999 rezultate për

shkojme

Berisha: PD do fitojë zgjedhjet, PS po tenton të bllokojë proçesin 2013 do të jetë vit i fitores spektakolare të PD dhe aleatëve të saj, viti mbajtjes së gjedhjeve të lira dhe të ndershme
Xavi: Ta harrojmë humbjen me Celtic Xavi Hernandez i bëri thirrje skuadrës së tij, që të harrojë humbjen e së mërkurës në Glasgow dhe të përqëndrohet vetëm
E dashura e Justin Bieber tmerrohet në emision live (VIDEO) E dashura e këngëtarit Justin Bieber është trembur për vdekje gjatë një interviste në Ellen DeGeneres show. Selena Gomez
Real-City, barazimi s'e kënaq Mancinin Real Madrid-Manchester City është padyshim një prej ndeshjeve më të bukura në këtë fillim sezoni të Champios League dhe
Mehmeti: Po shkojmë drejt ndryshimit të Kushtetutës "Deputetët maqedonas po e çojnë shtetin drejt ndryshimit të Kushtetutës". Kështu deklaroi Ermira Mehmeti Devaja, deputet
RDK nuk bashkohet me Georgevskin dhe Crvenkovskin Partia RDK e Rufi Osmanit ka njoftuar se nuk e sheh veten në koalicion të përbashkët me partitë maqedonase dhe bashkimin
Allegri: Shkojmë në finalen e Kupës Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, është i bindur se Rossonerët sonte do të arrijnë ta përmbysin disvantazhin pre
Kalojmë Barçën dhe shkojmë në finale Përballja me Barcelonën në çerekfinalet e Ligës së Kampioneve nuk e terrorizon Massimiliano Allegrin. Trajneri i Milanit
Mblidhen 10 mijë firma për referendumin kundër plehrave Aleanca Kundër Plehrave ka vazhduar mbledhjen e firmave për referendumin që do të anullonte dy nga nenet e kundërshtuara
Copa del Rey, Pellegrini "kercenon" Realin Manuele Pellegrini do të përballet neser kundër ish skuadrës së tij Real Madrid. "Ne do përpiqemi të shkojmë sa më la
Ranieri: Duam pikë, spektaklin e bën Barcelona Tekniku Claudio Ranieri shprehet se nuk i ka ndodhur asnjëherë që një ekip i tij të gabojë kaq shumë sa Interi në përbal
Seedorf: Duam finalen e Champions League Clarense Seedorf ose siç e thërrasin te Milan "Profesori" në një pronocim për mediat italiane foli për ecurinë e klubit
Agjenti i Drogba: Nuk rinovojmë por nuk do shkojmë te Milan Sulmuesi 33-vjeçar i Chelsea Didier Drogba do të largohet nga Londra. Tabloidi britanik "Sun" raporton deklaratat e agje
A do të shkojmë nga llogoret në fundin e gazetarisë? Ka qenë i shumtë numri i atyre që më kanë kërkuar shpjegime mbi polemikën me Fevziun në emisionin “Opinion” të së hënë
Po shkojmë drejt nivelit të Barcelonës Trajneri i Manchester United, Alex Ferguson, ka dhënë një intervistë interesante në prag të ndeshjes së sotme kundër Liv
Zambrotta: Barça më e mira në botë Mbrojtësi i Milanit dhe i Kombëtares Italiane, Gianluca Zambrotta ka thënë në një intervistë për Sportmediaset se Barcel
Benzema: Do të shkojmë në finale Sulmuesi i Real Madirdit, Karim Benzema ka thënë se klubi i tij edhe pse është në disavantazh kundër Barcelonës mund ta
Rama në Krujë: Të ndëshkojmë qeverinë Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka vijuar turin e takimeve elektorale në qytetin e Krujës. Nga ky qytet Rama thek
Drejt NATO-s nuk shkojmë të ndarë BDI, po angazhohet për implementimin e Marrëveshjes së Ohrit dhe perspektivën euroatlantike të Maqedonisë. Kreu i BDI,
Sneijder: Tani të shkojmë deri në fund Fitorja e parë në këtë muaj I ka dhënë besim Interit që rikthehet të shohë larg edhe në Champions League. “Të mbërrijmë