999 rezultate për

shoqeruar

EKSKLUZIVE/ Ahmetaj del nga spitali duke tërhequr këmbën zvarrë Ish-ministri Arben Ahmetaj i aksidentuar pak ditë më parë në Kumanovë e ka kaluar tashmë më të keqen sa i përket gjendje
E goditi makina, në gjendje të rëndë fëmija 8-vjeçar nga Durrësi Dy aksidente në Krujë dhe Katund, Sukth kanë ndodhur sonte. Si pasojë e ketyre aksidenteve dy persona kanë mbetur të
100 të vdekur në protestat e opozitës në Venezuelë Të paktën 100 persona kanë humur jetën në protestat e opozitës kundër presidentit të Venezuelës, Nicolas Maduro. Pers
Sherri për vaditjen, fqinji masakron fqinjin me kosën e barit Një tragjedi ka ndodhur sot në Durrës ku ka humbur jetën një 52-vjeçar pasi është qëlluar me mjete të forta në kokë duke
Çmenden policët në Durrës, godasin me grushte dhe shkelma të shoqëruarit (VIDEO) Një skenë me të vërtetë mjaft skandaloze është filmuar ditën e sotme nga qytetarët në Durrës, rreth orës 17:00. Pamjet t
OSHEE rikthen kontrollet për ndërhyrjet e paligjshme në rrjet, 5 të shoqëruar në polici Grupet e Task Forces në drejtoritë rajonale Shkodër, Burrel dhe Tiranë janë duke ushtruar sërish kontrolle në lidhje m
"Lufta e nuseve" në jetën reale, vajzat zbardhin qendrat e votimeve (FOTO LAJM) Vajza nga Fieri ishte ajo qe nisi këtë “luftë” dhe duket se nuset e tjera nuk ngurruan ta ndjekin pas. Nuset në
Voton Pacolli Pacolli ka qenë i shoqëruar nga gruaja dhe dy fëmijët. Të drejtën për të votuar e ka shfrytëzuar edhe lideri i Aleanc
Të gjithë presin marrëveshje, por ky veprim i Ramës acaroi demokratët (VIDEO) Pasi ka mbaruar takimi prej 3 orësh në Presidencë, Rama i shoqëruar edhe nga Ruçi ka lënë i qeshur zyrën e Nishanit.
E kthyen garazhin në “parcelë” droge, 5 të shoqëruar (VIDEO) Gjatë një aksioni, Policia e Vlorës ka gjetur një ambient ku mendohet se kultivohej lëndë narkotike. Policia e Vlorës
Torta të kripura me mel dhe lakër të shoqëruar me salcë djathi Një antipastë shumë e shijshme për ju vegjetarianët. Përbërsit për 4 persona: 2 gota me mel gjysëm lakre të vog
Aksioni në Berat, policia: 6 persona të shoqëruar për 2 ton drogë Të tjera detaje dalin në dritë nga operacioni që u zhvillua ditën e sotme në Berat dhe Skrapar, ku u sekuestruan afro 2
Policia sekuestron 23 thasë me kanabis në Korçë, dy të shoqëruar Policia e Shtetit ka sekuestruar një tjetër sasi të madhe droge në Vithkuq të Korçës. Policia bën me dije se janë ka
E dhunoi në sy të gruas, rrëfehet polici: Ngacmonte seksualisht një 12-vjeçare Ditën e djeshme pas publikimit të video skandalit, u pezullua nga puna Policia e Elbasanit, pasi dhunoi një shtetas dhe
Personi që ekzekutoi komisarin Cuku mund të jetë vrasës me pagesë Drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj ka dhënë sot detaje për vrasjen e ish-kryepolicit Artan Cuku. Duke folur
Qazim Sejdini lëviz i shoqëruar me Forca Speciale? Gazetari investigativ Artan Hoxha ka paralajmëruar një përplasje të fortë mes palëve politike dhe atyre të krimit në Elb
Dekreti, Italia nuk do të refuzojë të miturit e pashoqëruar Parlamenti italian i ka dhënë dritën jeshile dekretit për emigrantët, i cili parashikon disa rregulla për mbrojtjen e të
Grupi i Kumanovës shoqërohet me helikopter dhe masa të forta policore Sami Ukshini dhe të burgosurit e tjerë të grupit të Kumanovës nga burgu i Manastirit dhe burgu i Prilepit, janë shoqërua
Alarm në qiellin britanik, avionët ushtarak ngrihen në qiell për të shoqëruar avionin "fantazëm" (FOTO LAJM) Avionët luftarakë britanikë "RAF", janë ngritur në qiell për të shoqëruar një avion civil i cili po udhëtonte nga Bukure
Protestuesi rreh Kreshnik Spahiun tek çadra e PD (VIDEO) Një sherr ka ndodhur pak minuta më parë, në tubimin që po ndodh te Ministria e Energjitikës, Ndërkohë është shoqëruar