999 rezultate për

shikim

Dueli Veliaj-Tahiri, media prestigjioze bën një parashikim të papritur Prestigjiozja "The Economist" i ka kushtuar një artikull Tiranës dhe menaxhimit të saj nga kryebashkiaku Erjon Veliaj.
Mezi po e prisni Natën e Vitit të Ri? Meterologët kanë një lajm të keq (FOTO LAJM) Prej disa ditësh po përjetojmë emocionet e para të festave të fundvitit të cilat mezi i presim. Padyshim që dita më e
Shirat do të pushtojnë Shqipërinë, ky është parashikimi i motit për sot Paraditja paraqitet me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta në zonat Jugore e Qendrore ndërsa vranësira të d
Ky software lexon depresionin vetëm me një shikim Pavarësisht buzëqeshjes në fytyrë, dhe vezëllimit, fotot tona të postuara në rrjete sociale, si Instagram e Facebook, mu
Vazhdon i acarti në Shqipëri, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Meterologët japin lajme të këqija në lidhje me motin. Dita e sotme dhe e nesërmja pritet të shoqërohet me reshje shiu, d
Reshje shiu e dëbore, ky është parashikimi i motit për sot Orët e para të ditës mbeten me vranësira dhe reshje të pakta shiu e dëbore në Veri të vendit dhe ekstremin Jugor por duk
Gabimet dhe përmbajtjet diskriminuese, MASH paralajmëron rishikim të teksteve shkollore Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Renata Deskoska ka deklaruar se do të ketë rishikim të teksteve shkollore dhe se ky pr
Temperaturat nën zero e erëra të forta, ky është parashikimi i motit për sot Në gjithë territorin shqiptar dominojnë kthjellimet ndërsa vranësira kalimtare do të ketë herë pas here në zonat malore
Del jashtë parashikimi shifra e shpenzimeve për zbukurimin e Prishtinës Edhe pse kishte planifikuar 50 mijë euro për dekorimet e fundvitit, Komunës së Prishtinës ky aktivitet do t’i kushtojë g
Instituti i Meteorologjisë: Parashikimi për nesër, cilat zona rrezikohen nga moti IGJEUM ka matur reshjet e ditëve të fundit, matje të cilat kanë qenë shumë intensive. Gjithashtu edhe jashtë kufirit
"Një fuqi e madhe po vjen", parashikimi i Baba Vangës për vitin 2018 Vangelia Pandeva Dimitrova, (31 janar 1911 – 11 gusht 1996), e njohur si Gjyshja Vanga, ishte një femër e pashkolluar,
Nisin reshjet e ulen temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellime dhe vranësira të lehta do të ketë në zonat Qendrore por vranësira më të shpeshta do të ketë në ekstremet Veri
Diell por temperaturat nën zero, ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Ultësira perëndimore dominohet nga kthjellime e vranësira kalimtare ndërsa vranësira të shpeshta e reshje të pakta, do t
Pak njerëz kanë shikim aq të mprehtë sa të dallojnë se ç’fshihet brenda rrethit të kuq! (FOTO LAJM) Kjo foto e një rrethi të kuq në sfond të bardhë është duke qarkulluar kudo në internet. Shumë pak mund të arrijnë të
Claudia: E njoha Radjan në Cagliari dhe ishte një dashuri me shikim të parë Ajo është një vajzë e thjeshtë dhe e dashuruar. Ka shumë nostalgji për jetesën në Cagliari, por ndërkohë i është dashur
Rikthehet moti i mirë, ky është parashikimi për ditën e sotme Kthjellimet mbizotërojnë kushtet e motit në të gjithë territorin deri në mesditë kur vranësira të lehta shfaqen në zonat
A do të ketë reshje shiu? Ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë të gjithë vendin përjashtuar ekstremin Veriperëndimor gjatë paradites ku do ketë vranësira kalimta
Branbiq: Shikimi jonë është nga e ardhmja Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq, pas vendimit me burg të përjetshëm për Ratko Mlladiq, tha se për popullin serb nuk ësh
Parashikimi i motit për sot në Maqedoni Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell, me vranësira të vogla dhe me erë të dobët veriperëndimore. Temperatura
Rriten sërish temperaturat, ky është parashikimi i motit për sot Kthjellimet dominojnë ultësirën perëndimore ndërsa vranësira të lehta e kalimtare shfaqen herë pas here në zonat Lindore