999 rezultate për

shkoj

Rrëfehet Seferi: E kisha ndarë mendjen që do të shkoja vetëm te Tirana Taulant Seferi është padyshim transferimi më i bujshëm i momentit në Kategorinë Superiore. Sulmuesi i Kombëtares, iu bas
Bie intensiteti i reshjeve, temperaturat shkojnë nën zero Sot moti do të jetë e alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të paqëndrueshëm i shoqëruar me reshje në të
Pas vizitës së Ramës, Dendias zbulon kur do të shkojë në Hagë çështja e Detit Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias ka folur në lidhje me marrëveshjen e përbashkët mes Greqisë dhe Shqipërisë në lid
"Bomba" nga Spanja, Ramos: Shkoj te PSG bashkë me Messin Real Madridi është angazhuar për zgjatjen e kontratave të tre futbollisteve, Luka Modric, Sergio Ramos e Lucas Vazquez,
Dashuria pas Covid-19, sipas astrologjisë kështu do të shkojë viti i ri për të gjitha shenjat Demi Ndërsa do të jeni shumë të zënë me menaxhimin e Jupiterit dhe Saturnit me çështjet e tyre praktike, mos harroni
Dash Shehi tenton të bashkojë opozitën, u bën thirrjen e fortë kritikëve të Bashës Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar Dashamir Shehi propozon që partitë opozitare të garojnë në një listë të vetme
E konfirmon Idrizi: Shkojmë në zgjedhje me Partinë Demokratike Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka folur për zgjedhjet e 25 Prillit duke thënë se do të garojë në zgjedhje me partinë më të
"Ore me shqeve", Ana dhe Arbri habisinin me takimin pas kamerave (FOTO LAJM) Takimi i Anës dhe Arbrit në ‘Përputhen’ u shoqërua me mjaft të papritura. Ndërsa të dy ata mendonin se kamerat ishin
Tottenham "befasohet" nga Licester, pëson golin e dytë (VIDEO) Tottenham është duke u mposhtur nga Licester me rezultatin 0-2. Miqtë kanë dyfishuar falë një autogoli të Alderëeirel
OBSH: 10 shkencëtarë ndërkombëtarë do shkojnë në Wuhan të hetojnë origjinën e koronavirusit Një ekip prej 10 shkencëtarëve ndërkombëtarë do të udhëtojë në qytetin kinez, Vuhan muajin e ardhshëm, për të hetuar ori
Ana i drejtohet Arjonit: Më tha të lë programin, e dija që më dashuronte! Puntatën e sotme në "Përputhen" në Top Channel, pas diskutimit në studio mbi publikimin e një videoje në italisht nga Ar
Rama dhe Spiropali shkojnë për ngushëllim në familjen Rasha Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot për vizitë në familjen e të ndjerit, Klodian Rashës. Mësohet se kryeministri mbër
Mustafa: Po shkojmë drejt zgjedhjeve, askush nuk mund t'i marrë 80 deputetë Isa Mustafa thotë së nuk beson që zgjedhjet e reja do japin zgjidhje për çështjen e presidentit. Mustafa thotë se se
" I gëzuar dhe e vështirë për të luajtur kundër Barcelonës", ky është reagimi i Ronaldos pas fitores Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola në fitoren 0-3 të Juventusit kundër Barcelonës në Camp Nou. Portugezi të dy gola
HOROSKOPI/ Dashuritë e reja nuk do të shkojnë mirë, ruhuni sot Dashi Ndoshta ndiheni paksa të lënë anash, dhe ata që punojnë mund të ndiejnë shumë tensione. Mund të ketë edhe disa
Njihuni me metodën 3 ditore që ndihmon fëmijën të përdorë vetë sa më parë uturakun Sipas mjekëve pediatër, shumë fëmijë janë gati të fillojnë të mësojnë kontrollin e jashtëqitjes dhe urinimit, midis mosh
Gjermania vendos rregulla të reja për qytetarët që duan të shkojnë për pushime në Kosovë Ambasada e Kosovës në Gjermani, njofton se qytetarët që kthehen nga Kosova duhet të izolohen për 10 ditë si dhe para udh
Familja korçare nuk lë nusen të shkojë në dasmën e vëllait e as në varrim Në emisionin “Historia ime” në Tv Klan ka qenë nëna e një djali autik Antigona. Ajo ka rrëfyer se është nga Burreli dhe
Haradinaj i prerë: Nëse s'ka marrëveshje për presidentin, shkojmë në zgjedhje Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka paralajmëruar zgjedhje të reja. Në pyetje është çështja e presidentit, ku Haradina
Jozefina Topalli bashkon forcat me Patozin: Shkojmë bashkë në zgjedhje! Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi, në një intervistë për ”RTSH”-në ka folur për alternativën që së ba