999 rezultate për

shfaqen

Elita dhe Gjiko nuk fshihen më, shfaqen më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Ata nuk e fshehin më dashurinë tyre. Disa kohë më parë aludohej gjatë gjithë kohës se ata ishin në një lidhje, por asnjë
Beteja nis nga stomaku, Gjici dhe Takaj kapen "mat" bashkë para finales (FOTO) Sot në orën 17:30 do të luhet sfida që do të vendos kampionen për sezonin 2016/17 mes Kukësit dhe Skënderbeut. Dy presid
Përse shfaqen nishanet në shtatzëni dhe çfarë rreziku fshihet pas tyre Në periudhën e shtatzanisë ndodhin ndryshime edhe në lëkurë si pasojë e një stimulimi të madh që ndodh tek hormonet e gr
Shfaqen për herë të parë Forcat Speciale të Koresë së Veriut: I ngulim shpatën... (FOTO LAJM) Regjimi i Koresë së Veriut nxorri për herë të parë në sytë e publikut forcat e saj speciale, pjesë e ushtrisë. Të pajisu
“Illyrian Elite” nuk ndalen, shfaqen brenda stadiumit Federata Shqiptare e Futbollit vendosi që të përjashtonte grupimin “Illyrian Elite” nga ndeshjet e Kombëtares si dënim p
Kërcënimet e Ivanov, 80 ushtarë të UÇK-AKSH shfaqen në Tetovë (FOTO LAJM) Pas deklaratës së presidentit maqedonas Ivanov se ushtria maqedonase do të ishte gati për t'ju përgjigjur çdo lloj kërcë
Mertens po shkëlqen me Napolin, shfaqen sinjalet e para nga Anglia Dries Mertens po kalon një formë të mirë me Napolin, duke tërhequr vëmendjen e shumë klubeve. Mesfushori belg nuk ka rin
"Kobrat" shfaqen në kufirin me Maqedoninë (FOTO) “Mirmëngjesi nga kufiri me Maqedoninë”. Me këtë përshëndetje e kanë filluar sot ditën pjesëtarët e njësitit special usht
Koka dhe Dako shfaqen bashkë në publik pavarësisht akuzave të forta të ministrit (FOTO LAJM) Katër javë më parë, ministri i Mjedisit, Lefter Koka do të lëshonte një batare akuzash ndaj kryebashkiakut të Durrësit d
Trashëgimia kulturore, shfaqen 264 objektet e vjedhura në Apoloni Të vjedhura në Apoloni nuk dihet në ç’kohë, një javë më parë, Policia e Shtetit lajmëroi për sekuestrimin e 264 objektev
Shfaqen problemet e para për Etrit Berishën te Atalanta Etrit Berisha po kalon një sezon fantastik te Atalanta, aty ku po luan rregullisht dhe e shohin si të pazëvendësueshëm.
KUJDES/ Shenjat e kancerit shfaqen fillimisht te duart Disa lloje të kancerit vijnë përgjithësisht me simptoma të ndryshme. Megjithatë, të gjithë llojet e kancerit kanë një pi
Dosjet e komunizmit, Rama: Do zbulohen ata që sot shfaqen me 2 gishtat lart Ditën e sotme kryeministri i vendit Edi Rama ka marrë pjese në konferencën shkencore të mbajtur në Biblotekën Kombëtare
Lakuriqët “vampirë” shfaqen në Brazil, po ushqehen me njerëz Një studim i ri i publikuar në dhjetor në revistën ‘Acta Chiropterologica’ dhe i raportuar së pari në ‘New Scientist’, k
Manaj rikthehet tek Interi, shfaqen sinjalet e para nga La Liga Mbyllet aventura e Rey Manjt te skuadra e Pescarës. 19-vjeçarin, do të kthehet te Interi, skuadra që zotëron kartonin e
Kujdes! Simptomat e para të kancerit shfaqen në duar Llojet e ndryshme të kancerit vijnë me simptoma dhe trajtime të ndryshme. Por sipas një studimi dhe rekomandimi nga mjek
Si të kuptoni gjuhën sekrete të akneve! Regjimi ushqimor, kontakti i fytyrës me faktorët e jashtëm, papastërtitë e ambientit, të gjitha këto ndikojnë në shëndet
Shfaqën baner kundër Kosovës dhe UEFA-s, Federata Serbe gjobë Zvezdës Tifozët e Crvena Zvezdës, gjatë ndeshjes kundër Vozhdovacit kanë brohoritur në kor kundër Federatës së Futbollit të Serb
Shihni duart, ja simptoma e para e kancerit që të gjithë e injorojnë Shumica e njerëzve janë të pavëmendshëm ndaj trupit të tyre. Kur një gjë nuk ecën siç duhet, organizmi ynë na çon disa s
"Kunatat" shfaqen bashkë, ja si e fsheh Tuna barkun e fryrë (VIDEO) Këngëtarja Tuna, e cila thuhet se pret një fëmijë me vëllain e Robert Berishës bashkëshortit të Nora Istrefit, është shf