999 rezultate për

shfaqen

Shfaqen grafite të UÇK-së në Kllokot, ja si reagojnë serbët Një grafitë i shfaqur në afërsi të Kllokotit, është parë si “provokim” për serbët e kësaj ane, ku thuhej “UÇK, Mirë se v
Gëzojuni diellit të drekës, moti rezervon surpriza gjatë pasdites Dita nisi e kthjellët sot, por temperaturat pritet të bien gjatë pasdites së mbrëmjes. Meteoalb raporton se vranësir
Shi por rritje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot Tabloja sinoptike e gjithë territorit dominohet nga kthjellimet deri pas mesditës kur vranësira të përkohshme do të shfa
Shëndeti juaj është në rrezik! Ja simptomat që tregojnë çekuilibrim hormonal Rritja dhe zhvillimi i trupit tuaj varet se si funksionojnë hormonet tuaja. Ato ndikojnë në sjelljen, emocionet, por edh
Alban Dudushi dhe Bieta shfaqen në pushime me djalin e tyre (FOTO LAJM) Padyshim që ata janë një nga çiftet më të pëlqyera të shoëbizit shqiptar. Ata kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindë
EKSKLUZIVE/ Shfaqen dy objekte misterioze në qiellin e Prishtinës (VIDEO) Dy objekte të çuditshe janë shfaqur sonte në qiellin e Prishtinës. Albeu.com mëson se objektet kanë berë disa flutur
Gjiko dhe Elita shfaqen si çift në dasmë (FOTO LAJM) Elita Rudi dhe Gjiko janë ndër çiftet më të dashura për publikun nga shoubizi vendor. Mbrëmë, Elita dhe Gjiko ishin t
Hapet festivali i filmit turk në Prizren Edicioni i parë i Festivalit të filmit turk në Prizren nis sot, i cili do të jet i hapur deri më 15 shtator në Kino Lumb
Shëndeti juaj është në rrezik! Ja simptomat që tregojnë çekuilibrim hormonal Rritja dhe zhvillimi i trupit tuaj varet se si funksionojnë hormonet tuaja. Ato ndikojnë në sjelljen, emocionet, por edh
Shëndeti juaj është në rrezik! Ja simptomat që tregojnë çekuilibrim hormonal Rritja dhe zhvillimi i trupit tuaj varet se si funksionojnë hormonet tuaja. Ato ndikojnë në sjelljen, emocionet, por edh
5 shenjat që ju dërgon trupi një muaj para se të pësoni goditje në zemër Të parandalosh është më mirë se të kurosh. Ky rregull i thjeshtë vlen për çdo sëmundje. Më poshtë do të gjeni disa nga s
Shfaqen në breg peshqit e tërmeteve, frikë te banorët (FOTO LAJM) Në një bregdet në Filipine janë gjetur në breg dy peshq të ngordhur 10 gusht. Shkencëtarët kanë rrëfyer se sa herë kë
Besi dhe Xhensila shfaqen të dashuruar vetëm pak ditë para dasmës (FOTO LAJM) Dasma e besit dhe xhensilës do jetë brënda pak ditësh eventi më i madh që pritet por mesa duket cifti i ri ndihet akoma
Soni Malaj dhe Eneda Tarifa bëhen bashkë këtë fundjavë (FOTO LAJM) Kjo fundjavë ka qenë relaksuese për këngëtaret e njohura shqiptare. Të dyja kanë hedhur një fotografi ku shfaqen shumë
Pamjet që do ju bindin se kurrë nuk duhet ta përdorni telefonin duke ecur (VIDEO) Nje video e publikuar së fundmi tregon se si kurrë nuk duhet ta përdorni celularin teksa jeni duke ecur në rrugë e në ve
Geti publikon për herë të parë foto intime me Marinën (FOTO LAJM) Një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar është padyshim reperi i njohur Getoar Selimi dhe e dashura e tij, m
Ndryshimet në trupin e njeriut kur mbush 30 vjeç Edhe pse askush nuk i thotë në fakt kur mbush 30 vjec vërtet që ndodhin shumë ndryshime në trupin e njeriut. Rrudhat
Ja si duken Gigi e Zayn të kombinuar me të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Gigi Hadid ka pozuar me të dashurin e saj Zayn Malik për kopertinën e ‘Vogue’, në të cilën ata shfaqen
Harta e akneve që tregon problemet në trupin tuaj Kur shiheni në pasqyrë dhe vëreni një puçërr, gjëja e parë që mendoni është si ta hiqni? Gjëja e dytë që bëjmë është të
Illyrian Elite shfaqen në Luksemburg: FSHF Mafia! (FOTO LAJM) Tifo-grupi “Illyrian Elite” nuk kanë ndërmend që ta braktisin kombëtaren. Edhe pse Federata Shqiptare e Futbollit i ka d