999 rezultate për

shfaqur

Helmohen tre policë Tre punonjës së paraburgimit në Durrës dhe një i burgosur janë dërguar në spital me simptoma helmimi. Mësohet se ata
Ish-Miss Italia uron klubin e Lazios duke u shfaqur mjaft provokuese (FOTO LAJM) Manila Nazzaro është një tifoze e zjarrtë e Lazios. Miss Italia e vitit 1999 me rastin e 119-vjetorit të themelimit të k
Milani nxjerr në shitje Hakan Çalhanoglu Milani ka nxjerrë në shitje mesfushorin Hakan Çalhanoglu i cili nuk po përshtatet me kuqezinjtë. Turku i lindur në Gjerm
Barcelona kërkon 20 milion euro, për ta lënë të lirë Denis Suarezin Barcelona kërkon 20 milion euro, për të lënë të lirë Denis Suarezin. Kështu raportojnë mediat spanjolle ditën e sotme, t
Këngëtari gjuan publikisht Albën: Je nusja e endrrave të mia Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë nuse për herë të parë. Alba është shfaqur në sfilatën e "Ami
Juventus gjen "Kanten e ri" Raportohet se Juventusi ka shfaqur interesim për të nënshkruar me lojtarin e Lyonit, Tanguy Ndombele. Sipas Calciomer
Banorët e Astirit bllokojnë rrugën dhe i venë zjarrin kazaneve Banorët e "Astirit" po vijojnë protestën e tyre ndaj vendimit për shembjen e shtëpive që preken nga projekti i zgjerimit
Jepet vendimi për autorin e masakrës në Mat, si reagoi ai para gjykatësve 51-vjeçari Kujtim Koxha, i cili vrau 3 punonjës të bashkisë dhe plagosi një tjetër i është caktuar masa ‘arrest me burg’
40 vjeçe dhe bombë, Gjyste Vulaj trullon e tëra me Versace (FOTO LAJM)e Gjyste Vulaj shfaqet gjithmonë e më me stil. Në një imazh të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund
Virozat e vjeshtës, si të kujdeseni për fëmijët Në çdo fillim vjeshte, me ndryshimin e menjëhershëm të temperaturave, shfaqet edhe një rritje e infeksioneve respiratore
U ble vetëm 4 milion euro, ky sulmues po kërkohet nga të gjithë Sulmuesi i Genoas, Krzysztof Piątek po tregon se është një lojtar i shkëlqyer dhe tepër i talentuar. Polaku ka
(Zh)veshjet më të çmendura të Rita Orës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora që nga fillimet e para të karrierës ka arritur të tërheq vëmendje të pub
Nuk i shet dot, Interit i ngecin tri lojtarë në derë Edhe pse tregu i transferimeve në Serie A është mbyllur, klubet italiane kanë të drejt të largojnë lojtarët e tepërt. 
Bayer Munich kërkon mesfushorin e Barcelonës Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitiç është tema e diskutimit për skuadrën e Bayern Munich. Siç raporton “Mundo Deportiv
E dashura e Di Caprio-s nxeh plazhet e Italisë (FOTO LAJM) Leonardo DiCaprio, 43 vjeç dhe Camila Morrone, 21 vjeçe po relaksohen së bashku në Itali. Çifti janë fotografuar krah
Orinda Huta thyen "rregullat", shfaqet me rroba banje Këngëtarja dhe prezantuesja Orinda Huta është shumë e pëlqyer për stilin e saj! Ndonëse ka vite që nuk ka sjell ndon
FIFA vazhdon dënimet për Serbinë Së fundmi FIFA ka gjobitur Federatat e Rusisë dhe Serbisë për shkak në tifozeria ka thyer rregullat që parashikohen në r
Guxon modelja shqiptare, heq dorë nga fotoshopi e tregon strijat Dorina Gegici është një nga emrat më të rinj por më premtues përsa i përket botës së modës. Por teksa shfaqet e mreku
Gola dhe driblime si Maradona, televizioni serb bën speciale për Fadil Vokrrin (VIDEO) Legjenda e futbollit kosovar dhe kryetari FFK-së, Fadil Vokrri, ndërroi jetë të shtunën pas një sulmi në zemër, kurse të
I sjellin turistët, pitonët 4 metra të gjatë tmerrojnë banorët e Matit (VIDEO) Kjo që po shihni është një video e regjistruar nga banorët e fshatit Kurcelaj në rrethin e Matit dhe gjarpri që shfaqet