999 rezultate për

shkojme

"Droga", Basha: I shkojmë deri në fund Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thekson vendosmërinë e opozitës për t’i shkuar deri në fund të vërtetës për
Pellegrini: duhet të mëndojmë për fitoren ndaj Liverpoolit Menaxheri i Manchester Cityt, Manuel Pellegrini, thotë se ata do të udhëtojnë te Liverpooli për të nxjerrë pikët maksima
Haradinaj: Të shkojmë në zgjedhje me qeverinë e shkarkuar Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush haradinaj është shprehur se po bën përpjekje që në zgjedhje të shkoh
"Me Shaqirin, Behramin dhe Xhakën shkojmë në Botëror" Ka dy vjet që nuk ka qenë në Kosovë, por me ndryshimet që ka parë është i befasuar për të mirë. "Këtu qenka si në Zvicër
Navas: City mund ta mposhtë Barcën Mesfushori i Manchester Cityt, Jesus Navas, thotë se shpresat e tyre për të triumfuar në Champions League ende nuk kanë
"Me një Zlatan të tillë, shkojmë larg" Kapiteni i Paris Saint Germain, braziliani Thiago Silva ka folur për mikrofonat e RMC, duke thurur elozhe për shokun e t
Taksitë 8+1 vijojnë protestat Drejtuesit e furgonave taksi taksive 8+1 vijojnë edhe sot protestën e tyre pas urdhrit që nuk lejon furgonët të marrin p
BDI: Nëse VMRO nuk pranon kandidat konsensual, shkojmë në zgjedhje të parakohshme Nëse VMRO DPMNE-ja nuk e pranon kërkesën e BDI-së për kandidat konsensual, atëherë partia e Ahmetit do të kërkojë zgjedh
“Shkojmë në Fast Food!”, tifozët mbrojnë Januzajn "Të shkojmë të gjithë tek "Na n d o’s" (fast food në Manchester)! Ky kor është dëgjuar disa herë në "Old Trafford" nga t
Martino bën të fortin: Fitojmë që në Manchester Manuel Pellegrini thotë se Barcelona është ajo që duhet t’i trembet Manchester City-t, por kolegu i tij Gerardo Martino
Pele optimist: Shkojmë në finale Shorti i Kupës së Botës 2014 u hodh, me 5 herë kampionët që do ta nisin kompeticionin në vendin e tyre duke u përballur
Romët pranojnë ofertën e “Ramës”: Do shkojmë në Shishtufinë Romët pranojnë të shkojnë në ish-repartin 1005 në Shishtufinë e vënë në dispozicion nga Ministria e Mbojtjes me vendim q
Topi në Zall-Herr: Mos votoni qorrazi Në vijim të takimeve elektorale, kreu i Frymës së Re Demokratike Bamir Topi zhvilloi sot një takim me banorë të komunes
VV: Në këto zgjedhje do të shkojmë në balotazh Zgjedhjet lokale në Kosovë nuk janë test për Lëvizjen Vetëvendosje, por një mundësi. Kështu ka thënë sekretari organizat
Rama në Lezhë: Të ndëshkojmë Berishën me votë Kreu i opozitës Edi Rama gjatë një takimi me një grup përfaqësuesish të djathtë dhe ish të përndjekurish politikë në qyt
Ch.League, Reus: Mund ti shkojmë deri në fund Borussia Dortmund i ka të gjitha mundësitë për të ngritur në qiellin e Londrës trofeun e Champions League. Sulmuesi i ka
Del Boske optimist: Në Francë do të shkojmë për të fituar Spanja do të shkojë në Francë me objektivin për të marrë tre pikë. Sipas teknikut Vicente Del Boske përpara janë edhe ka
Cërvenkovski: Rezistenca vazhdon, do të shkojmë deri në fund Branko Cërvenkovski, lideri i LSDM-së vizitoi Prilepin, banorëve të së cilit i kërkoi që të bëjnë zgjedhjen e duhur më 2
Strasburgu kthen lëndët e pronave maqedonase Janë kthyer nga Strasburgu në Greqi 8 mijë lëndë për pronat e maqedonasve në Maqedoninë e Egjeut nga gjykatat e shkallës
Zanneti i sigurtë: Fitojmë Kupën dhe Europa League-n Kapiteni i Interit, Javier Zanetti, i ka idetë e qarta për ketë sezon: "Mendojmë se mund të fitojmë Kupën e Italisë dhe