999 rezultate për

shfaqur

Koronavirusi mund të jetë shfaqur për herë të parë më 17 nëntor të 2019 Data 17 nëntor 2019 besohet se është dita kur është shfaqur për herë të parë koronavirusi (Covid-19). Pacienti ishte një
Gjendet pacienti zero i koronavirusit në Europë, nga nisi infeksioni i rrezikshëm Një gjerman 33-vjeçar mund të jetë “pacienti zero” në Europë. Ky fakt u konfirmua nga disa mjekë gjermanë nëpërmjet n
Në cilat vende është shfaqur koronavirusi dhe sa viktima ka shkaktuar deri më tani? Aktualisht numri i të vdekurve nga koronavirusi ka shkuar në 3286 persona, ndërsa i të prekurve po afrohet në 95 425.
Bashkëshorti probleme me drejtësinë, Angela Martini shfaqet pas një viti krah tij (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumun Dragos Savulescu, prej kohësh nuk ishin parë s
Di Maria reagon pas nervozizmit të shfaqur nga Mbappe: S’je i vetmi që dëshiron të luajë Angel Di Maria ka reaguar pas veprimit të shokut të tij të skuadrës pas zëvendësimit duke u shprehur se Mbappe duhet të
Kush janë emrat që synojnë të drejtojnë "FBI-në shqiptare" Emra të rëndësishëm të policisë, kanë shfaqur interes për të drejtuar Byronë Kombëtare të Hetimit, e ashtuquajtur si FBI
"Çmendet" Juventusi, bën gati 270 milionë euro për Pogban “Bianconeri” synojnë ta rikthejnë mesfushorin francez në Itali gjatë verës që vjen. Interesim për Pogban ka shfaqur edhe
Virusi i ri kinez infekton me qindra persona Numri i personave të infektuar nga virusi i ri që është shfaqur në Kinë, dyshohet të jetë më i madh se sa paraqitet nga
Ylli i Dortmund i vendosur të transferohet te Chelsea Talenti anglez dëshiron të largohet nga Borussia Dortmundi dhe të rikthehet në Premierligë, për t’iu bashkuar “Blues”
Shiu përmbyt në pak orë Tiranën (VIDEO) Reshjet e dendura të orëve të fundit kanë shkaktuar përmbytje në disa zona të Tiranës duke vështirësuar shumë dhe qarkul
Milanit i nevojitet një mbrojtës, Maldini piketon mbrojtësin e Barcelonës Të premten e kaluar drejtuesit e Barcelonës u takuan në Milano me ato të Interit për të biseduar për çështjet e Vidal dh
Felix kopjon CR7, nervozohet pas zëvendësimit Joao Felix u transferua te Atletiko Madridi në merkaton e verës për 120 milionë euro nga portugezët e Benfikës, por në a
Lazio e "fiksuar" pas Kumbullës, kaq vlerësohet mbrojtësi Të gjithë janë befasuar nga paraqitjet e mbrojtësit shqiptar, Marash Kumbulla. Futbollisti i Hellas Veronës është ta
Jeni gati? (Zh)veshjet më të çmendura të Rita Orës (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora që nga fillimet e para të karrierës ka arritur të tërheq vëmendje të pub
E kishit parë këtë çast të rrallë romantik mes Kate Middletton dhe Williamit Finalja e Wimbledonit e mbajtur në Center Court të lagjes së famshme në Londër pati shumë fytyra të njohura në tribunë.
SKANDALOZE/ Man Utd e vendos sërish Kosovën si pjesë të Serbisë (FOTO LAJM) Intervistë me mesfushorin e vet serb, Nemanja Matic, e ka shfaqur Kosovën pjesë të Serbisë gjatë ditës së djeshme. "D
9 foto ku Ledri dhe e dashura e tij misterioze janë shfaqur në të njëjtin vend, pa rënë në sy (FOTO LAJM) Zërat se Ledri Vula është i lidhur me një vajzë që jeton në Gjermani, Sara Hoxha, nisën dy vite më parë, megjithatë dysh
Facebook i bën bllok Berishës pasi publikoi videon ku dhunohej i mituri (FOTO LAJM) Ish kryeministri Sali Berisha publikoi ditën e sotme videon ku një grup të miturish dhunonin barbarisht një bashkëmoshat
Temperatura të larta, modelja filipinase ekspozon trupin fantastik (FOTO LAJM) Daphne Joy po i shijon pushimet verore maksimalisht. Dhe, për të dëshmuar këtë, modelja filipinase ka publikuar një m
Manchester United vendos Kosovën në hartën e Serbisë (FOTO LAJM) Duket se Manchester Unitedi ka harruar ta përditësojë hartën, pasi në një video-intervistë me mesfushorin e vet serb, Ne