999 rezultate për

shiun

U zunë për një fjalë goje, babë e bir qëlluan me sëpatë komshiun në Pogradec Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e ndodh
Shqipëria nën flakë! Braçe falenderon Zotin për shiun: Një mrekulli! "Shiu e ulja e temperaturave, gjatë natës e mëngjesit të sotëm, shuan zjarret nga veriu në jug, duke shpëtuar mijëra hek
Nuk ju a merr mendja, më kë këngëtar shqiptar do bashkohet Dhurata Dora (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora publikoi pak ditë më parë këngën e titulluar "Ferrari", e cila u prit shumë mirë nga p
E pazakontë në Gjirokastër, fshatari vrau komshiun për një pelë Arrest me burg ishte masa e sigurisë që gjykata e Gjirokastrës dha për 67-vjeçarin që të mërkurën vrau me sende të forta
Sir Alex Ferguson bën sherr me komshiun, zbulohet arsyeja Sir Alex Ferguson, ish-trajneri legjendar i Manchester United ka një konflikt me fqinjin e tij për planin e një ndërtimi
Ferguson "sherr" me komshiun, kjo është arsyeja Sir Alex Ferguson, ish-trajneri legjendar i Manchester United ka një konflikt me fqinjin e tij për planin e një ndërtimi
Vëllai vrau komshiun, zbulohet motivi i ngjarjes që i mori jetën të riut në Mirditë Pak orë më parë Mirdita është tronditur nga ekzekutimi i një të riu, vetëm 34-vjeç. Viktima është shtetasi Eri Zefi
61-vjeçari godet me sëpatë komshiun për pronën Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti për motive pronësie. Shërbimet e Komisariatit të Poli
Meta nxjerr foto me komshiun dhe jep një mesazh për pasnesër Presidenti Ilir Meta ka nxjerrë një foto me komshiun e tij në lagje duke thënë se shqiptarët duhet të mendojnë edhe për
Indonezia krijon shiun artificial Ushtria e Indonezisë po përdorë aeroplanët ushtarakë për të krijuar shi artificial, shkruan Albeu.com Këtë po e bëjnë
Porsche vjen me modelin e ri që nuk "pyet" për shiun (VIDEO) Sistemi i improvizuar Wet Mode, është mbrojtës shumë i mirë prej ujit Konstruksioni me peshë të lehtë dhe rrotat e gj
Çmendet shqiptari në Itali, kërcënon me sëpat komshiun Pas një sherri banal, një 47-vjeçar shqiptar ka kërcënuar me sëpatë fqinjin e tij italian, në provincën e Aleksandrisë.
Sfidojnë shiun dhe të ftohtin, banorët e Astirit nisin protestën Wshtë dita e 35-të e protestës, por mesa duket banorët e Astirit nuk kanë ndërmend të tërhiqen. Ata nuk i ka ndalur a
Bëhuni gati për "shiun" e meteorëve, ja çdo të ndodh në mbrëmje Mbrëmjen e ditës së shtunë në qiejt e Europës dhe Amerikës ka ndodhur një spektakël i vërtetë dhe i rrallë nga yjet që b
Irani akuzon Izraelin se i ka vjedhur shiun dhe dëborën! Ndërsa Irani po vuan prej thatësirës nga më të rëndat, zyrtarët e saj po përpiqen të shpjegojnë kushtet katastrofike të
Shiu i kuq mbulon Bosnjen Siç njoftoi FHMZ, rajoni i Ballkanit u godit nga një fenomen i rrallë i njohur si baltë dhe shi i përgjakshëm, transmeto
Kërcënoi me armë komshiun, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë Policia ka vënë në pranga një shtetas në Tiranë pasi ka kërcënuar me armë komshiun e tij. Ngjarja ka ndodhur për moti
Vrau komshiun për 10 mijë lekë, detaje rrëqethëse për grabitjen në Kamzë Policia sot arrestoi dy shtetas të cilët akuzohen për grabitjen e dy ditë më parë në Kamzë ku humbi jetën Agim Buci dhe
Sahara arrin në Europë: Do të sjellë shiun e kuq Erërat që do nga jugu gjatë ditëve në vijim, pritet të sjellin e Europë sasi të mëdha të rërës nga shkretëtira e Saharës
Hodhi në gjyq komshiun për 10 cm, britaniku humb shtëpinë 1 milion euro (FOTO LAJM) Është një histori në kufijtë e së pabesueshmes prandaj edhe ka pushtuar të gjitha mediat britanike gjyqi mes dy komshijv