999 rezultate për

shishe

Godet arbitrin me shishe uji, shpëton me një përqafim Një futbollist egjiptian e llogariti keq pasimin e shishes së ujit te një shoku të tij duke goditur arbitrin anglez Mark
Mos i hidhni shishet e birrës, ja çfarë mund të bëni me to (VIDEO) Kjo video është thjeshtë mahnitëse dhe ju tregon një mënyrë interesante se si mund t’i ktheni shishet e birrës në gota m
Peshkatari gjen në barkun e peshkut kapakë shishesh, shkrepëse dhe copëza plastike (VIDEO) Një peshkatar ka filmuar momentin kur brenda barkut të peshkut që e kishte zënë, nxjerrë copëza të ndryshme të plastikës
E TMERRSHME / I mbush shishen portierit me urinë, dhe arrestohet nga policia (VIDEO) Një gjest i tmerrshëm ka ndodhur në ndeshjen e kësaj fundjave, mes Midllesbrough dhe QPR, raportojnë mediat angleze.
Shkaktojnë kancer, mos i ripërdorni shishet plastike Nëse jeni personi që rimbushni shishet plastike çdo ditë, në fakt më shumë po e dëmtoni veten. Kjo pasi shishet plas
Rusi i mërzitur vjedh autoblindën dhe e përplas me dyqanin Një person në Rusi është arrestuar pasi vodhi një mjet të blinduar dhe e përplasi atë në një dyqan në një qyteti në veri
Çmendet rusi, për një shishe verë shkatërron supermarketin me tank (FOTO LAJM) Një rus ishte kaq i dëshpëruar për një shishe vere, saqë rrëmbeu një automjet të blinduar dhe sulmoi një supermarket.
Fiksimi i çuditshëm i Ed Sheeran! Këngëtari britanik Ed Sheeran ka një fiksim për salcën “Ketchup” dhe nepsi i tij për këtë salcë sa vjen dhe shtohet.
Sa harxhon Victoria Beckham për një shishe verë?! (FOTO LAJM) Familja e famshme Beckham ka mirëpritur mbrëmjen e kaluar rikthimin në shtëpi të djalit të tyre Brooklyn. Brooklyn i
Arta Marku betohet mes tymueseve dhe shisheve në Kuvend (VIDEO) Arta Marku u zgjodh me 69 vota pro të socialistëve si Kryeprokurore e Përkohshme duke shkaktuar protesta dhe reagime të
Ja si vijoi sherri United-City pas ndeshjes, me "regjizor" Mourinhon Një burim i pranishëm në sherrin që përfshiu 30 lojtarë dhe stafet e të dyja skuadrave të Mançesterit pas derbit në “Old
4 ditë në burg pa faj, policia arreston gabimisht të alkoolizuarin (VIDEO) Katër ditë më parë në Sarandë policia arrestoi një shtetas 48-vjeç i cili u akuzua për grabitjen e një dyqani. Në ko
Publikojnë paratë, shikoni bakshishet e këtij grupi (FOTO LAJM) Ata janë një ndër grupet më të suksesshëm momentalisht në Shqipëri. Flori Mumajesi sëbashku me pjesëtarët e tij të grupi
Kishte futur kokainë në shishen e bebes së tij, arrestohet shqiptari Një shqiptar është arrestuar në Siena, pasi akuzohet për trafik narkotikësh. 32-vjecar iu zbulua në makinën e tij d
Shqiptarët pijanecë? Gaboheni, këto janë 10 vendet më tapë në botë Mendoni se shqiptarët të thajnë për alkool? Thuhet në fakt se britanikët janë ata që konsumojmë në shumë, por në fakt, B
"I hëngra trupin dhe piva gjakun"! Një tjetër kanibal po shokon botën (FOTO LAJM) Një djalë rus është akuzuar për kanibalizëm, pasi dyshohet se ka vrarë një grua, i ka prerë dhe skuqur trupin si dhe më
S'kishte me çfarë t'i qeraste miqtë, i riu vjedh shishen e alkolit në market Gjykata e Tiranës ka dënuar me 80 ditë shërbim prove pasi ka vjedhur një shishe me pije alkoolike në një market në Tira
Pafytyrësi/ Vidhen nga QKUK-ja 21 shishe me anestetik Të shtunën e kaluar persona ende të panjohur kanë vjedhur mbi 20 shishe me produkte sevofluran – anestetikë që përdoren
Sekretet e habitshme të gjërave të zakonshme që mund ta ndryshojnë jetën tuaj (FOTO LAJM) Ka gjëra që të gjithë duam t'i dimë, por, për fat të keq, disa prej tyre mbeten të panjohura. Duhet të dini se ka di
Sampaoli: Ai ka probleme me alkoolin Ish-trajneri i Kilit, Horge Sampaoli, thotë se Arturo Vidal është një rast që i takon ta trajtojnë specialistët mjekësor