999 rezultate për

shkoj

Vendimi: Nuk ka karantinë për shqiptarët që shkojnë në Kosovë! Propozim- vendimi i Ministrisë së Shëndetësisë dhe Qeverisë së Kosovës, për vendosjen e masës së vetëizolimit për shteta
Fundi i korrikut do t'na pjekë nga vapa! Ja sa do të shkojnë nesër temperaturat Vala e nxehtë afrikane që ka përfshirë vendin, do t’i ktheje ditët e fundit të korrikut në më të nxehtat e këtij muaji.
Nënë e bir shkojnë në Janinë, ajo përfundon me Covid-19 në spital Një grua shqiptare rezultoi e infektuar me koronavirus në Janinë ku shoqëronte djalin që po ikte në Gjermani dhe spitali
Ali Ahmeti: Më ka ftuar Gjykata Speciale në Hagë dhe do të shkoj Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti është ftuar nga Gjykata Speciale me seli në Hagë. Këtë informacion e ka konfirmuar vetë A
U bllokua për 5 orë Kakavija, cilët janë shqiptarët që mund të shkojnë në Greqi Që në orët e para të mëngjesit në pikën doganore të Kakavijës, ndryshe nga ajo e Kapshticës, u rregjistuan radhë kilomet
Pse Rangnick refuzoi të shkojë te Milani Duke parë rezultatet e mira që Stefano Pioli po arrinte te Milani kohët e fundit, klubi kuqezi mendoi që ta mbante trajn
A do bëjë parti të re apo do të shkojë në Vetëvendosje? Flet Vjosa Osmani Vjosa Osmani do të vazhdojë të jetë e angazhuar politikisht, megjithëse nuk është e ditur saktësisht se në cilën parti.
Shqipëria goditet nga i nxehti afrikan, sa pritet të shkojnë temperaturat këto dy javë Dy javët e fundit të korrikut do të mbyllen me mot të qëndrueshëm dhe me temperatura të larta. Kështu të gjithë ata që s
57% e qytetarëve nuk e kanë luksin për të shkuar në pushime Rreth 29 për qind e banorëve të vendeve anëtare të BE-së të moshës mbi 16 vjeçare nuk kanë mundur të bëjnë pushim vjetor
Nisni pushimet! Këtë fund korriku temperaturat do të shkojnë në 40 gradë Nëse ende nuk keni nisur pushimet, jeni në kohë pasi moti premton shumë këtë fund korriku. Java e ardhshme do të këtë
E trishtë: Prindërit e 16 vjeçares shqiptare që u gjet e pajetë në Greqi, shkojnë në vendngjarje (VIDEO) Vdekja e 16 vjeçares shqiptare ka tronditur opinionin shqiptar por jo vetëm. Teksa sot pritet të mbahet ceremonia, prind
4 arsyet pse lexojmë horoskopin sa herë që gjërat na shkojnë keq Kur gjërat kthehen në drejtim të gabuar, horoskopi bëhet një burim shpëtimi! Horoskopi është pak a shumë si çështja e fa
"Kur shkojnë në zyrë i pret plumbi", kush do të jetë drejtoresha e 8-të e Kadastrës në Vlorë Gjatë ditës së sotme u njoftua dorëheqja e drejtorit të shtatë në Kadastrën e Vlorës, brenda 10 muajsh. Jurgen Pilkapi,
Shifra të dhimbshme! Më shumë se gjysma e shqiptarëve nuk do të bëjnë pushime këtë verë Pasiguria e krijuar nga Covid-19 duket se ka prishuar planet e shumë shqiptarëve për të shkuar me pushime këtë vit. Por
4 shenjat më fatlume të horoskopit, u shkojnë gjithmonë gjërat fjollë Thuhet se fati qëndron gjithmonë në anën e guximtarëve. Nuk i braktis kurrë njerëzit që e kërkojnë atë duke i shpërblyer
Aktivisti sulmon ministrat: Shkojnë me lekët e shtetit në hotele me 5 yje bashkë me dashnoret Aulon Kalaja ka hedhur akuza të forta mbi kabinetin qeveritar duke i përmendur shpenzimet e luksit për suita në hotele m
Deputeti në pritje të mbusjes së fugonit për Lezhë: Po shkoj se kam një proces gjyqësor (VIDEO) Jo vetëm me biçikletë por tashmë dhe me fugona. Teksa ka filluar transporti ndërqytetas, ndër udhëtarët që presin në te
Zvicra kufizon hyrjen e turistëve, mbeten jashtë edhe qytetarët nga Maqedonia e Kosova Udhëtarët që shkojnë në Zvicër nga 29 vende do të duhet të regjistrohen pranë autoriteteve më 6 korrik dhe të shkojnë në
Enkel Demi: BE na mbylli dyert, ai çuni i vogël duhet ta ngrejë by**ën e të shkojë në Bruksel Në emisionin ABC-ja e mëngjesit këtë të mërkurë, drejtuesi dhe gazetari Enkel Demi u shpreh i revoltuar në lidhje me ven
Shqipëria goditet nga i nxehti saharian, sa pritet të shkojnë temperaturat këtë javë Dhjetë ditëshi i parë i korrikut do të përfshihet nga vala e të nxehtit saharian ku temperaturat do të shkojnë mbi 38 gr