999 rezultate për

shikim

Riten temperaturat, parashikimi i motit për sot Moti do të jetë me kthjellime dhe shtim vranësirash në pjesën e dytë të ditës. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (S
21 milionë shikime, i riu teston peshkaqenin nëse ndjen erën e gjakut (VIDEO) Ish-inxhinieri i NASA-s, ndërsa sot Jutuber i njohur me 7,8 milion parapagues, kishte vendosur që kjo të jetë java e pes
Vdekje e tmerre! Parashikimet e Nostradamusit për 2019 Ditët e fundit, në politikën shqiptare ka nisur një debat i ri, pas alarmit të dhënë nga Presidenti Ilir Meta se Ballkan
Parashikimi i motit, sot duhet të keni kujdes sidomos në ... (FOTO LAJM) Dita e sotme parashikohet të jetë edhe dita më e nxehtë e kësaj jave. Pas ditëve të freskëta, vapa është rikthyer në
E DHIMBSHME/ Sfida e urisë, mijra persona vuajnë çdo ditë për bukën e gojës Sipas një raporti vjetor të publikuar të hënën nga shumë organizata të OKB-së, kritikojnë se ky është viti i tretë rradh
Parashikime të zymta për të ardhmen e Shqipërisë Shqiptarët do vazhdojnë të lënë Shqipërinë madje në një numër edhe më të madh. Të paktën kështu flasin parashikimet e Ba
Parashikimi i Bankës Botërore: Nga Shqipëria do largohen edhe 280 mijë persona (FOTO LAJM) Së paku deri më vitin 2050 shqiptarët që do të emigrojnë do të jenë në nivele shumë më të larta se ato që do të zgjedhin
Plane për pushime, njihuni me parashikimin e motit për këtë javë Reshjet e shiut do të vazhdojnë të pranishme të jenë në vendin tonë edhe të paktën për 2 ditët e ardhshme. Sipas para
Horoskopi 11 korrik 2019, parashikimi i yjeve për ju Dashi – Një anëtar i familjes suaj ndoshta ka mbajtur disa emocione negative për një kohë të gjatë. Ai ose ajo më në fun
Këto ushqime përmirësojnë shikimin Shumë njerëz përballen me probleme me shikimin. Kontakti i vazhdueshëm me kompjuterë, celularë dhe teknologjinë në përgj
Horoskopi 10 korrik 2019, ja parashikimi i yjeve për ju Dashi – Nëse ke dëshirë për të arritur një ëndërr, realiteti mund t’ju kujtojë disa gjëra. Ka ardhur koha për të reaguar
Rreziku nga lentet, futbollisti humb pjesërisht shikimin (FOTO LAJM) Lentet janë shumë të rrezikshme nëse nuk i përdorni në mënyrën e duhur! Këtë e vërteton një futbollist amator, i cili ka
Paraditja me diell e pasditja me vranësira, njihuni me parashikimin e motit për sot Pjesa e parë e ditës paraqitet me ndikimin e motit të kthjellët dhe temperaturave të larta në të gjithë vendin. Ndërsa p
Përeç të tjerash dunapirja vret dhe shikim tuaj Duhanpirja është konsideruar një nga faktorët kryesorë që shkakton sëmundje të rënda në trupin e njeriut duke ndikuar më
Puna dhe dashuria, ky është parashikimi i yjeve për sot Dashi Dashuria: Edhe nëse keni pasur diskutime me partnerin tuaj sot është dita ideale për t’u rikuperuar. Ata që jan
Puna shëndeti dhe dashuria, njihuni me parashikimin e astrologut italian për të lindurit e çdo shenje Horoskopi për ditën e mërkurë, 26 qershor 2019 sipas Paolo Fox Dashi Kjo e mërkurë do të jetë përgjithësisht pozit
Astrologia jep parashikimin: Do shkarkohet apo jo Meta Aktualiteti politik në vend ‘ka përfshirë’ dhe astrologen Meri e cila ka qenë e ftuar në “Wake Up” në Top Channel. As
Beqarët më mirë le të presin edhe pak/ Zbuloni çfarë thotë parashikimi i yjeve për ju sot Beqaret do ndihmohen nga Venusi dhe do kenë mundësi reale për te filluar lidhje. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te m
Arjan Çani bën një parashikim të frikshëm për shqiptarët Sipas gazetarit Arian Çani, duke marrë parasysh krizën aktuale në Shqipëri nuk do të ketë ndonjëherë zgjidhje. Gjatë
Parashikimi i motit, e hënë 10 qershor 2019 Në fillim të javës, data 10 qershor 2019, moti do të jetë me kthjellime dhe prani të vranësirave të cialt në orët e mes