999 rezultate për

shoqeruar

Çmenden policët në Durrës, godasin me grushte dhe shkelma të shoqëruarit (VIDEO) Një skenë me të vërtetë mjaft skandaloze është filmuar ditën e sotme nga qytetarët në Durrës, rreth orës 17:00. Pamjet t
OSHEE rikthen kontrollet për ndërhyrjet e paligjshme në rrjet, 5 të shoqëruar në polici Grupet e Task Forces në drejtoritë rajonale Shkodër, Burrel dhe Tiranë janë duke ushtruar sërish kontrolle në lidhje m
"Lufta e nuseve" në jetën reale, vajzat zbardhin qendrat e votimeve (FOTO LAJM) Vajza nga Fieri ishte ajo qe nisi këtë “luftë” dhe duket se nuset e tjera nuk ngurruan ta ndjekin pas. Nuset në
Voton Pacolli Pacolli ka qenë i shoqëruar nga gruaja dhe dy fëmijët. Të drejtën për të votuar e ka shfrytëzuar edhe lideri i Aleanc
Të gjithë presin marrëveshje, por ky veprim i Ramës acaroi demokratët (VIDEO) Pasi ka mbaruar takimi prej 3 orësh në Presidencë, Rama i shoqëruar edhe nga Ruçi ka lënë i qeshur zyrën e Nishanit.
E kthyen garazhin në “parcelë” droge, 5 të shoqëruar (VIDEO) Gjatë një aksioni, Policia e Vlorës ka gjetur një ambient ku mendohet se kultivohej lëndë narkotike. Policia e Vlorës
Torta të kripura me mel dhe lakër të shoqëruar me salcë djathi Një antipastë shumë e shijshme për ju vegjetarianët. Përbërsit për 4 persona: 2 gota me mel gjysëm lakre të vog
Aksioni në Berat, policia: 6 persona të shoqëruar për 2 ton drogë Të tjera detaje dalin në dritë nga operacioni që u zhvillua ditën e sotme në Berat dhe Skrapar, ku u sekuestruan afro 2
Policia sekuestron 23 thasë me kanabis në Korçë, dy të shoqëruar Policia e Shtetit ka sekuestruar një tjetër sasi të madhe droge në Vithkuq të Korçës. Policia bën me dije se janë ka
E dhunoi në sy të gruas, rrëfehet polici: Ngacmonte seksualisht një 12-vjeçare Ditën e djeshme pas publikimit të video skandalit, u pezullua nga puna Policia e Elbasanit, pasi dhunoi një shtetas dhe
Personi që ekzekutoi komisarin Cuku mund të jetë vrasës me pagesë Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj ka dhënë sot detaje për vrasjen e ish-kryepolicit Artan Cuku. Duke folur
Qazim Sejdini lëviz i shoqëruar me Forca Speciale? Gazetari investigativ Artan Hoxha ka paralajmëruar një përplasje të fortë mes palëve politike dhe atyre të krimit në Elb
Dekreti, Italia nuk do të refuzojë të miturit e pashoqëruar Parlamenti italian i ka dhënë dritën jeshile dekretit për emigrantët, i cili parashikon disa rregulla për mbrojtjen e të
Grupi i Kumanovës shoqërohet me helikopter dhe masa të forta policore Sami Ukshini dhe të burgosurit e tjerë të grupit të Kumanovës nga burgu i Manastirit dhe burgu i Prilepit, janë shoqërua
Alarm në qiellin britanik, avionët ushtarak ngrihen në qiell për të shoqëruar avionin "fantazëm" (FOTO LAJM) Avionët luftarakë britanikë "RAF", janë ngritur në qiell për të shoqëruar një avion civil i cili po udhëtonte nga Bukure
Protestuesi rreh Kreshnik Spahiun tek çadra e PD (VIDEO) Një sherr ka ndodhur pak minuta më parë, në tubimin që po ndodh te Ministria e Energjitikës, Ndërkohë është shoqëruar
Momenti kur marshuesit e Zharrëzës kërkojnë largimin e Bashës, ai u kërkon falje (FOTO & VIDEO) Marshuesit e Zharrëzës kanë treguar deri më tani se janë të zhgënjyer nga i gjithë spektri politik i vendit. Irritimi
Strakosha fiton derbin me Veselin, por merr një vlerësim të ulët Lazio vijon formën e shkëlqyer në kampionat, teksa mbrëmjen e djeshmemposhti Empolin në transfertë me shifrat 1-2. Skuad
Ngushtohet rrethi, vetëm një i dyshuar për grabitjen e 3.2 milion USD Policia e Tiranës ditën e sotme ka lënë të lirë të gjithë përsonat që ishin të arrestuar mbi ngjarjen e vjedhjes së 3.2
Sulme me gurë e të shtëna me armë zjarri në Tiranë, dhjetëra të shoqëruar në polici Një konflikt mes disa personash ka ndodhur ditën e sotme në Qëndrën Tranzitore të Emergjencace në Shish Tufinë. Mëso