999 rezultate për

shikim

Habit Kaubojsi: Rama dhe Basha, dashuri me shikim të parë Ish-deputeti i famshëm i Kuvendit të Shqipërisë, Eduart Ndocaj ka bërë një deklartë të pazakontë në lidhje me kryeminist
Moti i keq s'ka ndërmend të ikë, ky është parashikimi për sot Gjatë gjithë ditës moti paraqitet kryesisht i vranët me shira mesatarë deri intensivë në pjesën më të madhe të vendit. N
Luleshtrydhet fruti i mrekullisë, përmirësojnë shikimin Ditët e ftohta janë pothuajse në përfundim ndërsa tani dhe temperaturat fillojnë të ngrihen. Por kjo kohë gjithsesi që d
Suksesi i radhës së Elvana Gjatës, 18 milion shikime brenda muajit Synimi i saj është fama dhe sukses ndërkombëtar. Këngëtarja shqiptare prej kohësh është zhvendosur në Amerikë. Pas n
Gëzojuni diellit sot pasi mbrëmja sjell surpriza, mësoni parashikimin e motit Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë motin në të gjithë vendit gjatë paradites dhe pasdites. Ndërsa mbrëmja s
Mos prisni pranverë! Parashikimi i frikshëm i motit për muajin Mars Meteorologët italianë kanë një lajm të keq për Mesdheun. Ndërkohë që shiu, dëbora e temperaturat nën zero kanë pusht
Djali bën parashikime të frikshme, çfarë do të ndodhë në 12 vitet që vijnë (VIDEO) Noah është një i ri që pretendon se ka udhëtar në kohë dhe pretendon se ka informacione të që mund të jenë shumë të rënd
Beqaresha e pafat, martohet me milionerin me një shikim (FOTO LAJM) 32-vjeçarja Stephanie, një oficere policie nga Epsom, Surrey u martua me një milioner, por kete fakt ajo e zbuloi vetëm
AAK përkrah idenë e Limajt për demarkacionin Përfaqësues të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, lidhur me marrëveshjen e arritur për Demarkacionin, kanë deklaruar se
Moti i keq paralizon vendin, ky është parashikimi për sot Kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta të shoqëruara nga reshje të pakta shiu e dëbore do të ketë në Jug ndërs
Nëse e gjeni ku ndodhet vajza, keni shikim të mprehtë! (FOTO) Në internet vazhdimisht publikohen foto me të cilat ngacmohet memoria dhe shikimi ynë dhe një e tillë është edhe kjo.
Moti i keq s'ka ndërmend të ndalet, ky është parashikimi për sot Kthjellime dhe vranësira të shpeshta dominojnë motin në të gjithë territorin ndërsa reshje të pakta shiu e dëbore pritet
Rikthehet frikshëm dëbora, ky është parashikimi për sot e nesër Që në orët e para të mëngjesit, vendin e kanë pushtuar temperaturat e ulëta. Ashtu siç parashikohet, gjatë ditës së
''Ishte dashuri me shikim të parë'', Sinani rrëfen historinë e dashurisë me Andrrën Sinan Hoxha dhe Andrra Destani mbeten një nga çiftet më të dashura për të cilët publiku ka gjithnjë kuriozitet. Të f
Artan Hoxha: Më doli parashikimi i zgjedhjeve, tani prisni që Vllaznia të bie nga kategoria Gazetari i njohur, Artan Hoxha, ka reaguar pas mbylljes së raundit të parë të votimeve, nëpërmjet një statusi në Faceboo
Përdori telefonin në karikim, 12-vjeçari humb shikimin dhe gishtat (FOTO LAJM) Një djalë nga Kina u gjet i mbuluar me gjak pasi telefoni i tij papritmas shpërtheu ndërsa po e përdorte në karikim.
Buffon tregon pozicionin e tij të parë në fushë: Dashuri me shikim të parë E nisi karrierën si mesfushor, madje luajti edhe për katër – pesë vite si fëmijë, por u dashurua me portën dhe vendosi q
A do të ketë reshje shiu sot? Ky është parashikimi i motit Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme, më të shpeshta në zonat Lindore të Shqip
Twitter po punon për të sjellë një Snapchat të ri Twitter është duke punuar për një funksion të ri që do të jetë shumë i ngjashëm me Snapchat. Lajmi bëhet i ditur edhe ng
Noizy kalon çdo parashikim, blen edhe një super makinë Noizy padyshim është një ndër reperët më të famshëm dhe të suksesshëm në Shqipëri. Fama dhe suksesi i tij gjithmonë jan