999 rezultate për

shkojme

Ventura: Respekt për Suedinë, por Italia s’mund të mungojë në Rusi Gian Piero Ventura është i bindur se Italia e tij do të jetë në Botërorin e Rusisë, edhe pse shorti i play off-it i reze
Alderweireld: Shkojmë në Madrid për rezultat pozitiv Toby Alderweireld i ka bërë thirrje Tottenhamit të mos tregojë frikë pasi ata përgatiten për një nga sfidat më të vështi
Roza dhe Rita "grinden" live në emision Nënë e bijë, Rita dhe Roza Lati ishin sot të ftuara në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan. Për hërë të parë
Spaho: Në zgjedhjet e ardhshme shkojmë me votim elektronik Kreu i grupit parlamentar të Partisë Demokratike Edmond Spaho ka deklaruar se PD është e vendosur në objektivin kryesor
Stërkaj i kërkon parkim, Rama: Mos merr makinë, hajde në këmbë Gjatë mbledhjes së Partisë Socialiste, deputeti i PS-së Paulin Sterkaj ka kërkuar zgjedhje për parkimin e makinave të de
Vendi ku mund të bëheni milioner për një vit dhe ne mund të shkojmë pa viza A e dini se është një vend ku vetëm nëse qëndroni një vit duke punuar mund të bëheni milioner? Po, po… dhe ne mund të sh
Zeka: Nëse shkojmë në zgjedhje, VV do të fitojë më shumë se Edi Rama në Shqipëri Deputeti nga NISMA, i koalicionit PAN, Milaim Zeka i ka bërë thirrje kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli, që nëse nuk i ka
Ermali i sugjeron Ramës të braktisë Juven, por ai tallet keq me Interin (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmë ka qenë i ftuar në emisionin "Xing me Ermalin" teksa nuk i ka shpëtuar as pyetjeve për Juve
Gruevski, i bindur se shumë shpejt do ta rimarrë pushtetin Lideri i VMRO-së, Nikolla Gruevski është takuar sot me eurokomisionerin për zgjerim Johanes Hahn me të cilin kanë bised
Rama “presion” kandidatëve: Dua 68-75 mandate më 25 qershor Partia Socialiste ka mundësi të fitojë edhe 75 mandate në zgjedhjet e 25 qershorit. Kryeministri Edi Rama ka dhënë po
Ministrat e LSI i kalojnë PD-së, ja çfarë thotë Vasili Gjatë deklaratës për mediat, kreu i LSI Petrit Vasili ka qënë i prerë në deklarën e sotme për median mbi marrëveshjen PS
Përplasjet me Kryemadhin, habit Nikolla: Shkojmë mirë, me quan “motër” Reforma në arsimin e lartë është një ndër temat më të nxehta për të cilët ka pasur përplasje mes koalicionit PS-LSI.
Idrizi: Të gjejmë kompromisin që të shkojmë të gjithë në zgjedhje Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi u ndal në Përrenjas ku prezantoi kandidatet e forcës politike që ai drejton për zgjedhjet e
Limaj i bindur: Po shkojmë drejt zgjedhjeve të parakohshme Inicuesi i mocionit të mosbesimit për rrëzimin e qeverisë, Fatmir Limaj, është shprehur se vendi sot do të shkojë në zgj
Kapiteni Ramos: Atletico s'na tremb, shkojmë për të fituar Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka folur para ndeshjes së dytë ndaj Atletico Madridit në gjysmëfinale të Ligës s
"Shkojmë deri në fund…", çfarë kishin planifikuar protestuesit maqedonas kundër deputetëve? (FOTO LAJM) Sulmi ndaj deputetëve dhe hyrja e huliganëve në Kuvendin e Maqedonisë, ishte një nga ngjarjet më të tmerrshme në të gjit
Zaev: Me albanofobinë që përhap VMRO-ja, nuk mund të shkojmë përpara Kreu i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev, ka theksuar sot se përmes albanofobisë që po përhap VMRO-DPMN
Mesazhet e 8 Marsit: Hajde mi shkojmë tek "zezaku" apo s'të le burri? (FOTO LAJM) Edhe pse disi ndryshe nga vitet e tjera, gjatë natës së djeshme nuk munguan performancat e striptistëve meshkuj ne club-
Agron Duka ftesë për Ilir Metën: Shkojmë në zgjedhje me qeveri teknike Pas ftesave nga disa eksponentë të Partisë Demokratike, një tjetër aleati i demokratëve, Agron Duka, kreu i PAA, i ka dë
Gruevski: Nëse LSDM do të pranojë Platformën shqiptare, ne shkojmë në opozitë Kryetari i VMRO-DPMNE-së ka komentuar ngjarjet e fundit në Maqedoni duke folur edhe për platformën e partive politike sh