999 rezultate për

shikim

Parashikimi, çfarë do të ndodhë me internetin Interneti do të ndahet në dy botë të ndryshme brenda dekadës së ardhshme dhe Kina do të udhëheqë njërën prej tyre, sipas
Parashikimi i motit për këtë fundvit në Kosovë Në fundjavë vranësira, javën e ardhshme më ftohtë dhe me reshje të dobëta bore. Ditëve të fundjavës një front i ftoht
Parashikimet për javën e 19 të Premier Leagues angleze Fulham-Wolves, Brighton-Arsenal, Watford-Chelsea dhe Southampton-West Ham janë disa nga ndeshjet më të mira të kësaj jav
Parashikimi i frikshëm i Nostradamus për 2019-n 2019-ta po afron dhe nëse ishit optimistë se do të jetë më i mirë se viti që po lemë pas, parashikimi i Nostradamus mund
Çfarë fshihej pas shikimit të Kreshës ndaj Fifit? Flet dyshja e hitit Fifi dhe Kresha patën shumë fansa këtë spektakël, por shumë u përfol edhe performanca e tyre që duhet thënë se pati shum
Tentoi të bënte tatuazh në sy, modelja humbet shikimin Një modele amatore kanadeze mori guximin për t’iu nështruar një ndërhyrjeje ekstreme në sytë e saj dhe më pas u pendua.
Moti sjell surpriza, parashikimi për të gjitha qytetet e Shqipërisë (FOTO LAJM) Moti për ditën e sotme parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dij
Shqipëri - Skoci, ky është parashikimi i “çmendur” i Ilir Shulkut Sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku, beson se Shqipëria mund të fitojë thellë ndaj Skocisë. Nuk është një sh
Parashikimi i motit për sot në Maqedoni Në Maqedoni sot do të mbajë mot me diell dhe me vranësira mesatare, parashihet të ketë edhe reshje të përkohshme të shiu
Parashikimi i motit, kështu do të ndryshojnë temperaturat E mërkurë, 7 nëntor: moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të pasohen nga rreshje shiu të
HOROSKOPI/ Marsi do të prishë shumë gjëra, parashikimi i Merit për shenjat këtë javë Astrologe Meri njofton se hëna e re do i japë fund trishtimit. Kjo hënë do përcaktojë një cikël të ri dhe është momenti
HOROSKOPI/ Parashikime të frikshme për dashurinë, shenja më me pak fat Ky është horoskopi për ditën e diel, 4 nëntor 2018. Dashi Pasi keni zgjidhur të gjithë detyrimet profesionale, mun
Parashikimi i motit për fundjavë, kështu do të jenë temperaturat në Kosovë Në fundjavë mbetet mot i ngrohtë, me vranësira dhe diell 2.11.2018 – Edhe ditëve të fundjavës rajoni ynë mbetet nën n
Parashikimi i motit, në cilat zona priten rrebeshe shiu Fillimi i javës, 29 tetor: Moti do të jetë me alternime kthjellimesh vranësira mesatare deri të dendura me rreshje shiu
Njihuni me mjeken që po çmend pacientët, ta heq sëmundjen vetëm me shikim (FOTO LAJM) Kur pacientët e shohin, pulsi u kërcen në mënyrë të pasigurt. Marija Jelikic është një e re nga Beogradi që është bërë
HOROSKOPI/ Hëna do të shkatërrojë gjithçka, Meri bën parashikimin e frikshëm Kjo javë ka si fenomen thelbesor henen e Plote e cila nuk eshte aq e shndritshme dhe e kendshme, do kemi një periudhë en
Vajza bjonde që i bën të gjithë për vete me këtë kërcim (VIDEO) Kjo vajzë tërheqëse ka mahnitur të gjithë të pranishmit me kërcimin e saj në një dasëm. Kërcimi i saj është bërë vira
Parashikimi i motit, kështu do të ndryshojnë temperaturat Fillimi i javës, 22 tetor: moti do të vijojë me vranësira mesatare deri të dendura të cilat do të shoqërohen me rreshj
Parashikimi i motit, si do ndryshojnë temperaturat sot E diel, 21 tetor: moti do të vijojë me vranësirave mesatare deri të dendura të cilat në zonat malore do të shoqërohen
Parashikimi i frikshëm i shkencëtarit, çfarë do të dominojë njeriun në të ardhmen Në të ardhmen, qeniet njerëzore do të dominohen nga një racë supernjerëzish gjenetikisht të modifikuar, që përmirësohen