E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

shkojme

Karaxhiç e konfirmon: Unë dhe Vuçiç në Elbasan, shkojmë më të fortë Kryeministri serb Aleksandër Vuçiç ka kohë që e ka një ftesë nga homologu I tij shqiptar Edi Rama për në ndeshjen Shqip
Basha: Do ti shkojmë deri në fund aferës së CEZ Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka thënë se PD-ja do ti shkojë deri në fund hetimeve poër aferën e CEZ-it. Si
Selimi: Nëse Thaçi nuk zgjidhet president, shkojmë në zgjedhje Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi, gjatë një prononcimi për emisionin "Info- Box" të TV Dukagjini, ësh
3 variantet, ja si shkojmë në "Francë 2016" Edhe pse është mundur mbrëmë 1-0 nga Portugalia në “Elbasan Arena”, kuqezinjtë e Kombëtares sërish i kanë shanset e duhu
Taravari i përgjigjet Osmanit: Të bashkojmë shqiptarët! Në një shkrim në profilin në rrjetin e tij social, sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH, Arben Taravari komentoi idenë e i
Pija e duhur kundër gërhitjes Gërhitja shpesh është një proces shumë shqetësues për persona të ndryshëm veçanërisht për ato që janë çift. Pas një dite
Selimi: Thaçi president vitin tjetër, ose shkojmë në zgjedhje (VIDEO) Në një intervistë për Gazetën Express, zv/ministri i jashtëm Petrit Selimi ka folur për mënyrën se si Kosova pritet të b
Thaçi-deputetëve: Shkojmë në zgjedhje nëse nuk votohet Specialja Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi, në takimin e fundit të mbajtur këtë javë me grupin parlamentar
Cana: Të gëzuar që triumfoi drejtësia, tani të shkojmë në Francë Në një lidhje telefonike për Top Channel, kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana ka shprehur gëzimin për triumfin e
Kumanovarët zgjedhin Greqinë dhe Turqinë, Ohri i shtrenjtë për ta Edhe pse jemi në zemër të pushimeve verore, por në Kumanovë nuk vihet re ndonjë mungesë e madhe njerëzish. Madje edhe at
Xhamia e Kumanovës, simbol i strehës për emigrantët (FOTO LAJM) Dita ndërkombëtare e emigrantëve e gjen Maqedoninë në gjendje të mjerueshme nga emigrantët. Një numër i madh i tyre, nda
Milani lëviz në merkato: Galliani në Madrid për Ancelottin Milani nuk humbet kohë dhe kërkon ta rikthejë sa më parë Carlo Ancelottin sërish në Milano edhe pse strategu italian end
Largimi nga Shqipëria, Arvizu lamtumirë në Facebook (FOTO LAJM) Ambasadori amerikan Arvizu, ka përcjellë një mesazh përmes rrjetit social Facebook, në lidhje me largimin nga Shqipëria.
Berlusconi i bindur: Do të shkojmë në Champions League Silvio Berlusconi ka vizituar skuadrën e Milanit për të 15-ën herë rradhazi. Gjatë qëndrimit në Milanello presidenti kuq
Këshilltari i Thaçit shkruan poezi të Kadaresë Hashim Thaçi nga kryeministër ka rënë "një kat" më poshtë, duke u bërë zëvendës i Isa Mustafës. Por, Thaçi është zhve
"Të zhgënjyer nga Apeli, do shkojmë në Arbitrazh" Vendimi i Komisionit të Apelit në UEFA ka lënë të pakënaqur delegacionin e Federatës Shqiptare të Futbollit. Vetë presid
Po shkojmë në zgjedhje të jashtëzakonshme, kush fiton ia paftë hajrin Nënkryetari i Partisë Demokratiuke të Kosovës, Hajredin Kuçi ka theksuar se Kosova po shkon në zgjedhje të jashtëzakonsh
Kombëtarja, Duka: Të shkojmë me 6 pikë në Serbi Gjatë orëve të vona të së hënës kanë mbërritur në aeroportin e Rinasit lojtarët që luajnë në kampionatin shqiptar dhe pr
Blloku nuk prishet edhe nëse shkojmë në zgjedhje Nëse vendi shkon në zgjedhje, lideri i LDK-së, Isa Mustafa shprehet se koalicioni i ndërtuar me AAK-në e Ramush Haradina
Teknologjia na 'blen' ëndrrat, po shkojmë drejt komunikimit telepatik Në një të ardhme të afërt apo të larget, ende nuk është përcaktuar, duket se njerëzit do të shkojnë drejt asaj që quhet