999 rezultate për

shfaqen

Dy prezantuese emisionesh shfaqen me të njëjtën veshje (FOTO LAJM) Rastësi ose jo, dy prezantuese emisionesh janë shfaqur me të njëjtën veshje. Bëhet fjalë për Najada Elmazin dhe Rudin
Zbulohet autori i lëndës plasëse në Tiranë, ja se çfarë shfaqën kamerat e sigurisë Blutë e Tiranës kanë vënë në pranga një 54 vjeçar, si autorin e vendosjes së lëndës plasëse në një lokal dje në kryeqyte
UFO-t shfaqen në Kinë (VIDEO) Në qytetin Guangzhou të Kinës është shfaqur një objekt i çuditshëm fluturues që ka tërhequr vëmendjen e kalimtarve të c
Shkencëtarët/ Shenjat e para të kancerit shfaqen në duar Sipas disa shkencëtarëve britanikë, shenjat e para të kancerit shfaqen në duar. Zakonisht ata shfaqen në formën e çarjev
Bebe Rexha performancë në një nga emisionet më të njohura në Amerikë (VIDEO) E cilësuar ndërkombëtarisht si një yll i vërtetë në ngjitje, Bebe Rexha ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, tashmë dhe
Korrupsioni në dogana, policët fusin në xhep vetëm euro (VIDEO) Korrupsioni në dogana duket si një fenomen i cili ka pllakosur rëndë në realitetin shqiptar. Në dy rastet që shfaqen më
Lajme të mira për Gjermaninë në prag të sfidës ndaj Francës Lajme të mira në kampin gjerman një ditë para gjysmëfinales se Europianit ndaj Francës që do të luhet në stadiumin "Velo
Pse në qiell nganjëherë shfaqen dy Hëna?! Shpesh gjatë natës, mund të na rastisë që të shikojmë dy hëna që na shfaqen në qiell. Ky është një fenomen që është vënë
Shfaqen problemet e para, Mavraj mungon në stërvitjen e paradites Kombëtarja vijon përgatitjet për Europianin, ndërkohë që për De Biasin kanë filluar "hallet" e para. I vetmi që mungo
Haliti: Masakrat e shtetit serb shfaqën botërisht barbarinë Kryetari i Degës së PDK-së në Pejë, Xhavit Haliti ka folur për masakrën ndaj shqiptarëve në disa vende të Pejës. Ai thot
Ja pse na shfaqen aknet Aknet janë fenomeni shqetësues me të cilën përballet ccdo njeri. Ekzistojnë disa veprime të cilat i bëjmë pa vetëdije në
Pse shfaqen rrudhat në fytyrë? Me kalimin e viteve lëkura jonë shfaq dhe shenjat e para të rrudhave kjo për shkak të zgjatjes që ajo pëson. Lëkura jonë
Kukësi lë të hapur betejën për titull, mund Skënderbeun Kukësi-Skëndërbeu nuk ishte një ndeshje për titullin kampion, por skuadra verlindore i ka dhënë një “shuplakë” skuadrës
Jonida Maliqi shfaqet me bashkëshortin për herë të parë (FOTO) Jonida Maliqi është shumë e njohur për suksesin e saj si këngëtare, dhe po ashtu njihet si ikonë mode. Ajo konsiderohet
Gratë që ndryshuan botën (VIDEO) Mjeshtre ne letersi, pionere te shkences, jeteshpetuese me zbulimet e tyre, aktiviste te paqes dhe te te drejtave te nje
Njihuni me risinë më të fundit në Facebook (FOTO LAJM) Facebook ka mundësuar që përveç opsionit "like" tashmë përdoruesit kanë mundësi që të përdorin dhe opsione të tjera të c
Shfaqen grafite të reja, tani e ka rradhën Opozita (FOTO LAJM) Janë shfaqur grafite të reja në kryeqytet, ku shihen përfaqësuesit e partive opozitare me një mbishkrim të njëjtë "pse k
Beyonce dhe Jay Z nuk janë ndarë, shfaqen bashkë në publik (FOTO LAJM) Çifti i famshëm botëror Jay Z dhe Beyonce, kanë hequr të gjitha dyshimet se mund të jenë ndarë. Yjet kanë marrë pjesë
Rishfaqen grafitet seksiste për presidenten Jahjaga (FOTO LAJM) Një ditë pasi Rrjeti i Grupeve të Grave të Kosovës mbuloi me ngjyrë të bardhë grafitin seksist ndaj presidentes së vendi
Ja si ka qenë Tetova në vitet '90 (VIDEO) A jeni kurioz te dini se si ka qene qyteti i Tetoves ne mes te viteve 90? A ka qene me mire, me keq apo nuk ka shume ndr