999 rezultate për

shkaqet

Zbardhen shkaqet e aksidentit tragjik të Velipojës Problemet me rrugët dhe mungesa e sinjalistikës janë kthyer shpesh në burim aksidentesh. Të dhënat e para flasin për mot
Celuliti, si mund ta parandalojmë Vera tashmë ka ardhur dhe bashkë më të dhe plazhi. Ajo që shqetëson pothuajse të gjitha femrat në plazh, është se si du
Digjet një veturë në Gjilan Një makinë është djegur sot në qytetin e Gjilanit. Policia njofton se brenda automjetit janë gjetur tre plumba të kal
Zbardhen shkaqet e sherrit me benzinë në spitalin privat Teksa kanë kaluar disa orë nga marrja e njoftimit për humbjen e jetës së dy pacientëve në një spital privat, tashmë ësht
Djali rreh nënën dhe babain Forcat e Policisë në Pejë kanë arrestuar një të dyshuar pasi ka rrahur të dy prindërit e tij. Ngjarja e rëndë raport
Trofeu i La Ligës ndryshon totalisht Federata Spanjolle e Futbollit ka prezantuar ndryshimin e trofeut të La Ligës. Që prej sezonit 2016/17, ky trofe do
6 fakte që vërtetojnë se Pogba është një futbollist i madh (FOTO) Pol Pogba u kritikua shumë për paraqitjen e tij në Europian, por nuk duket se ka ndikuar shumë te United për të hequr do
Gjuzellov: Pasi të gjenden shkaqet, Maqedonia do të dalë nga kriza Borjan Gjuzellov, nga Qendra Maqedonase për Bashkëpunim Ndërkombëtar, i ftuar në 10 minuta në Tv21 u shpreh se derisa nu
Shkatërrohen 4 helikopterë Rus nga ISIS Pamje të reja nga sateliti tregojnë dëme të mëdha tek një bazë ajrore në Siri e cila tani është në përdorim të forcave r
Zbardhen shkaqet e aksidentit tragjik në Durrës: Drejtuesi i dehur Policia e Durrësit zbardh detajet e aksidentit të mëngjesit të djeshëm në autostradën Tiranë-Durrës ku humbën jetë dy pe
Rrahu vëllain, pranga 28-vjeçarit në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga një 28-vjeçar, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vëllait të tij.
Ja shkaqet e vdekjes së dy pilotëve në Shkodër UPDATE - Mjekësia ligjore ka përcaktuar edhe shkaqet e vdekjes së dy pilotëve të helikopterit EC 145 që u rrëzua disa di
Aksident me pasojë jetën në Shkodër-Postribë Një aksident me pasojë jetën ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Shkodër-Postribë. Nga të dhënat e para, ende jo zyr
Aksidenti në Rusi, pamjet tregojnë se avioni ishte në flakë para se të përplasej në tokë (VIDEO) 62 persona humbën jetën në orët e para të ditës së djeshme në Rostov të Rusisë pas rrëzimit të një avioni të linjës "Fly
Dy persona plagosen në Durrës Dy persona janë plagosur përpara pak minutash në lagjen 17 në Durrës. Ende nuk dihen identitetet e personave dhe shka
Derrkuc apo derrfant, si mund ta quajmë këtë kafshë? (FOTO LAJM) Në Kamboxha ka ndodhur mutacioni i dytë në histori, që prek një shtazë të porsalindur derrash. Përmes fotove ne shikojmë
Aksidentohet familja shqiptare në Itali, shpëtojnë fëmijët Një familje shqiptare prej 4 personash është aksidentuar në Modena të Italisë. Brenda në makinë bashkë me dy prindërit n
Ja shkaqet e ndarjes së ish miss-it Floriana Garo me të fejuarin Shenjat e xhelozisë mes Floriana Garos dhe të fejuarit duket se janë bërë shkak për ndarjen e tyre. Ish missi ka gjashtë
Shkaqet pse disa persona qajnë më shpesh se të tjerë Studime të ndryshme tregojnë se ekzistojnë disa njerëz të cilët janë më të prirur për të qarë në krahasim me të tjerët.
Berisha apel BE: Hajdeni studioni shkaqet pse 8 mijë shqiptarë kërkuan azil Ish kryeministri Berisha mori pjesë në një forum të Crans Montana, në të cilën ka folur për eksodin e shqiptarëve. Ai i