999 rezultate për

shfaqur

Një tjetër mashkull i rikthen buzëqeshjen Viola Spiros (FOTO LAJM) Viola Spiro ka qenë një nga personazhet më të përfolur të ditëve të fundit dhe kjo prej faktit se i dashuri i saj u arre
Viola shfaqet e buzëqeshur krah një mashkulli pas arrestimit të të dashurit Viola Spiro ka qenë në vëmendjen e medias këto kohë për shkak të arrestimit të të dashurit të saj nga autoritetet italia
Arrestimi i të dashurit të Violës si bos i kokainës, flet sërish mamaja e saj Një nga ngjarjet që ka tërhequr së fundmi vëmendjen e mediave dhe gjithë opinionit publik është arrestimi i të dashurit
(Zh)veshjet më të çmendura të Rita Orës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora sot ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të. Kjo ditëlindje këngëtaren
Në këto komuna është shfaqur më shumë kanceri Për nëntë muajt e parë të këtij viti 1 mijë e 1278 kosovarë janë diagnostikuar nga sëmundja e kancerit. Numër ky më i la
Elgiti tashmë nuk i ndahet Kleas as në punë (FOTO LAJM) Duket se që kur publikuan hapur dashurinë e tyre, Elgit Doda dhe Klea Huta nuk ndahen dot nga njëri tjetri. Ata janë
Tahiri gati duke qarë në emision (FOTO LAJM) Eshtë shfaqur i sigurt dhe i qeshur në të gjitha daljet e sotme publike, pavarësisht se ndaj tij Prokuroria nxori një ur
Shpërthimi në Londër, gazetari: Ka njerëz me fytyra të djegura (VIDEO) Një shpërthim në një tren në Parsons Green shkaktoi panik në Londër këtë mëngjes. Policia dhe zjarrfikësit janë shf
Familja Hoxha lë pas rivalitetet dhe shfaqet në festën e "Opinion" (FOTO LAJM) Padyshim që të gjithë e dinë se mes Top Channel dhe Klan Tv ka një rivalitet sepse janë dy televizionet më të ndjekura n
Te NISMA "diçka po zihet" “Diçka po zihet” është mbishkrimi i fotografisë së postuar nga deputeti i Nismës Zafir Berisha. Ai dhe disa bashkëpartia
Rozana Radit i vjedhin çantën?! (FOTO LAJM) Rozana Radi mesa duket ka vendosur ti bashkohet kolegeve të saj dhe të postojë fotografi nga pushimet por me rroba banje
Ndërroi jetë pasi lindi foshnjën, policia e Vlorës detaje për ngjarjen Një grua 35-vjeçare ka humbur jetën pas lindjes në maternitetin e Vlorës. Gruaja vdiq pasi kishte sjelle ne jete fosh
Shfaqet re shumëngjyrëshe në Pekin (VIDEO) Një fenomen i çuditshëm është shfaqur në kryeqytetin e Kinës, në Pekin. Për rreth 6 minuta është shfaqur një re shumë
“Unë vdes për ty”, Turi këngë surprizë Orindës në ditën e dasmës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme Orinda Huta dhe Turjan Hyska po celebrojnë në martesë dashurinë tyre 10-vjeçare. Çifti kishte parala
Shikoni ç'bënte Rama kur Meta betohej si president i Shqipërisë (VIDEO) Wshtë e njohur tashmë çarja në raportet mes kryeministrit Rama dhe Ilir Metës, aq sa kreu i ekzekutivit braktisi edhe ko
Një shkumë e çuditshme zbarkon në bregdetin e Francës, frikë tek banorët Pikat janë pak të yndyrshme dhe të brishta. Në bregdetin verior të Francës, të njohur si “Opal bala”, javën e kaluar jan
Shakespeare flet për Riyad Mahrez: Ska shfaqur kush interes Mahrez është përfolur shumë për një kalim të mundëshëm në disa prej ekipeve më me emër të Europës. Por Craig Shakesp
Zhvishet Jennifer Lopez, shfaq linjat mahnitëse (FOTO LAJM) Jennifer Lopez tashmë është 47 vjeç. Por as vitet dhe koha nuk kanë arritur ta mposhtin sharmin e nje prej femrave më
Franca kërkon vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi Ambasadorja e Francës në Beograd, Christine Moro, ka kërkuar vazhdimin e dialogut Serbi-Kosovë. Ajo këtë kërkesë e ka
Zidane: Jemi të motivuar. Finalja, momenti i duhur për ta shfaqur Zinedine Zidane ka dalë në një konferencë për shtyp ku prekur shumë pika. Zidane përjshtoi mundësinë e një presioni