar pasditën e sotme një turk, i cili nuk pranonte të bënte testin e alkollit. Arrestimi ësht
Frika nga sulmet terroriste, shoqërohen në polici 170 persona Bisedat e përgjuara muajve të fundit ndaj personave të skeduar si ekstremistë kanë shkaktuar një “furtunë” shoqërimesh n
Dyshime për lidhje me ISIS/ 150 persona të shoqëruar nga Antiterrori, Prokuroria dhe SHISH Një kallëp tritoli, një armë dhe fishekë u gjetën në shtëpinë e Ervin Dukës. 29-vjeçari nga Pogradeci dyshohet se për mb
Ky është "Përbindëshi" rus që "tmerroi" flotën britanike (FOTO LAJM) Aeroplanmbajtësja më e madhe ruse "Admiral Kuznetsov", së bashku me një nëndetëse dhe 7 anijë të vogla luftarake do të k
Kapen 1.2 tonë kanabis në Krujë, 6 persona të shoqëruar Policia mbrëmjen e sotme ka sekuestruar një sasi prej 1.2 tonë kanabis në Derven të Krujës. Sasia e madhe e lëndës narko
Përplas për vdekje këmbësoren në semafor, arrestohet shoferi Aksidenti i tretë është shënuar vetëm për një pasdite në rrugët e vendit dhe me pasoja fatale. Një kalimtare është përpl
Histori prekëse/ Ky është babai shqiptar që nuk e njohu kurrë vajzën e tij Ishte 17 tetori i vitit të kaluar, në orët e mbrëmjes, ku pranë një stacioni autobusi, Eldi Shehu u përplas me motorin e