999 rezultate për

shfaqur

Pas 6 vitesh, Beyonce-Jay Z shfaqin videon e martesës (FOTO-VIDEO) Për të gjithë fansat e tyre të zjarrtë, pas shumë vitesh Beyonce dhe Jay Z kanë shfaqur videon e ceremonisë sekrete të m
Look-u i ri i Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Kuriozitet interesant nga kampi stërvitor i Portugalisë ku Cristiano Ronaldo duket se ka marrë me vete edhe berberi pers
Pas zhveshjeve tashmë flokët, shtangen nga Rihanna (FOTO LAJM) Rihanna na ka surprizuar kohët e fundit, pasi nga një veshje ekstravangante, ose në të shumtën e rasteve e zhveshur, ajo
Ish-të përndjekurit në ditën e gjashtë të grevës Greva e ish të përndjekurve politikë ka hyrë sot në ditën e gjashtë të saj ndërkohë që gjendja shëndetësore e disa prej
Tifozët shqiptarë: Lutje për Bosnjen, vdekje për Serbinë Tifozët e “Plisave” kishin nxjerrë para disa ditësh një pankartë ku shkruhej “Lutje për Bosnjen, vdekje për Serbinë”.
Thaçi thyen tabunë, përfshin familjen në fushatë Kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi për herë të parë këtë herë ka shfaqur në publik edhe familjen e tij. Në konventën e PDK-
Emigrantët në Rusi kërkojnë t'i bashkohen ushtrisë ruse Udhëheqësi i Federatës së emigrantëve në Rusi përmes një letre drejtuar presidentit Vladimir Putin, ka kërkuar që emigra
Pistorius shet shtëpinë ku vrau të dashurën (FOTO-LAJM) Oscar Pistorius nxjerr në shitje shtëpinë ku vrau të dashurën e tij Reeca Steenkamp më 14 shkurt të vitit të shkuar. Duk
Rita Ora, provokuese në klipin e ri (FOTO-VIDEO) Rita Ora është shfaqur me një look të zjarrtë në klipin e saj të ri "I Will Never Let You Down". Ajo ka publikuar kopert
Si kanë ndryshuar yjet me kalimin e viteve (FOTO LAJM) Aktorë dhe aktore të famshme, këngëtarë, stilistë dhe figura të njohura të televizionit të cilët tanimë janë ta plakur d
Debutimi i Thohir në "San Siro" (FOTO LAJM) Është pa dyshim dita e presidentit të ri të Inter, Erick Thohir sot në "San Siro", i cili po ndjek nga afër sfidën mes z
Mesazhe të çuditshme në Rio dhe New York “Fituesi merr botën” (FOTOLAJM) Të hënën janë shfaqur disa shenja të çuditshme në hotelin Copacabana, Rio. Në Mesazh shkruhej “Fituesi merr botën” (#WIN
Sergio Ramos i këndon live të dashurës (VIDEO) Mbrojtësi i Real Madrid, Sergio Ramos, është bërë protagonist absolut në emisionin televiziv "Horminguero", ku ka tregua
4-vjeçari që habiti publikun me kërcimin e tij (VIDEO) Një surprizë e këndshme në "Belgium's Got Talent" ku një 4 vjeçar i quajtur Tristan ka shfaqur talentin e tij në kërcim
Ndryshimi drastik i Nicole Scherzinger (FOTO LAJM) Ka qenë një vit i vështirë për këngëtaren Nicole Scherzinger pas ndarjes nga ish partneri, piloti i Mercedes GP, Lewis H
Katy Perry tërheq vemendjen në iHeartRadio (FOTO-LAJM) Në festivalin e iHeartRadio që u zhvillua të premten në Las Vegas kanë marrë pjesë shumë këngëtarë të njohur të muzikës
Krasniqi priti kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës,Jakup Krasniqi, ka pritur sot kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, të cili
Helmohen 47 dasmorë në Fier Shkojnë në dasme por pas konsumimit të ushqimit përfundojnë në spital. Ngjarja është shënuar në fshatin Cakran të Fierit
Pamela Anderson nuk njeh moshë (FOTO LAJM) Ajo është e njohur për rolin e saj në serialin e famshëm amerikan "Baywatch", ku shfaqet me rrobe banje të kuqe. E ndërs
Armando Sadiku pranë Genoas Janë ditët e fundit të merkatos dhe për Armando Sadikun transferimi në një tjetër skuadër, më cilësore se Lugano është t