999 rezultate për

shkojme

Zidane: Nëse luajmë kështu, nuk shkojmë shumë larg Pavarësisht fitores 2-1 në transfertën ndaj Las Palmas, trajneri i Realit të Madridit Zinedine Zidane ka shprehur pakën
Rama me njerëzit më të besuar (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Asambleja Kombëtare u dominua nga debate, ngritje zëri dhe batuta. Rama e kishte gati përgjigjen për k
Zbardhet sms që mashtruesi i kredive i çonte partneres: Bëji flokët si kjo, që të shkojmë në bankë Një mesazh në telefonin celular të mashtruesit të kredive kundrejt partneres, ka vënë policinë në lëvizje duke zbardhur
Kaos në kufirin greko-maqedonas, gjendja kërcënon të shkallëzojë Mijëra refugjatë presin në kufirin greko-maqedonas në kampin në Idomeni, që nuk duan të qëndrojnë aty, por të vazhdojnë
Ymeri: Do tentojmë të shkojmë në seancën e nesërme të Kuvendit Visar Ymeri, lider i Lëvizjes “Vetëvendosje”, ka lajmëruar se gjatë ditës së nesërme do të tentojnë të shkojnë në vazhdi
Dy mundësitë e Mustafës dhe Thaçit sipas Ilir Dedës Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda ka shkruar se Isa Mustafa dhe Hashim Thaçi nuk do të qeverisin deri më 2018.
Landi çon në shkollë vajzën e mikut të tij të ndjerë (FOTO LAJM) Këngëtari Landi Hysi ka treguar në shumë raste sa zemërgjerë është, ndërsa i qëndron pranë familjes së Dr.Florit, pas nd
Rama: Me Metën s’ka krizë, i gatshëm të shkojmë në referendum Në kulmin e diskutimeve për reformën në drejtësi, kryeministri Rama ka dhënë një intervistë të gjatë për "Top Channel",
Grabovci: PDK parti e parë nëse shkojmë në zgjedhje Nënkryetari i PDK-së, Adem Grabovci ka thënë se për të dalë nga situata aktuale duhet vullnet i dyanshëm politik. Ai
Ja çfarë thotë Haradinaj pas takimit me Metën Ramush Haradinaj ka thënë se gjatë takimit Ilir Meta ishte përpjekur për ta gjetur një zgjidhje për tejkalimin e krizës
Skraparllinjtë: Me Ilir Metën shkojmë në Champions (FOTO) Tifozët e Skraparit, një ekip që militon në kategorinë e tretë të futbollit shqiptar i kërkojnë kryetarit të Kuvendit të
Hysaj dhe Agolli: Miqësorja me Kosovën do të jetë një festë Rezultati është ai që vlen më pak në vëllazëroren në Prishtinë ndaj Kosovës. Megjithatë, mbrojtësi i Kombëtares, Elseid
Duka: Nuk shkojmë për turizëm në Francë Armand Duka ka nisur të shohë disi më larg se kualifikimi p♪7r n♪7 Francë. Në fjalën e mbajtur në Presidencë
Cana: Shkojmë në Francë si Shqipëri e madhe (VIDEO) Kapiteni i Kombëtares sonë, Lorik Cana ka lëshuar fjalë emocionuese në takimin që ka pasur me kryeministrinë Rama, rapo
Cana dhe Berisha kërkojnë 3 pikë ndaj Armenisë Një fitore e ndan përfaqësuesen shqiptare nga kualifikimi në Kampionatin Europian 2016. Pas rastit të parë të shpërdorua
Karaxhiç e konfirmon: Unë dhe Vuçiç në Elbasan, shkojmë më të fortë Kryeministri serb Aleksandër Vuçiç ka kohë që e ka një ftesë nga homologu I tij shqiptar Edi Rama për në ndeshjen Shqip
Basha: Do ti shkojmë deri në fund aferës së CEZ Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka thënë se PD-ja do ti shkojë deri në fund hetimeve poër aferën e CEZ-it. Si
Selimi: Nëse Thaçi nuk zgjidhet president, shkojmë në zgjedhje Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Petrit Selimi, gjatë një prononcimi për emisionin "Info- Box" të TV Dukagjini, ësh
3 variantet, ja si shkojmë në "Francë 2016" Edhe pse është mundur mbrëmë 1-0 nga Portugalia në “Elbasan Arena”, kuqezinjtë e Kombëtares sërish i kanë shanset e duhu
Taravari i përgjigjet Osmanit: Të bashkojmë shqiptarët! Në një shkrim në profilin në rrjetin e tij social, sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH, Arben Taravari komentoi idenë e i