999 rezultate për

shokuar

I dyshuari për ekzekutimin e vëllezërve Haxhia dënohet me burg: I kisha të afërm, i shkova në varrim Gjykata e Durrësit dha sot masën “arrest me burg” për dy autorët e dyshuar të dy vëllezërve në Durrës, Viktor dhe Besmir
Shkrepjet që kanë "shokuar" botën, këto foto duhet t'i shihni dy herë (FOTO LAJM) Sa herë iu është dashur t'i ktheheni një fotoje më shumë se një herë pasi ju ka bërë kokën "lëmsh"? Dritat, hijet dhe
Sanremo plot incidente, momenti dramatik kur këngëtari rrëzohet keq nga shkallët (VIDEO) Sanremo i këtij viti ka qenë plot personazhe dhe ngjarje interesante. Vajza që tërheqin vëmëndje, kënëgtar që ofendoj
Shkrepjet që kanë "shokuar" botën, këto foto duhet t'i shihni dy herë (FOTO LAJM) Dritat, hijet dhe ngjyrat mund të ndryshojnë dukshëm mënyrën se si duken gjërat. Ju mbase do duhet t’i shihni dy herë
Besa Kokëdhima e shokuar nga nëna që dhunoi brutalisht të bijën! (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë në Sarandë, ku një nënë dhunoi në mënyrë kafshërore të bijën për arsyen banale të mos larjes së enëve, i
Kiara Tito e shokuar, fansi pret dorën për të shkruar emrin e saj (FOTO LAJM) Kiara Tito është një ndër vajzat e ekranit më të pëlqyera të momentit. Moderatorja ia ka dalë që në pak vite të ketë
Flet tezja e të riut që u helmua bashkë me gruan: Jemi shokuar Një ngjarje e rëndë ka shokuar jo pak ditën e sotme gjithë Shqipërinë. Një çift në Librazhd i cili është martuar këtë
Pamjet e fundit nga Durrësi, banorët të shokuar nga pasojat e tërmetit (FOTO LAJM) Banorët e Shqipërisë e kanë zbardhur ditën jashtë shtëpive e pallateve. Tërmeti 6.4 shkallë që ndodhi herët në mëngje
"Mos, ke heq brinjët", fansat të shokuar nga foto e Kejvinës (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është ndër bukuroshet shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale. Së fundmi e angazhuar në "Dance
"Çmendet" gruaja në avion, i thyen kompjuterin të dashurit në kokë (VIDEO) Një grua e zemëruar i la pasagjerët në një fluturim të shokuar, ndërsa ajo thyen një laptop mbi kokën e të dashurit të s
"Jemi shokuar", çfarë thonë të afërmit për të akuzuarin e vrasjes së Kurtit Olsi Qallia është një nga tre të dyshuarit si vrasësit e Jurgen Kurtit. Ky i fundit u ekzekutua pak pranë shtëpisë së
Fantastike, Hollanda barazon rezultatin përballë Gjermanisë (VIDEO) Hollanda po bën një pjesë të dytë shumë ndryshe nga e para. Fillimisht ishte De Light që ngushtoi rezultatin sapo fil
Ranieri i shokuar për humbjen e sulmuesit argjentinas Sulmuesi argjentinas Emiliano Sala, i cili pak ditë më parë kishte firmosur për ekipin e Premier Leagues, Cardiff City n
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO) Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta
Totti i "shokuar": E turpshme çfarë ndodhi te Roma-Inter Roma dhe Interi u ndalën me barazim 2-2 mbrëmjen e djeshme, por ky rezultat duket se nuk u ka pëlqyer të gjithëve. K
E mbuluar nga gjaku, Zajmina tranformohet tërësisht (FOTO LAJM) Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, Zaimina Vasjari tërh
Sulmohet vajza e Marine Le Pen në Paris Dy persona kanë sulmuar duke i thyer hundën, vajzën 19-vjeçare të Marine Le Pen në periferi të Parisit. Liderja e Fronti
Rrëqethëse, emigranti shqiptar përdhunon dhe lë shtatzënë vajzën me të meta mendore Mjekët e spitalit të qytetit të Amfisës në Greqi deklaruan se janë të shokuar në lidhje me atë që mësuan së fundi pas ek
Goditje pa mëshirë dhe thyerje krahu, rrahja e këtyre vajzave ka shokuar botën (VIDEO) Mundja në WWE është një nga sportet më të shikuara dhe atraktive në botë. Aty përveç mundjes ka edhe skena të shumta
Krunić i "shokuar" nga Strakosha: Bëri një pritje që nuk ekzistonte (VIDEO) Gardiani shqiptar, Thomas Strakosha u bë viral pas një videoje të shpërndarë në rrjet në ndeshjen mes Lazios dhe Empolit