999 rezultate për

shkoj

''Jemi gati për marrëveshje me Shqipërinë'', FMN: Paketat e ndihmës të shkojnë te nevojtarët Shefja e re e Misionit të FMN-së për Shqipërinë, Yan Sun dhe shefi në ikje, Jan Kees Martijn, në një intervistë të përba
Nëse nuk fillon La Liga këto skuadra do të shkojnë në Champions Federata e Futbollit të Spanjës ka njoftuar se kush duhet t’i zë vendet në kupat evropiane në rast se sezoni i La Ligës
Në emër të luftës kundër koronavirusit, a po shkojmë drejt diktaturës? Ekrem Spahiu* Qeveria, nëpërmjet aktit-normativ Nr.7, datë 23.03.2020, liroi nga qelitë e burgut 570 të dënuar, si ma
Lacio presion klubeve italiane: Vazhdoni sezonin ose do të përballemi në… Lacio u bën thirrje klubeve të tjera të Serisë A dhe Federatës Italiane të futbollit se në rast se ky sezon futbollistik
Sadiku: Sapo të dal nga karantina do të shkoj për... Sulmuesi i Kombëtares, Armando Sadiku, duket se mezi po e pret momentin kur gjithçka të kthehet në normalitet. Nëpërm
Chelsea dhe Leicester City kanë shfaqur interes, ku pritet të shkojë Coutinho Coutinho bëri 200 paraqitje me Liverpool gjatë pesë viteve para se të transferohej te Barcelona. Kurse aktualisht fut
Rama me tone të ashpra: Maji, periudhë ku do të merren masa ekstreme për shkelësit! "Duhet të përgatitemi për një jetë që mund të zgjasë 3, 5 apo 8 muaj me rregulla të reja..." Kryeministri Edi Rama ka
Kanë një muaj që nuk shohin prindërit, ish-deputeti i kushton postim prekës nipërve në Itali Ish-deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle ka bërë një postim prekës në rrjetet sociale, që i dedikohet nipit dhe mbe
Nënkryetari i VV në veri: Do t'u shkoj në Prishtinë, turp se si qeveria e ka lënë këtë pjesë Lavdim Peci, zyrtari i lartë i Lëvizjes Vetëvendosjes në pjesën veriore të Kosovës që mbanë edhe pozitën e nënkryetarit
Tre pacientë me koronavirus shkojnë nga Infektivi te "Shefqet Ndroqi" 3 pacientë të tjerë janë transportuar nga spitali i Infektivit drejt COVID 2 “Shefqet Ndroqi” ku kujdesi do të jetë i sh
Milani gati të largojë Romagnolin, ku pritet të shkojë lojtari Milani do të bëjë shumë ndryshime në verë, teksa pritet të bëhet një revolucion në klubin kuqezi. Rossonerët pritet t
Marca: Nëse Juventus e shtet Ronaldon, ka vetëm dy skuadra ku ai mund të shkojë Mediet në Itali sot kanë raportuar se kriza e koronavirusit mund të bëjë që Juventus të konsiderojë shitjen e Cristiano
Skenari më i keq, ja skuadrat që shkojnë në Champions nëse anulohet Serie A Italia është vendi më i prekur në Europë nga koronavirusi dhe kjo situatë ka shkaktuar kaos të vërtetë në futboll. “C
Basha denoncon tenderin: 114 milion lekë që shkojnë për mobilim mund të përdoren për teste Gjatë një konference online me gazetarët, kryedemokrati Basha ka denoncuar gjithashtu edhe një nga tenderat e fundit të
Neymar ndihmon të prekurit nga Coronavirusi, ky është gjesti i madh i brazilianit Neymar ka vendosur që t’i vijë në ndihmë familjeve të prekura nga Coronavirus, që ka pushtuar të gjithë Botën, me gati 7
30 mjekë shqiptarë shkojnë drejt shtetit të "vdekjes", luftë me koronavirusin në Itali 30 mjekë shqiptarë do të mbërrijnë në Bergamo pasditen e sotme për të mbështetur Italinë në situatën e emergjencës ndaj
Rivaldo: Barcelona duhet të bashkojë Neymarin, Messin e Suarezin Që nga largimi i Neymar nga Barcelona ka pasur disa tentime të katalunasve për ta kthyer përsëri në skuadër futbollistin
Vetëvendosja: Vendi do të shkojë në zgjedhje të jashtëzakonshme Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari-Lila deklaron se pas mocionit të mosbesimit për qeverinë “Kurti”, Kosov
Zaev: 200 milionë euro shkojnë për mbështetje të ekonomisë, në mënyrë që t’i ruajmë vendet e punës Lidhur me masat e propozuara nga ana e LSDM-së dhe si ato u pranuan nga opinioni , kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në pje
Klubet e Premier League bashkojnë forcat në kohë koronavirusi dhe i kërkojnë UEFA-s të dënojë City-n Një numër i klubeve të Premierligës i kanë bashkuar forcat për t’u siguruar që Manchester City nuk do të lejohet të marr