999 rezultate për

shfaq

Skuadra e Seria A shfaq interes për mbrojtësin kuqezi Shkëlqimi i Kastriot Dermakut në radhët e Cosenza nuk ka kaluar pa u vënë re nga skautët e futbollit italian. Mbrojtë
Protesta e opozitës, çifti shfaqet nudo në dritare (VIDEO +18) Protesta e të shtunës përveç protestuesve në rrugë, i ngjalli interes dhe një çifti në një nga hotelet e Tiranës. At
Shfaqet një çift i ri, Dojna hyn fuqishëm në jetën e këtij muzikanti (FOTO LAJM) Dojna Mema është një prej moderatoreve më të reja dhe protagoniste në ekran, të cilën e pamë këtë sezon në rolin e moder
E dashura e futbollistit serb shfaqet seksi në ballkon (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit Filip Djordovic, Lady Gjorgjeviq, vijon të shfaqet mjaft seksi me fotot provokuese. Partnerj
Kim Kardashian surprizon fansat, shfaqet pa të brendshme (FOTO LAJM) Kim Kardashian merr vëmendje, nga eleganca shfaqet pa të brendshme Kim Kardashian vazhdon të jetë një nga femrat më të
Provokon Oriola Marashi, shfaqet pa ''make up'' dhe pa filtra (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një prej femrave më të pëlqyera të shoëbizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dh
Haradinaj nuk takohet me Ramën por shfaqet në Shqipëri përkrah Metës Edhe pse sot ishte takimi i dy qeverive shqiptare, Edi Rama në vend të Haradinajt takoi zëvendësin e tij, Fatmir Limajn.
Shfaqet Fero, flet për problemin (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së reperit Fero dhe modeles Arbenita Ismajli jo vetëm që është me e komentuara në rrjetet sociale,
Thaçi shfaqet me Remin nëpër Gërmi Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, çdo fundjavavë zgjedh të shëtisë në natyrë. E sot ai ka zgjedhur Parkun Gërmia për t
Maddona shfaqet me "një sy" në Eurovision, plasin teoritë mbi Iluminatin (FOTO LAJM) Kur pritet që të shpallen rezultatet e votimit, në skenë ka dalë Madona, e cila nuk ka surprizuar pak me look-un e saj.
Finalja e Europa League do të vendosë të ardhmen e Lacazette Alexandre Lacazette mund të largohet nga Arsenali nëse skuadra lodineze humbet finalen e Europa League ndaj Chelsea-t e
Shfaqet Xhisela, pretendon për deklarata të habitshme (FOTO LAJM) "A të merr malli për mua". Ky postim në rrjetet sociale e ka rikthyer Xhisiela Malokun, ish- të dashurën e djalit të dep
Rishfaqet "Zoti i luftës" në Lindjen e Mesme: Gati për përballje me Amerikën (FOTO LAJM) Irani është duke organizuar milicët në të gjithë Lindjen e Mesme në një luftë kundër Shteteve të Bashkuara të Amerikës p
Shfaqet balena gjigande në brigjet e Kalifornisë (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në një nga brigjet e Kalifornisë është fotografuar një balenë e përmasave gjigande. Këto pamje janë
De Ligt: Nuk kam nënshkruar për asnjë klub "Nuk mund të them asgjë, unë po vlerësoj situatën. Ajo që është e sigurt është se nuk ka marrëveshje të nënshkruara me
Shqipëria e viteve 1964 e shfaqur në 20 foto (FOTO LAJM) Shqipëria kishte kaluar nga një sistem pothuajse feudal në atë komunist, teksa këta të fundit kishin marrë pushtetin në
Interi ka shfaqur interes, Gundogan zbulon objektivat e tij Ilkay Gundogan është një nga objektivat e Interit për repartin e mesit të fushës. Gjermanit i përfundon kontrata me Manc
Aktorja shqiptare shfaqet me bikini e këmbet mbi litar (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari mesa duket ka vendosur të largohet nga Shqipëria për të shijuar disa ditë me diell dhe b
Rita Ora shfaqet më provokuese se kurrë më parë (FOTO LAJM) Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare me famë botërore. së fundmi është duke mbajtur në koncerte të shumta për
Pas protestës shfaqet edhe Berisha: Respekt për kryengritësit, jeni heronj Një ditë pas protestës së jashtëzakonshme tw opozitës, e cila zgjati deri në orët e para të këtij mëngjesi, në një posti