999 rezultate për

shijuar

Është koha për të shijuar pushimet (FOTO-LAJM) Pas fitores së kampionatit botëror dhe atyre momenteve të bukura të kaluara pas rikthimit në atdhe, Mario Goetze ka vend
Pas palestrës, Rozana i dedikohet mikeshave (FOTO LAJM) Rozana Radi e cila sapo është kthyer nga pushimet, duket se po bën një pushim të vogël nga këngët dhe po shijon daljet m
Enkelejda dhe Artan Shkreli duke shijuar drekë meksikane Në këto ditë të nxehta familja Shkreli ka vendosur që të shijojë ushqimin meksikan. Në këtë foto shihen deputetja Enkele
Deputetët me pantallona të shkurtra për të parë ndeshjen Udhëtimet e deputetëve janë kthyer edhe në një ore relaksi për të ta, ndërsa kanë shijuar edhe momentet e bukura që të f
"Shqipëria, toka e bukurive të pafundme" (FOTO-LAJM) Këtë vit pushimet mund t’i kaloni në një vend jo shumë larg italisë por ende jo shumë të njohur që mund t’iu ofrojë një
Kampionati Boteror, Majko duke shijuar birra me të rinjtë e FRESH-it Edhe pse kanë kaluar rreth 23 vjet që nga themelimi i FRESH-it dhe nisja e karrierës politike, Pandeli Majko nuk ka harr
Rihanna dhe Chris Martin, miq të ngushtë? (FOTO LAJM) Rihanna është fotografuar teksa ka shijuar një darkë me Chris Martin, lideri i Coldplay, por ende nuk e dimë në ata do t
Gjen sërish dashurinë, Jagger kapet mat Mick Jagger ka gjetur paqe në krahët e një bruneje misterioze. Këngëtari 70-vjeçar është parë duke shijuar momentin, në
Genc Pollo gjen kohë të shëtisë nëpër Tiranë me vajzën Edhe pse është përfshirë në një debat të madh parlamentar lidhur me çështjen e AMA-s, Genc Pollo gjen kohë që të kujdese
Sprova e plakës me shpejtësinë (VIDEO) Jo gjithçka që duket interesante nga jashtë duhet provuar. Një sprovë interesante ka kaluar kjo plakë e cila shihet në v
Edhe Blero tifo për Barçën (FOTO LAJM) Duket se e gjithë familja e këngëtarit shqiptar, Blero është me skuadrën e Barcelonës. Këngëtari, duke marrë shkas nga s
Bie borë edhe në Arabinë Saudite (VIDEO) Edhe Arabia Saudite e cila njihet si njëra ndër vendet me temperaturat më të larta gjatë gjithë vitit, ka shijuar borën.
Rooney diskuton të ardhmen, Coleen me pushime (FOTO LAJM) Bashkëshorti i saj përflitet se ka gati kontratën e re me Manchester United, që është gati të zgjidhë qesen vetëm që ai
Tre gjermanët e Arsenal me teleferik mbi Londër (VIDEO) Tre yjet gjermanë të Arsenal Per Mertesacker, Lukas Podolski dhe Mesut Ozil e kanë shijuar Londrën nga një këndvështrim
Ëmbëlsirat nuk ndikojnë në shtimin e peshës Psikologët e Zelandës së Re kanë zbuluar se personat që hanë çokollata kanë më shumë mundësi të mos shtojnë në peshë.
Pushimet e supermodeleve (FOTO LAJM) Shampanjë, banjo dielli, not dhe xhiro me një jaht me pesë yje. Këto janë pushimet e dy supermodeleve Alessandra Ambrosi
Simeone: Barça për tu shijuar, por nuk dorëzohemi Trajneri i Atletico Madrid, argjentinasi Diego Pablo Simeone, e bëri të qartë se favoritja e madhe për të fituar Superku
Brazil, jetë plazhi për Torres dhe Mata (FOTO LAJM) Dy yjet e Kombëtares spanjolle, Fernando Torres dhe Juan Mata, kanë gjetur kohën e lirë për të shijuar edhe plazhet magj
18 qershori, Dita e Piknikut (FOTO-LAJM) 18 qershori që njihet ndryshe si Dita e Piknikut është dita kundër ndikimit që ka teknologjia në jetën e njeriut. Është
Fotot e "harbimit" të Arian Çanit (FOTO LAJM) Një festë komplet ndryshe nga ato që jemi mësuar të shohim deri tani. I tillë ka qenë 45-vjetori i moderatorit të njohur