E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

shoqeruar

LIGJI/ Ndalohet hyrja e nxënësve të pashoqëruar në bare “Ligji për ndalimin e tregtimit të alkoolit do të ketë sanksione të rënda te të gjitha lokalet që do të lejojnë të hyjnë
Dyshohet për lidhje me terrorizmin, ndalohet një person në Elbasan Policia e Elbasanit ka shoqëruar në Komisariat një shtetas të sapo kthyer nga Egjipti, për shkak se dyshohet të ketë lid
Shkon në 40 numri i protestuesve të shoqëruar Ka shkuar në 40 numri I të arrestuerve që morën pjesë në protestën e mbrëmshme të opozitës e cila u shoqërua më konfront
20 të shoqëruar pas protestës Burime bëjnë të ditur se të paktën 20 persona janë shoqëruar në ambientet e Drejtorisë të Policisë së Tiranës, pas prote
EMRAT/ Çfarë po ndodh në Elbasan, arrestohen 5 persona Policia e Elbasasnit po zhvillion një operacion në këtë qytet ku deri më tani janë shoqëruar mbi 10 persona. Në fill
Grabitësit hodhën në lum trupin e shokut të vrarë, 40 të shoqëruar 40 është numri i personave të shoqëruar në lidhje me grabitjen spektakolare që ndodhi pak pas mesditës së sotme në pistë
20 furgona me policë në bregun e Lumit, kapen dy vëllezër Forca të shumta policie kanë zbarkuar mbremjen e sotme në zonën e Bregut të Lumit. Rreth 20 furgona policie kanë shkuar
Degradon sitiuata, presidenti Laçit përfundon në Polici, goditi Halilin (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë dy klubet në fjalë u dënuan me masa disiplinore për shkak të sjelljeve jo të hijshme. Pas përf
EMRAT/ Nisin shoqërimet në polici të banorëve të Astirit Mbrëmjen e djeshme banorët e Astirit kanë përshkallëzuar protestën e tyre ku kanë mbajtur të bllokuar për disa orë rrugë
E qëlluan me 23 plumba, 10 të shoqëruar për Jurgen Kurtin I riu Jurgen Kurti u ekzekutua mbrëmjen e djeshme teksa po kthehej në shtëpi. Autorët dyshohet se e kanë qëlluar vikt
Policia shoqëron 30 anëtarë të PD-së në Roskovec 30 persona, kryesisht të rinj, që protestuan mëngjesin e sotëm në Roskovec janë shoqëruar nga posta e policisë Roskoveci
Kapsolla dhe gaz lotsjellës, shpërndahet turma e protestës (FOTO LAJM) Basha ftoi sot opozitën dhe popullin që ti bashkohej në protestë kundër qeverisë duke u mbledhur para Kuvendit. Por n
Policia shpall në kërkim shefin e Policisë Bashkiake të Shkodrës Pas përfundimit të protestës së opozitës ditën e djeshme në Tiranës, policia ka nisur shoqërimin e personave të ndryshëm
Shkon në 40 numri i protestuesve të shoqëruar Protesta e djeshme shpertheu në dhunë ndaj institucionit të Kryeministrisë, ku u prishën skelat dhe u qëlluan xhamat e d
Futu mrena mor by***ir! Policia godet Florenc Hoxhën gjatë ndalimit (VIDEO) Forca të shumta policie kanë shoqëruar mbrëmjen e sotme Florenc Hoxhën, ish-kreun e Policisë Pashkiake të Tiranës. N
Pamjet kur policia hyn nga muri në shtëpinë e Florenc Hoxhës Ish-drejtori i Policisë Bashkiake, në kohën e PD, Florenc Hoxha është shoqëruar për në komisariat. Pasditen e sotme p
Shoqërohet në komisariat ish-kreu i Policisë Bashkiake Ish-kreu i Policisë Bashkiake të Tiranës, Florenc Hoxha, është shoqëruar në polici pas protestës së sotme të opozitës.
RENEA kap armë dhe municione në shtëpinë e gjyqtarit të Dritan Dajtit Forcat Speciale RENEA kanë kapur armë, municione dhe shume parash në shtëpinë e njërit prej gjyqtarëve që i hoqën dënimi
Familja akuzon Policinë se e vrau, pushohet çështja e Enea Ftoit Edhe pse familjarët e tij këmbëngulin se Enea vdiq nga dhuna e Policisë, kjo gjë është hedhur poshtë nga Prokuroria e Ko
Ronaldo i shoqëruar nga Georgina mbërrin në gjykatën e Madridit, çfarë pritet të ndodhë me të? (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka mbërritur në Madrid në orët e para të mëngjesit i shoqëruar dhe nga e dashura e tij Georgina Rodrig