999 rezultate për

shkoj

"Aty çdo 2 minuta vdes një njeri", Rama nxjerr videon prekëse nga Italia (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka publikuar ditën e sotme në rrjetin social Facebook një dëshmi të kryebashkiakut të Delia-s, që
Babai bën "matematikën" e letarve higjienike, pse nuk ju duhen aq shumë (VIDEO) Një nga problemet më të mëdha që pandemia e koronavirusit ka sjellë është blerja masive në panik. Letrat higjienike k
"Gjithçka do të shkojë mirë", Presidenti Meta nxjerr videon prekëse (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka bërë një postim ku shkruan se Italia do ta kalojë këtë krizë dhe gjithçka do të shkojë mirë.
Nuk do të paguhen të gjithë, Rama: Nëse kompania është hapur, shkoni në punë! Kryeministri Edi Rama thotë se për konsumatorët familjarë dhe biznesin e vogël do të falen të gjitha kamatvonesat pas kr
Vetëm në këtë kontinent nuk ka asnjë të prekur me koronavirus Ka një kontinent ku koronavirusi nuk ka prekur do asnjë person. Bëhet fjalë për Antarktikën, ose siç quhet ndryshe "kont
48 persona shkojnë për analiza në QKUK pas frikës për COVID-19 Pas frikës për infektim me virusin COVID-19, 48 persona kanë shkuar në QKUK për analiza. Këtë e ka konfirmuar Salih A
"Nuk ushqehen njerëzit me batuta", Basha jep zgjidhjen ekonomike Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale përsa i përket masave që
Rudina Dembacaj: Po takova një mashkull mbi 3 herë, nuk ndodh mos dojë të më marrë për grua Rudina Dembacaj ka qenë e ftuar këtë të dielë në “E diell” ku ndër të tjera ka folur dhe për lidhjen e saj të dashurisë
KORONAVIRUSI/ Vetëm dy orare për ata që do shkojnë në punë, si do të bëhet lëvizja me makinë të hënën Parandalimi i përhapjes së koroavirusit, shtyu qevrinë të merrte masa drastike si kurrë më parë. Një prej tyre është dhe
Rama merr masën drastike, nga ky moment nuk mund të shkojmë më tek Liqeni Artificial Ditën e sotme kryeministri Edi Rama deklaroi sot se do të ndalohet frekuentimi i liqenit të Tiranës. Për shkak të mot
Rama kundër kritikave: Virusi nuk është tank që mund ta ndalojmë Kryeministri Edi Rama tha se vendet e tjera po veprojnë më ngadalë me masat kundër përhapjes së koronavirusit. Në për
Nuk i tremben koronavirusit, fëmijët e pasur me maska qindra euroshe (FOTO LAJM) Në këto ditë të vështira për të gjithë botën, ku COVID-19 po "izolon" çdo ditë me mijëra njerëz, duket se më pak të shqe
Kledi Kadiu nga Italia: Gjithçka do të shkojë mirë në Shqipëri (VIDEO) Si të gjithë në këto ditë të vështira edhe Kledi Kadiu me familjen po qëndrojnë të "izoluar" në shtëpi. Në një video
"Për sa kohë kemi familjarë që shkojnë ende në punë, jemi të rrezikuar" (FOTO LAJM) Që prej lajmeve të para në botë për lindjen e virusit më të ri COVID-19, Rozana Radi ka bërë postime dhe paralajmërime n
Çfarë ndodh nëse vjen koronavirusi? Brataj: Mjekët nuk do shkojnë as në tualet Drejtori i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Skënder Brataj ka treguar se çfarë do të ndodhë, nëse konfirmohen r
Rrëfehet Henri Çili: Më vunë prangat, më ndaluan teksa shkojë në shtëpi Botuesi i njohur Henri Çili është i ftuar në Open në Top Channel për t’u rrëfyer për ngjarjen e cila bëri bujë javë që k
Habit Mustafa Nano: Rama duhet të shkojë te psikologu Sfidën e kryeministrit ndaj mediave, në fjalën e tij në Kongresin e PS-së, analisti Mustafa Nano e sheh si një problem t
Makeup për meshkoj, Korea e Jugut dominon tregun Korea e Jugut ka përqafuar prej kohësh produkte bukurie që shihen si të patregtueshme nga tregu perëndimor. Produktet
Ija e Besit i përgjigjet thirrjes të Metës: Do i shkoj se më ka ardhur (VIDEO) Dita e nesërme është dita kur Meta ka thirrur popullin në një manifestimi në shesh për mbrojtjen e kushtetutës. Prote
Shenjat e horoskopit që nuk shkojnë fare më njëra-tjetrën Përpara se të përfshiheni kokë e këmbë në një lidhje të re, kini parasysh që yjet mund të kenë planifikuar një fund të s