999 rezultate për

shfaq

Modelja e njohur me të pasmet e saj theu qafën e një babai (FOTO LAJM) Një tifoz i basketbollit në SHBA është kapur duke e shikuar modelen Emily Ratajkowski në prapanicë, para djalit të tij t
Për herë të parë, Miriam Cami habit fansat dhe shfaqet topless (FOTO LAJM) Miriam Cami shquhet për vetkontrollin e saj dhe natyrën e rezervuar. Ama këtë herë ajo ka sjellë një surprizë për të
Reagon ashpër Shpëtim Idrizi: Shteti shqiptar ka rënë! Ngjarjet gjatë ceremonisë mortore sot në Bularat të Gjirokastrës, vijojnë të sjellë reagime të forta. Kreu i Partisë
Kejvina shfaqet provokuese, por harron detajin poshtë fustanit (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është shfaqur torturuese në setin e saj më të fundit fotografik të realizuar në Itali. Një fu
Si asnjëherë, Alketa Vejsiu shfaqet me fustan transparent (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka bërë një veprim që në shumë vite karrierë e ka shmangur. Ajo është shfaqur me një fustan që në pjesë
Shfaqet sërish këngëtarja që pushtoi mediat rozë (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin Angelina Shalen, sepse për muaj me radhë ajo ishte kryefjala e shoubizit shqiptar. U bë e famshme
Plotësohet profecia biblike: Ndodhin tre shenjat e fundit të botës (FOTO LAJM) Një frikë e madhe ka pushtuar prej disa kohësh ata që besojnë nëpër bestytni. Kjo frikë që ka pushtuar me shpejtësi r
Bleona Qereti shfaqet pa pikë make upi, a është më e bukura? Për publikun, Bleona Qerreti njihet tashmë si personazh që flet hapur e me një lloj sinqeriteti carmatosës. Kanë kal
Rishfaqet "Balena Blu", policia jep alarmin në 13 rajone Shpesh herë kemi parë ose dëgjuar për rrezikshmërinë që krijojnë lojrat virtuale. Shumë prej lojtarëve krijojnë vart
Morena thyen rrjetin me fotot e reja, shfaqet topless (FOTO LAJM) Morena Taraku ka hequr edhe një herë të gjitha rrobat për t’u fotografuar. Këtë herë modelja e njohur ka pozuar për a
Kardashian sërish nuk zhgënjen, shfaqet buzë detit e zhveshur (FOTO LAJM) Në breg të detit, me forma të rrumbullakosura dhe në blicin e aparatit fotografik. Kim Kardashian edhe këtë herë nuk
Sandër Lleshi shfaqet si Ministër i Brendshëm: Me PS-në më lidh vetëm Rama Sandër Lleshi i ftuar në Opinion, theksoi se në karrierën e tij nuk ka çfarë të fitojë më, pasi e ka arritur majën me gr
Vite më e madhe se partneri, aktorja e njohur shfaqet si yll para dasmës Aktorja indiane Priyanka Chopra dhe këngëtari Nick Jonas po përgatiten për dasmën dhe aktorja ka përgatitur një festë pa
Loredana shfaqet me në fund me barkun e rrumbullakosur (VIDEO) Reperja shqiptare, Loredana Zefi është prej kohësh në një lidhje me reperin Mozzik, ku së fundmi është raportuar edhe pë
Meghan thyen rregullat e veta, shfaqet me fustan 11 mijë euro Dukesha e Sussex shquhet për thjeshtësinë e saj në të veshur por këtë herë ka dalë nga rutina. Ajo i ka mahnitur të g
Meghan shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur, vesh fustanin e shtrenjtë Princ Harry dhe Meghan Markle janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Jemi të gjithë të emocionuar! Momentalisht,
Një uragan katastrofik do të shfaqet sot Një urgan pritet që të shfaqet sot në Meksikë. Për këtë arsye sinoptikanët ka lëshuar një paralajmërim për pjesë të breg
Me gjysmën e flokëve të rruar, shfaqet supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Aksident i tmerrshëm, akrobatja bie nga lartësia gjatë shfaqjes (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një cirk në Rusi, ku një akrobate ka rënë nga lartësia gjatë shfaqjes. Akrobatja
Rastësia që vuri në siklet Princeshën, ishi i Harryt shfaqet njësoj me Meghan Kur vjen puna te veshja dukesha e Sussexit nuk gabon kurrë. Madje nëse ajo vesh diçka, nuk ka rëndësi sa e shtrenjtë mun