999 rezultate për

shfaqur

Jo vetëm Juve dhe Inter, Simeone tenton afrimin e Keita Keita Balde mund të përfundojë te Atletico Madrid në sezonin e ardhshëm. Sulmuesi i Lazios ka një kontratë me ekipin bar
Dorëzohet Majlinda Bregu, shfaqet krah Bashës në protestë (FOTO LAJM) Majlinda Bregu është një ndër figurat e Partisë Demokratike e cila ka kritikuar në masë Lulzim Bashën për bojkotin dhe r
Çfarë është lulja që është shfaqur në postimet e Facebook? Vitin e kaluar, Facebook prezantoi disa reagime të reja për shkak se “like” klasik nuk ishte i mjaftueshëm. Pas reagi
Djegia e makinës së kreu të PS-së, Marku: Ja ku dyshoj Në orët e para të mëngjesit u raportua se automjeti i kryetarit të Partisë Socialiste në Kolsh, Andi Marku është shkruam
Enrique: 45 minutat e para katastrofë, por përmbysja ... Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është shfaqur mjaft i mërzitur pas humbjes ndaj Juventusit, por ra në sy fakti që ai
Serbia rrezikon përjashtimin nga UEFA, shkak bëhen huliganët Serbia dhe disa vende të tjera janë në rrezik përjashtimi nga UEFA për shkak të huliganizmit të shfaqur në javët e fundi
Super modelja shqiptare zbukuron mbrëmjet e Championsit (FOTO LAJM) Nesër në mbrëmje do të rikthehet Liga e Kampionëve me dy sfidat e para të fazës së 1/8-ve, teksa platforma që transmeton
"Trump lavdëron serbët, pret takim me Vuçiçin" Mediet serbe vazhdojnë t'i "vardisen" presidentit të SHBA-ve, Donald Trump. Portali serb "Kurir", në një artikull të
Bayerni nuk heq dorë, kërkon sërish Hysajn Elseid Hysaj vijon të jetë një emër shumë i përfolur në merkato. Mbrojtësi i Kombëtares sonë prej kohësh ndiqet nga skua
Momentet më pikante të Barack Obama duke kënduar (VIDEO) Barack Obama do të mbahet mend gjatë si një ndër presidentët më simpatik të Amerikës për pozitivitetin që kishte. Ai
Njihuni me heronjtë e heshtur të vitit 2016 (FOTO LAJM) Fitorja e Donald Trump, Brexiti, frika se po kthehet fashizmi në Evropë, shkatërrimi i Aleppos dhe kriza me refugjatë, p
Maqedonia “vdes” Ambasadorët e huaj, fotot xhiro në internet Përveç gjuhës së urrejtjes ndaj shqiptarëve dhe etniteve tjera që jetojnë në Maqedoni, kohëve të fundit është aktiviz
Rrëmbeu çmimin e parë te ‘Kënga Magjike’/ Rozana shfaqet publikisht me të dashurin (FOTO LAJM) Sapo përfundoi spektakli, Rozana Radi shkoi pranë partnerit të saj prej vitesh, Shpëtim Karakushi. Ata u fotografuan bas
Cheryl nuk e fsheh dot më shtatzëninë (FOTO LAJM) Është përfolur për një kohë të gjatë që ajo pret një fëmijë me Liam Payne, por nuk ka pasur kurrë një konfirmim nga ana
Drini i Zi del nga shtrati, rrezikohen disa banesa në Gjoricë Rreshjet e shiut me intesitet të lartë kanë shfaqur mjaft problematika ditët e fundit, ndërsa një situatë emergjence ësh
Kjo është bukuroshja sllovake që çmendet për Milanin (FOTO LAJM) Modelja Martina Stetiarova është një tifoze e çmendur e Milanit dhe këtë gjë e vërtetojnë edhe fotot e hedhura në llogar
10 yjet që mund të ndryshojnë skuadër që në janar (FOTO LAJM) Merkatoja e dimrit është ende larg, por skuadrat po mendojnë që të bëjnë lëvizjet e tyre duke u përforcuar me lojtarët q
Instagram po teston mundësinë për të shfaqur video live Risisë së Facebook, për formën e re të të transmetuarin në rrjetin social në kohë reali mesa duket do t’i bashkohet edhe
Tymoset hashash në klasë, 4 nxënëse përfundojnë në spital Sot, gjatë pushimit të gjatë katër nxënëse të klasës së tetë në shkollën e fshatit Bilaj në Fushë-Krujë, kanë shfaqur pr
Enca në super formë, trondit me linjat (FOTO LAJM) Edhe Enca Haxhia ka nisur pushimet e saj. Ndonëse shpesh është kritikuar për peshën e saj dhe regullimet që ajo kryen te