999 rezultate për

shfaq

Modelja lë pas krahëve skandalin me Gigs, rishfaqet në publik (FOTO LAJM) Modelja britanike Imogen Tomas është rishfaqur sërish në publik pas skandalit me ish-lojtarin e Mançester Junajtid, Raja
Shfaqet me bashkëshorten në tapetin e kuq, aktori gjigand në qendër të vëmendjes (FOTO LAJM) "The Mountain" është shfaqur me bashkëshorten e tij në premierën e sezonës së 8 të Game Of Thrones. Hafthor Julius Bj
Rishfaqet Bleona Qerreti, super seksi në mes të Hollivudit (FOTO LAJM) Bleona Qerreti mbetet një nga personazhet më të komentuara në rrjetet sociale për jetën private por edhe sukseset e saj
Garë e fortë angleze për Douglas Costa-n Douglas Costa me shumë mundësi do ti thotë lamtumirë në fund të sezonit Juventusit. Braziliani i cili këtë sezon po k
Alketa Vejsiu habit me veshjen, shfaqet si rrallëherë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në ekranin e TV Klan është dhënë puntata e radhës e Piter Pan. sigurisht përvec fëmijëve, këtë herë
“Kryehajduti erdhi dhe dha shfaqje”, Basha flet nga Durrësi Partia demokratike ka pasur një takim ditën e sotme më qytetarët e Durrësit ku Basha është shprehur se Rama, kryehajduti
Valencia kërkon të rikthejë Shkodran Mustafin Shkodran Mustafi do të largohet në fund të sezonit nga Arsenalit pas 3 sezonesh në Premier League. Për shqiptarin int
Lojtari i Milanit shfaq pakënaqësi, kërkon të luajë më tepër Samu Castillejo pranon se do të kishte dëshirë të luante më tepër te Milan dhe paralajmëron Sampdoria-n se ekipi i tij ë
E dashura e Ronaldos shfaqet me të brendshme (FOTO LAJM) E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është shfaqur shumë seksi me kostume të larjes e me të brendshme nga
Bayern Munchen hynë në garë për 100-milionshin e Seria A Shumë klube kanë shfaqur admirimin e tyre për talentin premtues të Fiorentina-s dhe Italisë, Federico Chiesa, ndër to ed
U bë e famshme nga seriali, Olivia shfaq super format në Barbados (FOTO LAJM) Ajo u bë e famshme gjatë një seriali televiziv në Britani që quhet Lose Island dhe fama e saj vazhdon të rritet edhe pse
Stoli i Kombëtares, në skenë shfaqet emri i De Canio Të gjitha rrugët të çonin te Edoardo Reja, por mesa duket nuk do të jetë 73-vjeçari italian pasuesi i Christian Panuccit
Ermal Mamaqi largohet nga "Tv Klan"? Shfaqet tek "Portokallia" (VIDEO) Ermal Mamamqi është një nga aktorët e humorit më të pëlqyer në Shqipëri sidomos nga Rinia. Ai ka një karrier të gjat
Majlinda Bregu shfaqet sportive në rrugët e Tiranës pas tre muajsh (FOTO LAJM) Majlinda Bregu, ish-ministre e Integrimit në qeverinë Berisha 2, u largua nga Shqipëria rreth 3 muaj më parë, për t’u zh
Operacion në zemër? Rama shfaqet në Facebook dhe ka një thirrje të fortë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka dalë sot në faqen e tij në Facebook duke i bërë thirrje ndjekësve të tij që të mos lexojnë lajm
Schulz shpërthen ndaj Shqipërisë: Vend i vogël, pas 20 vitesh hyn në BE Ish-kreu i Parlamentit Europian nuk duket optimist për situatën në Shqipëri. Martin Schulz, ish-drejtues i Partisë So
"Njeriu i Odave", Lushtaku shfaqet te Haziri duke ngrënë dhe pirë Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka pasur mysafir disa miq të cilët janë të njohur për publikun. Në këtë darkë Hazi
Momenti kur policia arreston njërin prej terroristëve pasi v*au 49 myslimanë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e momentit të arrestimit të njërit prej terroristëve që kryen dy sulme sot në dy xhami në Zelandën e Re
Po na bëjnë sytë? Kim Kardashian shfaqet rrethuar me sozitë e saj Kim Kardashian ka shkaktuar tërmet në Instagram me sozitë e saj të cilat mbajnë syzet nga koleksioni i fundit. Pavarë
Shfaqet sërish Vulin: Ushtrinë e kemi në gadishmëri Miratimi i Platformës për Dialogun në Kuvendin e Kosovës, ka nxitur reagime të ashpra në Serbi. Presidenti Vuçiç ka q