999 rezultate për

shiun

E pa në shtrat më komshiun, nëna mbyt me jastëk djalin (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur Turqinë, ku një grua ka vrarë djalin e saj të mitur pasi ai e pa në shtrat me komshiun,
Digjet ndërtesa e Fakultetit Filologjik të UP (FOTO LAJM) Një zjarr ka shpërthyer fillimisht në kontejnerët afër kampusit universitar në Prishtinë e më pas i njëjti ka përfshirë
Jonida Maliqi dhe djali i saj mezi po e prisnin shiun (FOTO LAJM) Jonida Maliqi është padyshim një nga këngëtaret më të preferuar të shoëbizit shqiptar. Edhe pse ka kohë që është shkë
Veliaj: Nuk e kontrollojmë dot shiun ndaj shmangni qarkullimin e panevojshëm Rreth 1800 punonjës të Bashkisë së Tiranës po punojnë në të gjitha rrugët e kryeqytetit, për shmangien e pasojave nga re
"Pitbulli" Abrashi: Pa shiun nuk fitonim ndaj Maqedonisë Amir Abrashi ka dhënë një intervistë të gjatë për faqen zyrtare të klubit gjerman, Freiburg ku foli për ndeshjet e Shqip
Vajza padit komshiun për përdhunim, por ja çfarë i ndodh Më 2 gusht 2016, në Policinë e Tiranës u depozitua një kallëzim për një ngjarje të rëndë. Një vajzë 17¬-vjeçare shkoi në
E dashura e De Gea-s poza të nxehta në shiun britanik (FOTO LAJM) Edurne Garcia nuk është një fanse e shiut në Manchester, por ajo duket shumë e lumtur në disa foto që ka realizuar. 30 v
Cilësohet si "babai i vitit", ja pse (VIDEO) Prindërit gjithmonë janë personat më të rëndësishmëm në jetën tonë janë këshilluesit më të mirë. Këtë vit një prind nga
"Telenovela" e 18-vjeçares nga Këlcyra: S'doja të martohesha me komshiun Para pak javësh bëri jehonë në media dhe në opinionin publik arratisja e dy motrave Kajtazi nga Durrësi pasi helmuan pri
Godet komshiun me sëpatë e më pas i vret pulën me automatik Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia e Lezhës pasi ka plagosur me sëpatë fqinjin e tij për motive pronësie. Ardian
Serbi qëllon me armë në fytyrë komshiun Policia e Kosovës ka njoftuar se një serb në Graçanicë ka qëlluar me pushkë në fytyrë komshiun e tij në mënyrë aksidenta
Kryetarët e Komunave luten: O Zot, ndale shiun se na prishi asfaltin! Kryetarët e Komunave shqiptare në Maqedoni, të cilat kanë arritur të shfrytëzojnë ndonjë lidhje personale me ministrin a
Rrugët, Rama: Pështy asfalt mbi asfalt deri në shiun e radhës Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka komentuar sot në rrjetin social "Twitter" për gjendjen e rrugëve në Tiranë. N
Retë më të bukura të stuhive (FOTO LAJM) Retë, të cilat formojnë pamje magjepsëse në qiell, mund të arrijnë lartësinë edhe deri në 20 kilometra mbi sipërfaqen e
Konflikti për pronën, vritet 74 vjeçari Motivet e pronësisë kanë shkaktuar sërish viktima në kryeqytet. Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur mesditën e së