E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

shoqeruar

Rama si Erdogani: "Hekurat" atyre që thërrasin kundër tij Ka mjaftuar një thirrje "Rama, anti-shiptar" para kryeministrisë që një qytetar të përfundojë në polici gjatë paradites
Shoqërohen 5 persona në lidhje me grabitjen e biznesmenit në Durrës Pas grabitjes së banesës së biznesmenit mbrëmjen e djeshme në Shkozet të Durrësit, 5 persona janë shoqëruar në polici.
A janë arrestuar katër studentët? Reagon Policia Ditën e sotme, një student i cili proteston para kryeministrisë, ka deklaruar se Policia e Shtetit ka arrestuar 4 prej s
Tronditet Korça, makina godet për vdekje një çift Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Ka qenë një automjet tip "Benz
Asambleistët serbë ndërpresin kontaktet me Prishtinën Katër kryetarët e komunave veriore me shumicës serbe kanë thirrur sot një mbledhje të jashtëzakonshme që është shoqëruar
Atentati me tritol ndaj biznesmenit Alushaj, ky person mund të zbardhë ngjarjen Të tjerë persona janë shoqëruar për atentatin me tritol ndaj biznesmenit vlonjat Agron Alushaj. Sipas të dhënave nga
Tragjike në Fushë-Krujë, makina përplas për vdekje këmbësoren Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak kohe në afërsi të urës së Fushë-Krujës, ku një autojmet tip Benz ka përplasur p
Gruevski ka kaluar kufirin shqiptar më këmbë si refugjat (VIDEO) Gazetari Lorenc Vangjeli, ka bërë të ditur se ish-kryeministri Nikolla Gruevski u arratis nga vendi i tij për t’i shpëtu
I arrestuan djalin, qytetarja në Astir humb ndjenjat (VIDEO) Banorët e zonës së Astirit vijojnë të protestojnë kundër projektit të Unazës së Madhe që parashikon prishjen e qindra ba
Dogjën kazanë dhe goma, banorët e Astirit shoqërohen në komisariat Banorët e Astirit, të cilët nuk lejojnë prishjen e shtëpive të tyre, janë shfaqur pasditen e kësaj të marte me pankart
12 grekë të shoqëruar, si hyri në Bularat ekstremisti Babis Harallambos 12 persona janë shoqëruar në Bularat ndërkohë që dy të tjerë janë proceduar penalisht për nxitje të urrejtjes. Një ng
Të shoqëruar 10 veta, por kush e vrau mikun e Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 15 plumba të
Atentati i Durrësit: 10 të shoqëruar në polici, si u qëllua me breshëri miku i Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 30 plumba të
Del në dritë arsyeja pse u arrestua Arben Ndoka Eshtë zbuluar akuza e arrestimit të ish-deputetit socalist Arben Ndoka. Ai është shoqëruar nga RENEA pasi akuzohet pë
Bomba në PS, pas Çukos arrestohet një tjetër ish-deputet Një tjetër ish-deputet i PS-së është shoqëruar në policinë e Tiranës. Arben Ndoka, ish-deputeti i PS është shoqëruar
"Shqiponjat" rrethojnë Librazhdin, 1 në pranga dhe 6 të shoqëruar Kanë vijuar aksionet për identifikimin dhe goditjen e personave, të cilat dyshohen se shpërndanin lëndë narkotike, por
Policia "tund" Shkodrën, 1 i arrestuar dhe 10 të shoqëruar Një aksion është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Shkodër ku është arrestuar një 35 vjeçar, Fatjon Boshnjaku, pasi gjatë
E çuan në polici? Reagon Eni Çobani Ditën e sotme është shpërndarë me shpejtësi një lajm ku thuhej se juristja e njohur Eni Çobani është shoqëruar në komi
Shoqërohet në polici Eni Çobani Juristja e njohur Eni Çobani mësohet se është shoqëruar në polici mesditën e sotme. Sipas informacioneve mësohet se a
Gazetarja: Xhisiela po gënjen, erdhi e shoqëruar me një makinë Gjatë intervistës në studion e Open, Xhisiela Maloku ka mohuar të jetë dhunuar. Ndërsa intervista transmetohet me pje