999 rezultate për

shijen

Këto ushqime nuk duhen futur kurrë në frigorifer Disa ushqime e humbin shijen dhe vlerat e tyre ushqimore nëse i fusim në frigorifer dhe kjo vihet re edhe sepse ato pris
Ju prezantojmë 3 ekipet që ende se kanë provuar shijen e humbjes (FOTO) Në dhjetë ligat më të mira në Europë për sezonin 2016/17, vetëm tri ekipe kanë evituar deri më tani humbjen në kampiona
Ngacmoi seksualisht komshijen në ashensor, arrestohet beratasi Hyri sëbashku me komshiun në ashensor, por nuk mund ta besonte se ai do ta ngacmonte seksualisht. Kjo i ka ndodhur një 2
5 ekipet që se kanë shijuar ende fitoren këtë vit (FOTO LAJM) Kampiontatet në Europë pothuajse në të gjitha vendet janë në mesin e tyre. Një fakt shumë interesant është se ka ende sk
Ja si janë makinat e yjeve të Realit (VIDEO) Futbollistët e Real Madridit dje për herë të parë kanë provuar veturat e reja të dhuruara nga sponsori i skuadrës, Audi.
Pranga 45-vjeçarit, tentoi të abuzonte seksualisht me komshijen POlicia e Tiranës ka vënë në pranga një 45-vjeçar, pasi dyshohet se tentoi të përdhunonte në tri raste komshijen e tij.
Artistja e “Let it Go” në dilemë për shijen muzikore të djalit “Let it Go” është kënga që e duan fëmijët në mbarë botën, por kjo nuk do të thotë se është e dashur për djalin e vogël t
Iku vera, Eneda i rikthehet punës Eneda Tarifa kohët e fundit ka qënë edhe më aktive në rrjetet sociale, ndërssa ka bërë me dije se me startimin e sezonit
SHBA, supermarketi me ushqime të skaduara (FOTO-LAJM) Në fillim të vitit 2014 bë Boston do të hapet një supermarket që do të shesë ushqime të cilave u ka kaluar data e skaden
Spanjë, plas "lufta e domateve" (FOTO-LAJM) Në qendrën e vogël të Bunol, në provincën e Valencia, në Spanjë nisi sot festa e Tomatinas. Për të festuar për padronin
Prezantohet Smarti që "fluturon" (FOTO-LAJM) Në sallonin e makinave të Shangai del një Smart me fletë. Në fakt duhet të ishte një makinë e thjeshtë, një provokim art
Adriano: Fshijeni rekordin e Muller Ndryshe nga trajneri i tij Tito Vilanova, mbrojtësi brazilian i Barcelonës Adriano ka paralajmëruar se sot e gjithë skua
Përfshijeni gështenjën në ushqimin tuaj! Ka shumë arsye që ta hamë gështenjën, përkujtojnë nutricionistët. Frutat aromatike me mbështjellës të fortë me ngjyrë ka