999 rezultate për

shikim

Parashikimi i motit për sot në Maqedoni Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell, me vranësira të vogla dhe me erë të dobët veriperëndimore. Temperatura
Rriten sërish temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë ultësirën perëndimore ndërsa vranësira të lehta e kalimtare shfaqen herë pas here në zonat Lindore
Temperaturat nën zero, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë bregdetin dhe zonat e ulëta ndërsa kthjellime e vranësira të lehta do të ketë në zonat Lindore.
Reshje të dendura dëbore në disa qytete të Shqipërisë, parashikimi i motit për sot Mos u genjeni shumë nga dielli. Ashtu si kishte parashikuar mengjesi sot ka zbardhur i ftohte e me temperatura te uleta.
Reshje shiu e dëbore, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë zonat bregdetare dhe të ulëta ndërsa vranësira të shpeshta do të ketë në zo
KMDLNj kërkon rishikimin e gjykimeve politike të EULEX-it Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut nëpërmjet një reagimi ka thënë se dorëheqja e fundit e kryeta
Reshje shiu e ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellime e vranësira të shpeshta dominojnë motin thuajse në gjithë vendin, përjashtuar zonat Verilindore ku do të ketë
E la Kosovën, por ka disa parashikime për të Dje është mbajtur ceremonia e ndërrimit të Komandës së KFOR-it nga Giovanni Fungo te Salvatore Cuoco. Gjatë kësaj cer
Mos dilni pa çadra nga shtëpia! Ky është parashikimi i motit për sot Vijon ndikimi i vranësirave dhe reshjeve në ekstremet Veriore dhe Jugore ndërsa fuqizohen reshjet në Verilindje ku prite
Balotelli i shpreh keqardhjen Ibraimoviçit dhe i jep parashikimin e keq Edhe pse nuk është ftuar nga Kombëtarja, Mario Balotelli ka thënë se ka respekt të madh për sulmuesit e Kombëtares itali
Mos dilni pa pallto nga shtëpia! Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellime të shkurtra por vranësira të shpeshta dhe shira të pakët kryesisht në Veri dhe Qendër. Pasditja fuqizon vr
Hashim Thaçi jep lajmin nëse do të ndahen pensionet e veteranëve Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, sot ka dekretuar Ligjin e Buxhetit me plotësimet dhe ndryshimet e reja. Ai përmes
Dembele synon rikthimin në El Clasico Ousmane Dembélé po bën hapa të mëdhenj përpara drejt riaftësimit nga dëmtimi që pësoi që në fillim të sezonit, duke këpu
Ndajnë një tru dhe shohin njëlloj! Binjaket sfidojnë parashikimet e mjekëve (FOTO LAJM) Prej dhjetë vitesh binjaket e lidhura në kokë që ndajnë një tru dhe një kafkë kanë sfiduar pritjet e mjekëve, dhe tani h
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Pjesa e parë e ditës dominohet nga kthjellimet në të gjithë Shqipërinë por zonat kufitare Lindore do kenë vranësira kali
Shi e dëborë në të gjithë vendin! Ky është parashikimi i motit për nesër Kanë rinisur sërish reshjet e shiut dhe dëbores në të gjithë vendin. Meterologët bëjnë me dije se nga sonte në darke
Rama thumbon demokratët, por ky shikim i Albana Vokshit e "shkatërron" fare (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sapo ka filluar të mbajë fjalimin e tij në Kuvend, ndërkohë që nuk ka munguar ironia nga deputetët
Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Vijon dominimi i kthjellimeve në të gjithë vendin deri pas mesditës kur vranësira të lehta shfaqen në ekstremin Verior.
Mos dilni pa pallto nga shtëpia! Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë të gjithë vendin deri në mesditë kur sërish vranësirat shfaqen në Veri dhe Qendër duke sjellë resh
Benitez bën parashikimin e Seria A: Ky vit është i Napolit Rafael Benitez është rikthyer të flasë për Serinë A dhe veçanërisht skuadrat të cilat i ka drejtuar, Napolin dhe Interin