999 rezultate për

shikim

Plane për fundjavën? Parashikimin e motit premton surpriza Pas disa ditëve të nxehta, nuk përjashtohen surprizat këtë fundjavë. Moti sot: Sipas MeteoAlb, Shqipëria mb
Ky është parashikimi i motit për sot Pjesa më e madhe e Shqipërisë vijon në kushtet e motit të kthjellët ndërsa vranësira të lehta do të ketë në zonat Lindor
Keni plane? Ky është parashikimi i motit për sot Moti për të mërkurën mbetet nën ndikimin e kthjellimeve në të gjithë Shqipërinë. Sipas MeteoAlb, pas mesditës priten
Gjarpri gëlltit veten e tij (VIDEO) Ky gjarpër po përpiqet të hajë gjithë trupin e tij. Ai është mbështjellë në formë rrethi ndërkohë që ka futur bishti
E famshmja Meri bën parashikimin e papritur: Këto dy skuadra shkojnë në finale Botërori 2018 është kthyer në pasionin e të gjithëve. Secili nga ne ka një skuadër për të cilën bën tifozeri dhe tan
“Vini skedinë fitoren e Belgjikës”, parashikimi i i Fabregasit kur ndeshja ishte 0-2 Nuk u grumbullua nga Spanja në këtë Botëror, por Sesk Fabregas ka qenë një ndjekës i rregullt i Botërorit të Rusisë.
Merr fund dilema, a ekziston dashuria me shikim të parë? Kushdo është në humor për pak romancë që pas dasmës emocionuese mbretërore. E meqë jemi këtu ju kujtojmë se në intervist
Nisuni për plazh! Ky është parashikimi i motit për sot Sot, bregdeti dhe zonat e ulëta dominohen nga moti i kthejllët me vranësira të lehta deri në mesditë kur vranësirat shto
Kini kujdes! Puna stresuese të verbon Nivelet e larta të stresit mund të shkaktojnë humbje të shikimit, ka zbuluar një studim i ri. Edhe pse dihet që humb
Moti nuk suprizon as sot, mësoni parashikimin e sinoptikanëve Moti për të shtunën pritet të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare të cilat do të dominojnë të gjithë vendin. S
Crespo jep parashikimin e tij për përballjen "titane" mes Francës dhe Argjentinës Një nga ndeshjet më të bukura që do të na rezervojë faza e 1/8 në kampionatin Botëror do të jetë ajo midis Francës dhe A
Moti i keq s'ka të ndalur, ky është parashikimi për sot Sipas MeteoAlb, gjatë paradites moti vijon me kthjellime e vranësira të shpeshta. Më të dendura në zonat Lindore dhe
Simpsons bëjnë parshikimin e rradhës, ja finalistët e Botërorit "Simpsons" është njëri nga seriale vizatimore më të famshëm në Amerikë. Ata njihen gjithashtu edhe për disa parashiki
VAR-i "shënon" sërish, ndëshkohet Danimarka (VIDEO) Sistemi VAR ka akorduar një penallti në favor të Australisë pas një prekje me dorë në zonën daneze. Arbitri nuk e ka
Merret vendimi për gratë që të shikojnë ndeshjet nga stadiumi Autoritetet iraniane do t’i lejojnë gratë të ndjekin shikimet publike të ndeshjeve të Kampionatit Botëror të Futbollit,
Messi, një dështim: Ky është parashikimi i frikshëm për të (FOTO LAJM) Tashmë askush nuk ka ndonjë dyshim se ai do të jetë lojtari më i mirë i këtij Botërori. Aq më pak kompanitë e bastev
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Vijon paraditja me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin; më të dukshme në ekstremin Jugor. Ser
Morinho parashikon fatin e "Rusia 2018" (VIDEO) Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, bëri publike parashikimet e tij të fundit dhe përzgjodhi një finale Argjent
Rrushi ju ndihmon për shikim më të mirë Nëse mbani një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar mirë, është çelësi i një jete të shëndetshme. Por, shpesh herë
Macja Orakulli Akil zgjedh parashikimin e saj për ndeshjen hapëse të Botërorit (FOTO LAJM) Tifozët rusë mund të jenë të lumtur para ndeshjes hapëse me Arabinë Saudite, duke qenë se orakulli Akil, ka parashikuar