999 rezultate për

shikim

Moti i keq s'ka të ndalur, ky është parashikimi për sot Sipas MeteoAlb, gjatë paradites moti vijon me kthjellime e vranësira të shpeshta. Më të dendura në zonat Lindore dhe
Simpsons bëjnë parshikimin e rradhës, ja finalistët e Botërorit "Simpsons" është njëri nga seriale vizatimore më të famshëm në Amerikë. Ata njihen gjithashtu edhe për disa parashiki
VAR-i "shënon" sërish, ndëshkohet Danimarka (VIDEO) Sistemi VAR ka akorduar një penallti në favor të Australisë pas një prekje me dorë në zonën daneze. Arbitri nuk e ka
Merret vendimi për gratë që të shikojnë ndeshjet nga stadiumi Autoritetet iraniane do t’i lejojnë gratë të ndjekin shikimet publike të ndeshjeve të Kampionatit Botëror të Futbollit,
Messi, një dështim: Ky është parashikimi i frikshëm për të (FOTO LAJM) Tashmë askush nuk ka ndonjë dyshim se ai do të jetë lojtari më i mirë i këtij Botërori. Aq më pak kompanitë e bastev
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Vijon paraditja me kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin; më të dukshme në ekstremin Jugor. Ser
Morinho parashikon fatin e "Rusia 2018" (VIDEO) Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, bëri publike parashikimet e tij të fundit dhe përzgjodhi një finale Argjent
Rrushi ju ndihmon për shikim më të mirë Nëse mbani një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar mirë, është çelësi i një jete të shëndetshme. Por, shpesh herë
Macja Orakulli Akil zgjedh parashikimin e saj për ndeshjen hapëse të Botërorit (FOTO LAJM) Tifozët rusë mund të jenë të lumtur para ndeshjes hapëse me Arabinë Saudite, duke qenë se orakulli Akil, ka parashikuar
Nga derri te macja/ ja kë zgjedh "Akil" për ndeshjen e parë Vetëm një ditë na ndan nga nisja e Botërorit "Rusia 2018" dhe tifozët me zi po presin të bëjnë parashikimet e tyre.
Derri "Marcus" parashikon gjysmëfinalet e Kupës së Botës (VIDEO) Ky është derri i cili ka bërë dy parashikime të sakta historike – dhe po shpreson që të vazhdojë rekordin e tij të pathy
Parashikimet e Botërorin, Brazili e Gjermania favoritë Botërori i Rusisë nis pas 4 ditësh, por parashikimet për skuadrën fituese nga kompanitë e basteve kanë nisur prej kohësh
Kënga e Erës për Kampionatin Botëror rekord shikimesh në më pak se 24 orë Këngëtarja shqiptare Era Istrefi vijon turin për xhirimet e klipit më të ri të këngës “Live It Up” që është kënga zyrtar
Mos u nisni për plazh! Ky është parashikimi i motit për sot Orët e para të ditës vijojnë me vranësira dhe shira në pjesën më të madhe të vendit por me fokus në zonat Perëndimore.
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Vendi ynë, të premten pritet të ketë kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat perëndimore. Ndërkohë, sipas MeteoAlb
Basha del jashtë parashikimit e sulmon Braçen: Pusho, po t'a mbajti hajde këtu! Kryetari i opozitës Lulzim ka debatuar me deputetin e PS-së Erion Braçe sot në Kuvend. Ndërkohë që Braçe i ka kërkua
Jose Mourinho jep parashikimet e tij për Botërorin Jose Morinho së fundmi ka dhën edhe parashikimin e tij mbi Botërorin "Rusia 2018" Trajneri portugez, i cili këtë verë
Ekziston dashuria me shikim të parë? Studiuesit i japin fund diskutimit Kushdo është në humor për pak romancë që pas dasmës emocionuese mbretërore. E meqë jemi këtu ju kujtojmë se në intervist
A ekziston dashuria në shikim të parë? Më shumë se 25% e meshkujve ranë në dashuri në shikim të parë dhe ishin të magjepsur nga partnerja e tyre, pas takimit t
Prisni rrebeshe shiu, ky është parashikimi i motit për sot Kushtet atmosferike për ditën e premte pritet të jenë me kthjellime dhe vranësira kalimtare. Një situatë e tillë do t