999 rezultate për

shkoj

Setien ka shkaktuar edhe më shumë kaos te Barcelona, katalanasit po shkojnë drejt dështimit Katër vite pasi Barcelona kishte arritur të ndërtonte strategjinë me talentët, futbollin fantastik dhe filozofinë e thën
Bëni kujdes, mos t'ju shkojë ndërmend të flini me freskuese ndezur këtë verë Pavarësisht kapriçove të motit, temperaturat e larta janë në prag dhe e dini mirë sa e padurueshme bëhet vapa e muajve n
Pushime? 64% e shqiptarëve nuk kanë mundësi të shkojnë Një anketë e Këshillit të Kooperimit Rajonal i nxori shqiptarët si popullin me pamundësitë më të mëdha për të paguar fat
Thaçi nuk do të shkojë, do të ketë takim më 27 qershor në Shtëpinë e Bardhë? Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, është shprehur se Kosova nuk do të ketë delegacion në Shtëpinë e Bardhë, siç ishte p
Në studio shkojnë mirë, Fjoralba zbulon a është zënë me Nevinën jashtë punës Fjoralba Ponari i ka kthyer përgjigje pyetjeve të ndryshme fansave në Instagram dhe në një prej tyre ka zbuluar raportin
"Duam të shkojmë në Ligën e Kampioneve", Uzuni: Uroj që Gentian Mezani të shpallet kampion Futbollisti i Shqipërisë Myrto Uzuni deklaroi se 6 klube europiane (4 spanjolle dhe 2 italiane) kanë paraqitur ofertë pë
Nën masa të rrepta: Nga distanca tek maskat, aeroporti i Rinasit rinis punën me kushte të reja (FOTO LAJM) Tirana International Airport (TIA) ka bërë publik protokollin e sigurisë së higjienës në udhëtime me nisjen e udhëtimeve
"Nuk e dija a do dilte gjallë", Vilda Zeneli rrëfen peridhën e vështirë të jetës (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli, e cila jeton prej vitesh në SHBA, ka qenë së fundmi pjesë e rubrikës “Kutia
Pamje të dhimbshme! Shihni si të rinjtë shqiptarë shkojnë ilegalisht në Angli Anglia është kthyer në vendin e shpresës për të rinjtë shqiptarë të cilët rrezikojnë edhe jetën për të emigruar drejt kë
Çapja del nga reaminacioni, kërkon të lerë spitalin e Traumës Pas shtrimit te Trauma, që prej të hënës Ardian Çapja ka dalë nga reanimacioni dhe është jashtë rreziku për jetën. Ça
Nano: Nëse Berisha, Rama apo Naçi shkojnë në parajsë, vendi im është në ferr Nga Mustafa Nano Në ekran shihet një montazh fotografik me Erdoganin, Trumpin e Netaniahun, që të tre udhëheqë
Rama flet për mbetjet në Manzë: Merr fund javën e ardhshme, ja ku do të shkojnë Kryeministri Edi Rama ka sqaruar se brenda javës së ardhshme mbetjet do të largohen nga zona e Manzës drejt Tiranës.
Nën rregulla të rrepta, miratohet protokolli si do të shkojmë në plazh këtë vit (FOTO LAJM) Plazhi këtë vit do të jetë tërësisht ndryshe. Hapësirat midis çadrave do të jenë minimumi nga 3.5 metra. Nëse shkoni
Dështon Këshilli Politik? PD e LSI nuk shkojnë më në mbledhje Ka dështuar mbledhja e radhës e Këshillit politik dhe ambasadores Kim. Anëtarët e Këshillit politik nga ana e opozitë
Infantino i del në mbrojtje lojtarëve të Bundesligës: Duhet t’i duartrokasim, jo t’i ndëshkojmë Kreu i futbollit botëror deklaroi se shprehja e hapur e mesazheve të tilla nuk përbëjnë asnjë arsye për të penalizuar lo
Detyrimet e prapambetura shkojnë 53 milionë euro, institucionet me borxhet më të mëdha Në fund të tremujorit të parë 2020 detyrimet e prapambetura të institucioneve arritën në total rreth 53 milionë euro ku
Ambasadorët të prerë: Partitë të heqin dorë nga kërkesat që shkojnë kundër rekomandimeve OSBE/ODIHR Pas 9 orësh takim e negociata mes anëtarëve të këshillit politik për ndryshimet e reformës zgjedhore dhe ambasadorëve të
Puna dhe dashuria, si do të shkojë dita sot për secilën shenjë Dashi Kjo e premte duhet shfrytëzuar sa më mirë për tu sqaruar. Nëse në raportin në çift keni patur probleme, duh
Murrizi kërkon prej AMA-s të ndëshkojë Fevziun Kryetari i grupit parlamentar demokrat Myslim Murrizi i ka kërkuar Autoritetit të Mediave Audiovizive që të marrë masa n
Çfarë po diskutohet? Kryemadhi dhe Petrit Vasili i shkojnë në zyrë Bashës Një takim mes kampit opozitar po zhvillohet në këto momente. Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kry