E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

shoqeruar

Vuçiç hyn në Kosovë i shoqëruar nga dhjetra makina Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, sapo ka kaluar pikën kufitare në Bërnjak dhe është futur brenda territorit të Re
Frikë për sulme, shoqërohen në polici 200 shqiptarë të "rrezikshëm" Ditën e sotme në Elbasan do të luhet ndeshja Shqipëri-Izrael. Kjo ndeshje ka ngritur në këmbë të gjithë Policinë e Sh
Ndalohet i dyshuari për vrasjen e 56-vjeçarit që u gjet pa jetë në Korçë Mëngjesin e sotëm u gjet pa jetë një 56 vjeçar në Korçë e cili dyshohet se është vrarë. Pak orë pas zbulimit të krimi
Vetëhelmoet 35-vjeçari, ndërron jetë në spital Një 35-vjeçar, i ka dhënë fund jetës së tij, duke konsumuar fostoksinë në Fier. Me gjithë përpjekjet e familjarëve, t
Daddy Yanke vjen në Tiranë, gati për të tundur vendin Një natë e zjarrtë pritet në Shqipëri ditën e sotme. Këngëtari i njohur nga Puerto Rico, emrin e të cilit mban një pr
Sot prisni stuhi dhe rrebeshe shiu Moti në fillim të javës, datë 23 korrik, do të jetë paqëndrueshëm me vranësira mesatare deri të dendura të shoqëruara me
Aksident i frikshëm në Vlorë, makina përplas fëmijën 3 vjeç Një aksident i frikshëm ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. Një fëmijë vetëm 3 vjec është përplasur nga një automjet, t
I dyshuari turpëron policin në komisariat Një person i shoqëruar në stacionin policor “Qendra” në Prishtinë, gjatë intervistimit ka sulmuar zyrtarin policor. P
Dua Lipa mbështet shqiptarët, publikon foton e Shaqirit dhe Xhakës Dua Lipa nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, në Instastory ka mbështetur dy lojtarët shqiptarë. Në
Makina përplas rëndë këmbësorin te Rruga e Dibrës Një aksident me pasojë plagosjen e një 50-vjeçari i regjistrua mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth o
Zgjidhet kriza e 600 emigrantëve të mbetur "peng" në mes të detit Në bordin e anijes Aquarius gjenden 629 emigrantë të shpëtuar në Detin Mesdhe, prej tyre 123 të mitur të pashoqëruar, 11
Kur Hitleri dëfrehej diskove me femra (FOTO LAJM) Hitleri, është emri që me dekada ka tmerruar njerëzimin me diktaturën e tij. Ai ka udhëhequr Gjermaninë për shumë vite d
Kush janë dy bukuroshet që shoqërojnë Bashën në protestë? Lulzim Basha është duke përshkuar në këmbë bulevardin qendror duke shkuar në drejtim të kryeministrisë, i shoqëruar nga
Notis Sfakianakis zhgënjen shqiptarët, çfarë ndodhi mbrëmë (VIDEO) Pas debateve të shumta ku figura të njohura shqiptare bënë fushatë për të bojkotuar koncertin e këngëtarit grek Notis Sf
Pas ndarje, Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM) Pas dovorcit Erjona po e shijon në maksimum “lirinë” e saj dhe tashmë është duke kaluar disa ditë pushimesh në Mykonos.
I riu zbraz armën në mes të qytetit, ka të plagosur Një i ri ka zbrazur armën ditën e sotme në Vlorë, në zonën e quajtur Sahati. Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në
Jepet vendimi, a do të lirohet aktori i Stupcave? Aktori Mensur Safqiu do lirohet nga mbajtja në polici. Atij i janë shqiptuar dy fletëparaqitje, për njëra për vozitje në
Parkimi dhe disa lëndë të lëngshme janë detajet nga arrestimi i aktorit Aktori Mensur Safqiu është shoqëruar në polici gjatë mëngjesit të sotëm. Mësohet se Safqiu është shoqëruar nën arsyet
Momenti deçiziv i ndeshjes Real - Bayern e shoqëruar në karikaturë (FOTO LAJM) Real dhe Bayern zhvilluan një ndeshje fantastike në Santiago Bernabeu u gjithkush u mundua të japë maksimumin e tij.
Konfirmoi largimin nga Barcelona, lojtarët përqafojnë Iniestan (FOTO LAJM) Andres Iniesta dje njoftoi largimin nga Barcelona në përfundim të sezonit në një konferencë për shtyp të organizuar në q