999 rezultate për

shoqeruar

I dashuri i bën foton në tualet Dua Lipës, shpërthejnë komentet Dua Lipa dhe i dashuri i saj Awnar Hadid janë ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata duken mjaft të dashuruar për
Persona të veshur civil fusin me dhunë në makinë një protestues Protesta tek Astiri është shoqëruar me tensione pas ndërhyrjes së policisë e cila ka shoqëruar disa shtetas në rajon.
"Le të shkojë gjaku gjer në gju", banorët e Astirit nuk tërhiqen Banorët e Astirit nuk kanë ndërmend të tërhiqen. Edhe pse ata janë shoqëruar në polici dhe mbartin mbi supe disa aku
E FUNDIT/ Blindohet Unaza, shoqërohet në polici edhe operatori i televizionit Edhe mbrëmjen e sotme banorët e Astirit kanë dalë në protestë duke bllokuar rrugën. Nga raportimet e para mësohet se
I shoqëruar nga dy autoblinda, përfundon në spital Etfimiu Eftimius Ka përfunduar në spitalin e Elbasanit shtetasi grek Eftimiu Eftimius, i cili akuzohet për vrasjen e Devi Kasmit, rreth d
Incidente, shoqërime në polici dhe pjesmarrja: KQZ deklaratë zyrtare Është duke vijuar procesi i zgjedhjeve të parakohshme në Kosovë dhe do të zgjasë deri në orën 19:00 të mbrëmjes së sotme
Shqiptarja 109 vjeçare voton në Prizren Kosova po mban sot votimet për kryeministër. Një votuese e veçantë është shfaqur në kutitë e votimit në Prizren. Ajo
U ekzekutua për gjakmarrje në Mirditë, disa të shoqëruar për Eri Zefin Mirdita është tronditur ditën e djeshme nga ekzekutimi i një të riu, vetëm 34-vjeç. Viktima është shtetasi Eri Zefi q
Stuhia në Shqipëri, në 10 minuta 290 shkarkesa elektrike Reshje të dendura shi e erë e fortë gjatë mbrëmjes në Tiranë e në qytete të tjera të vendit. Shërbimi Meteorologjik Usht
Mos bëni plane për fundjavë pa parë motin Dita e dielë, sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vran
Dyshohet se ishin nisur drejt Kosovës, ndalohen 23 shtetas irakianë, mes tyre edhe 5 fëmijë Policia e Kukësit ka ndaluar 23 irakienë. Mendohet se destinacion kishin Kosovën. Janë shoqëruar në Komisariat 13
"I sigurt?", Jonida Maliqi vë në siklet publikisht Romeon (FOTO LAJM) Aktori i "Al Pazar" dhe tashmë edhe moderator me emisionin "Treshat", Romeo Veshaj ka postuar së fundmi në Instagram dis
Icardi te PSG, sulmuesi niset drejt Francës i shoqëruar nga Wanda (VIDEO) Mauro Icardi është nisur drejt kryeqytetit francez, Parisit. Ish-kapiteni i Interit, do të bashkohet me kampionët e L
Aksident i rëndë në Durrës, makina përplas këmbësorin Një tjetër ngjarje sapo ka ndodhur në Durrës ku mësohet se një kalimtar teksa po kalonte rrugën tek vendi i "varrezat e
I zënë pritë policit pasi kishte arrestuar njërin prej tyre një natë më parë, në pranga dy të rinjtë Dy të rinj nga Gramshi janë vënë në prangat e policisë, pasi i kanë zënë pritë një punonjësi policie, që i kishte shoqër
Policia aksion në Laprakë, ndalon një grup të rinjsh Mbrëmjen e sotme policia në Tiranë, në zonën e Laprakës ka ndaluar disa persona të cilët dyshohet se shisnin lëndë narko
Rrahu me grushte dhe shkelma gruan në QSUT, Policia reagon për Ramazan Rrajën duke pezulluar efektiven Lajmi i publikuar në media se Ramazan Rraja, kushëriri i parë i Rexhep Rrajës, dhunoi një grua në QSUT ka reaguar edhe
Dhjetra të shoqëruar në polici, si e njohin familjarët Feriz Bardhin Pak orë pas ngjarjes që tronditi qytetin e Durrësit të enjten e 1 gushtit, në një kohë që sezoni veror është në pikun e
Dua Lipa mbërrin në atdhe e shoqëruar nga i dashuri i ri (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, e shoqëruar nga i dashuri i saj i ri, Anëar Hadid, ka arritur në K
Dako "non grata", Veleshnja: Ai është akullore qumështore, duhet shoqëruar edhe pak në burg (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u raportua lajmi se Departamenti Amerikan i Shtetit i ka ndaluar hyrjen ish-kryebashkiakut të Durrësit