999 rezultate për

shfaq

Kështu duken yjet e futbollit para dhe pas operacioneve plastike (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë, operacionet plastike po gjejnë një përhapje të gjerë, të paktën te personazhet e famshëm, por jo ve
Aktori i famshën italian Michele Placido do të japë shfaqje te Teatri Kombëtar Aktivisti dhe njëkohësisht pedagogu Ervin Goci ka paralajmëruar se në skenën e Teatrit Kombëtar do të japë shfaqje tjetë
Shpërthejnë thirrjet te Teatri Kombëtar: Poshtë diktaturës (VIDEO) Artistët janë mbledhur edhe mbrëmjen e sotme në protestë para Teatrit Kombëtar, por ndryshe nga ditët e tjera, sonte ata
Artistët rimarrin Teatrin, nis shfaqja e Mehdi Malkajt Pak minuta pas protestës përballë ambjenteve të teatrit, ndryshe nga herët e tjera, këtë mbrëmje artistët kanë vendosur
Në ditët e fundit të shtatzënisë, ministrja Olta Xhaçka shfaqet me bark të rrumbullakosur (FOTO LAJM) Në krye të ministrisë së Mbrotjes Olta Xhaçka po kalon ditët e fundit të shtatzënisë, tanimë me barkun e rrumbullakosur.
Plot sharm Grida Duma shfaqet te Teatri: Duhet mbrojtur si një pjesë e vetes! Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma i është bashkuar kolegëve të saj në mbrojtje të kauzës së teatrit kombëta
Një mama seksi si Adelina, shfaqet në top-formë nga pushimet (FOTO LAJM) Adelina Tahiri po shijon në maksimum pushimet. Adelina Tahiri nuk heziton të publikojë fotografi nga pushimet, në të
Ilda "tërbon" fansat nga pishina, shfaqet mjaft joshëse (VIDEO) Gazetarja dhe moderatorja e sportit, Ilda Bejleri, sapo e mori gjithë vëmendjen e publikut. Ajo e ka publikuar një vi
Vjehrra i vjedh shkëlqimin Kinsey Wolanskit, shfaqet në super-formë në bregdet (FOTO LAJM) E njohur në "Instagram" me emrin Elena Z, e ëma e Vitaly Zdorovetskiy, të dashurit të modeles Kinsey Wolanski, po merr f
TRONDITËSE/ Shfaqja më e rrezikshme që keni parë në “Got Talent” (VIDEO) Si gjithmonë një sërë aktesh dalin para jurisë së “Got Talent” të përbërë nga: David Walliams, Simon Cowell, Alesha Dixo
Shpërndante lëndë narkotike, 30-vjeçari shqiptar shfaqet nervoz para policëve, vihet në pranga Një 30-vjeçar shqiptar me precedentë penalë të lehtë, është arrestuar për shpërndarje të lëndëve narkotike. Ai vu në
Pas transferimit te Barcelona, Griezmannit i shfaqet një problem i madh Pas pesë vitesh te Atletico Madrid, Antoine Griezmann vendosi të largohej për t’iu bashkuar Barcelonës për 120 milionë e
Disa ditë larg të 50-ave, Jennifer Lopez shfaqet gjithnjë e më seksi (FOTO LAJM) Kanë mbetur edhe disa ditë nga ditëlindja e saj e 50-të. Por, JLo, ditëve të fundit po shfaqet më seksi se kurrë më p
Spetakël nënujor, peshqit e vegjël hanë të madhin deri sa shfaqet një gjigant... (VIDEO) Një skenë e rrallë është arritur të kapet në thellësinëe detrave nga një grup eksploruesish nënujorë, ku një grup peshka
Shfaqet Neymar pas akuzave të PSG-së, luan një sport ndryshe nga futbolli (VIDEO) Ylli i Paris Saint-Germain Neymar ende refuzon të kthehet në Francë për stërvitjet para-sezonale dhe në vend të kësaj ës
De Ligt nuk e vret mendjen për Juventusin, shfaqet duke qeshur në stërvitje me Ajax-in (FOTO+VIDEO) Në momentin që Juventus po diskuton me Ajax-in për të afruar Matthijs de Ligt, ky i fundit sot ka nisur stërvitjen me s
U shqye në mes të shfaqjes nga katër tigra, vdes pronari i cirkut në Itali (VIDEO) Një nga artistët më të famshëm të cirkut në botë, Ettore Weber ka vdekur i kafshuar nga tigrat që kishte rritur e ushqye
Në grumbullim kundër dëshirës, Pogba shfaqet i nervozuar me shokun e skuadrës (VIDEO) Pol Pogba po kalon një moment të vështirë me Mançester Junajtid. Mesfushori francez ka shprehur hapur dëshirën për t’u l
Mediat e huaja i bëjnë jehonë Ermonela Jahos në shfaqjen e fundit Sopranoja Ermonela Jaho interpreton rolin kryesor në Operën e Donizzetit “Anna Bolena” në premierën e këtij produksioni
"Lamtumirë Isaac", Dua Lipa shfaqet e lumtur në krahët e të dashurit të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore shqiptare Dua Lipa, së fundmi ka pranuar se është ndarë nga i dashuri Isaac Crew. Nuk ka