999 rezultate për

shkaqet

Ja shkaqet pse Soni Malaj u nda nga bashkëshorti (FOTO LAJM) Pak ditë më parë qarkullonin në rrjetet sociale thashetheme në lidhje me dhënien fund të martesës së këngëtares Soni Mal
Zbulohen shkaqet e ndarjes së Aurela Hoxhës me biznesmenin (FOTO LAJM) Bukuroshja Aurela Hoxha i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin biznesmen. Sipas një padie të ish bashkëshortit
Zbulohen shkaqet e sherrit ku përfshinë deputetin Prenga Në orët e para të ditës është ndaluar nga policia Armando Prenga, ku pas një sherri në qendër të Laçit mbetën të plagosu
Alba ndahet me Diedonin Çifti i shumëpërfolur i edicionit të tetë të Big Brother Albania, Alba dhe Diedoni tashmë janë ndarë. Ka qenë vetë Alba
7 ekpsertë të huaj do të hetojnë shkaqet e përmbytjeve në Tetovë Drejtoria për mbrojtje dhe shpëtim e Maqedonisë la bërë me dije se, gjatë 12 ditëve të ardhshme 7 ekspertë të huaj do të
Aldo Bumçi shpjegon shkaqet e humbjes së PD-së Zgjedhjet lokale përfunduan me një rezultat aspak të lakmueshëm për PD-në, ndërsa tashmë do të duhet të gjenden dhe anal
Shkaqet e dridhjes së qërpikut Dridhja e qerpikut është një fenomen që ndryshe njihet si miokimi dhe ndodh për shkak të tkurrjes spontane të muskujve t
Hidhet nga pallati 10 katësh, humb jetën 27 vjeçari në Elbasan Gjatë pasdites së sotme një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Elbasanit, ku një i ri i ka dhënë fund jetës duke
Basha: Dyshja Rama-Meta janë rrënjët e së keqes Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, prezantoi kandidatët për kryetarë bashkie në Malësi të Madhe, Anton Koka,
Një i plagosur pas një konflikti të çastit në Shkodër Për shkak të një konflikti të çastit në Shkodër, një i ri është plagosur me thikë, ndërsa bluzat e bardha raportojnë se
Policia zbardh shkaqet e arrestimit të Molliqaj Policia e Kosovës konfirmon arrestimin e aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj. Zëdhënësi i Policisë së
Ja cilët janë shkaqet e astmës Studiuesit nga Univeristeti Cardiff kanë të gjejnë shkaktarët e astmës, duke pohuar se kjo është një mundësi për të gjet
Shkaqet e tharjes së lëkurës Shëndeti i lëkurës është i lidhur ngushtë dhe me gjendjen e përgjithshme në të cilën gjendet tërë organizmi, në një mbar
Shkodër, gjendet një kufomë në Malësinë e Madhe Një kufomë e seksit mashkull është gjetur mesditën e së martës në komunën Shkrel. Portali Albeu ben me dije se kufom
Shkaqet që na sjell diabeti i pakuruar Diabeti është një sëmundje i cili kërkon një kujdes të veçantë pasi nga momenti në moment mund të bëhet shkaktare e shum
Vritet me thikë 50-vjeçari në Vlorë, arrestohet autori Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Selenicë të Vlorës, aty ku një 50 vjeçar është vrarë me thikë . Si
Një banesë në Pukë përfshihet nga zjarri Mesditën e së premtes, një banesë në fshatin Rrape në Pukë është përfshirë nga flakët. Policia e cila ndodhet në vendin
Ja shkaqet e konsumit te tepërt të kripës Përdorimi i tepërt i kripës shkakton rritjen e tensionit të gjakut i cili lidhet me paraqitjen e sëmundjeve të zemrës dh
Tragjedi në Rally, humb jetën piloti polak Rally i Dakar është më spektakolari por edhe më i frikshmi në botë, famëkeq për incidentet fatale me viktima. Në edicion
Zbardhen shkaqet e aksidentit ku humbi jetën djali i Avenir Pekës Lidhur me aksidentin me pasojë vdekjen e djalit të Avenir Pekës, policia ka dalë me një deklaratë zyrtare në lidhje me a