999 rezultate për

shishe

Kujdes! 4 ushqimet që nuk duhen blerë kurrë në supermarket Supermarketet i servirin produktet në mënyrën më të mirë të mundshme e duket se pastërtinë dhe kujdesin më të madh mund
Sa herë duhet përdorur shishet e plastikës me ujë Një studim i fundit ka treguar se mbushja e sërishme e shisheve të plastikës përmban më shumë baktere sesa guaca e WC-së
Darka Meta-Rama, misteri i dy shisheve të verës që nuk u pinë (VIDEO) Ditën e djeshme, kryeministri Rama dhe aleati i tij në qeveri, Ilir Meta patën një darkë pune që zgjati thuajse 4 orë, 4
ISIS qëllon me snajper gruan vetëm se mori një shishe ujë (FOTO LAJM) Një grua në Irak u qëllua për vdekje me snajper nga ISIS, pasi po merrte një shishe ujë pranë një makine qeveritare.
Brad Pitt dhe Anxhelina bashkohen përsëri për një arsye të thjeshtë... (FOTO LAJM) Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë bashkuar sërish por kësaj here në një sipërmarrje të përbashkët të biznesit. Dy ak
LISTA/ Birra, suko, jufka, konserva, djath bebe... mallrat e falsifikuara që s'duhet të blini (FOTO LAJM) Policia ka kryer tre aksione të ndara nga njeri-tjetri sot në Tiranë ndaj falsifikatorëve të produkteve ushqimore duke a
PROTESTA/ Digjen dordolecët dhe hidhen shashka e shishe drejt kryeministrisë (FOTO &VIDEO) Që në nisje të protestës së opozitës ajo që ra direkt në sy ishin disa dordolecë të cilët kishin fytyrën e kryeministrit
Blushi i çon ministrave një shishe uji nga Zharrëza: Po vrisni njerëzit për së gjalli… Gjatë seancës së sotme fjalën e rradhës e ka marrë deputeti i PS-së dhe themeluesi i LIBRA-s Ben Blushi, kryefjala e të
Akrobatja që fut veten në shishe (VIDEO) Ju prezantojmë me Odekën, akrobaten 22 vjeçare nga Mongolia e cila është stërvitur prej vitesh për t’u futur në hapësira
Një shtëpi e vërtetë e ndërtuar mbi 12.000 shishe shampanjë (FOTO LAJM) Në qytetin Chelyabinsk, në Rusi, ndodhet një shtëpi unike e ndërtuar me 12,000 shishe shampanje. Kjo vepër e çudits
Receta që zhduk gurët nga veshkat për 8 ditë Veshkat si organet kryesore të trupit të njeriut kryejnë funksione shumë të rëndësishme ndaj ne duhet të tregojmë një ku
Sherr me shishe mes deputetëve në Turqi (VIDEO) Mbledhja e së shtunës e Komisionit të Drejtësisë në Parlamentin e Turqisë u shndërrua në një arenë të vërtetë përplasjes
Deputetët në Turqi godasin njeri- tjetrin me shishe plastike (VIDEO) Një ngjarje pazakontë ka ndodhur të shtunën në Parlamentin turk, ku deputetët e partisë në pushtet dhe ata opozitarë jan
SKENA HORROR/ Sherr brutal jashtë klubit të natës, i riu qëllohet me grykë shisheje (VIDEO) Një ngjarje e frikshme ka ndodhur në Manchester, pasi një një djalë i ri, i cili sapo kishte dalë nga një klub nate, nis
Nuk gjeti në shtëpi shishen e rakisë, i riu rreh keq nënën Rastet e dhunës në familje ende janë prezente, edhe pse vazhdimisht është bërë apel për ndërgjegjësim. Një rast dhune ës
Ja si të dallojmë parfumin origjinal nga ai fals (VIDEO) Kolonja, deodoranti, parfumi, spërkatësi i trupit të gjithë në bazë të preferencave kanë përdorim të gjerë në ditët tona
KONFIRMOHET/ Kjo shishe plastike u gjet në fytin e Astrit Deharit (FOTO & VIDEO) Raporti i Mjekësisë Ligjore ka konfirmuar sëfundmi shkakun zyrtare të vdekjes së Astrit Gashit në paraburgimin e Prizren
Dëshmia/ “Shishe plastike në gojë, ja pse dyshoj që aktivistin e VV-së e vranë” Janë zbardhur detaje të reja nga vdekja në rrethana misterioze e aktivistit të Vetëvendosje, Astrit Deharit në paraburgi
4 vjeçarja përfundon në gjendje të rëndë pas gëlltitjes së ekstazisë Overdoza e ekstazisë së lëngshme nuk është e vështirë që të bëhet, por është mjaft e rrezikshme dhe të çon në gjendje ko
Tre arsye përse shishja e verës është e shtypur në pjesën fundore (VIDEO) Po të vëmë re me vëmendje shishet e verës në fund kanë thellime të cilat variojnë nga lloji i verës apo forma e shishes.