999 rezultate për

shofer

Si raketë në rrugë, shoferi i çmendur i Mercedesin shkakton aksident si në filma (VIDEO) Një video tronditëse e kapur nga një veturë, shfaq momentin kur një shofer i Mercedes tejkalon veturat në autostradë her
"Më fal", zbulohen mesazhet e fundit të shoferit të Xhafajt Ekspertiza e ka cilësuar vetëvrasje vdekjen e shoferit të ministrit Fatmir Xhafaj dy ditë më parë në garazhin e Gardës s
Dërgoi Xhafajn në shtëpi pastaj ndodhi tragjedia, minutat e fundit të shoferit të ministrit Mesnatën e 30 qershorit, i ndjeri Shkëlzen Qordja, pasi ka lënë në shtëpitë përkatëse ministrin e Brendshëm dhe shoqërue
Miqtë e shoferit të Xhafajt rrëfejnë: Shkëlzenin e gjetëm të mbuluar në gjak, nuk dëgjuam krisma Ekspertiza e ka cilësuar vetëvrasje vdekjen e shoferit të ministrit Fatmir Xhafaj dy ditë më parë në garazhin e Gardës s
Paralajmërimi i frikshëm i Kreshnik Spahiut: Pas shoferit e ka rradhën ministri! Kreshnik Spahiu është një ndër politikanët që ka hedhur dyshime të rënda mbi vdekjen e shoferit të Fatmir Xhafajt. S
Shtohet misteri, shoferi i Xhafajt një natë para vdekjes po festonte Ditën e djeshme, në Gardën e Republikës u gjet i vdekur shoferi i ministrit Fatmir Xhafaj. Ditën e sotme, Shkëlzen Qo
Vdekja e shoferit të Xhafajt, reagon për herë të parë Rama Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka reaguar në lidhje me vdekjen e shoferit të ministrit Fatmir Xhafaj. Ngjarja n
Policia surprizon shoferët në 3 të mëngjesit: Pezullohen 13 patenta (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në aksin Tiranë- Durrës, ka konstatuar në disa shkel
Dyshimet për vrasje, reagon ashpër familja e shoferit të Xhafajt Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në Tiranë ku shoferi i Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, 31-vjeçari Shkëlzen Qordja
Denoncimi, shoferi i Fatmir Xhafajt është vrarë Vdekja e shoferit të Fatmir Xhafajt, Shkëlzen Qordjas, ka krijuar debat të fortë nëse ishte vrasje apo vetëvrasje. Po
Vrasja e shoferit të Fatmir Xhafajt, hetime në disa pista, sekuestrohen pamjet e kamerave të sigurisë Burimet thonë se pista e parë e hetimeve për zbardhjen e vdekjes së shoferit të ministrit të brendshëm, është ajo e vetë
Versioni tronditës: E vranë, me kë ishte në makinë shoferi i Xhafajt Ditën e sotme në orët e para të mëngjesit në makinën e Gardës së Republikës u gjet pa jetë trupi i Shkëlzen Qordjas, sho
Shoferi vrau veten me plumb në kokë, reagon për herë të parë Xhafaj Ndërkohë që kanë kaluar 6 orë nga zbulimi i trupit të pajetë të Shkëlzen Qordja, ka reaguar vetëm pak minuta më parë Min
Kjo është arma me të cilët vrau veten shoferi i Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Gardën e Republikës, ku një punonjës dhe njëkohësisht shof
Zbardhet ngjarja, shoferi i Fatmir Xhafajt është vetëvrarë Policia e Shtetit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Gardën e Republikës, ku një punonjës dhe njëkohësisht shof
Vdekja e shoferit, vjen akuza e fortë për Xhafajn Gjetja pa jetë i shoferit të ministrit Xhafaj sot në Tiranë i ka dhënë krahë opozitës që të akuzojë atë që ajo e quan "m
Shtohet misteri i vdekjes së shoferit të Xhafajt: U gjetën 7 plumba Shtohet misteri rreth gjetjes pa jetë të shoferit të Fatmir Xhafajt , brenda makinës në garazhin e Gardës së Republikës
Gazeta e opozitës: Mafia vrau shoferin e Xhafajt Në orët e para të ditës së sotme është gjetur i vdekur në rrethana ende të paqarta shoferi i ministrit të Brendshëm, Fat
Ky është shoferi i Xhafajt që u gjet i vdekur (FOTO LAJM) Në orët e para të mëngjesit të sotëm është gjetur i vdekur punonjësi i gardës, Shkëlzen Qordja, shoferi i Fatmir Xhafajt
Ministria e Brendshme konfirmon: Gjendet i vdekur shoferi i Xhafajt Ministria e Brendshme ka konfirmuar në mënyrë zyrtare se punonjësi i Gardës së Republikës si dhe shofer i ministrit Xhaf