999 rezultate për

shfaq

Hëna më e madhe dhe e shndritshme e vitit, spektakli që zbukuroi mbrëmë qiellin Hëna më spektakolare e vitit 2019 u shfaq që qiell mbrëmjen e djeshme. Ajo uu shfaq shumë më e ndritshme se zakonisht
Arsenali shfaq interes për de Ligt Arsenali ka shfaqur interes për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt. Siç raporton "Mundo Deportivo", Top-çinjtë kë
Kjo nuk pritej, akrepi shfaqet në aeroplan (VIDEO) Nëse jeni në mesin e atyre që kanë një liste me gjëra, prej të cilave frikësohen kur udhëtojnë me aeroplan, më mirë të m
Shfaqet Gruevski, rrëfen si u largua nga Shqipëria për në Hungari Ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski, tha se Serbia nuk ka të bëjë fare me vendimet e tij për të kërkuar azil
Courtois: Ai ka një talent të madh por është mëkat që talenti i tij nuk shfaqet Thibaut Courtois ka thënë se Gareth Bale është një lojtar i madh, por që nuk e shfaq talentin e tij më shpesh. “Ai ka
Rama shfaqet përkrah Thaçit në Prishtinë Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ndodhet për vizitë në Kosovë me rastin e 11 vjetorit të pavarësisë. Rama ka marrë
Postera kundër Kosovës shfaqen në këtë qytet Në mëngjesin e sotëm janë shfaqur pllakta të zeza me mbi shkrimin “11 vjet pushtim”, rrugëv të Mitrovicës veriore. Në
Vidane Zeneli shfaqet mjaft provokuese (FOTO LAJM) Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetin social “Instagram”. Vil
Demi Rose impresionuse në shfaqjen Mark Fast (FOTO LAJM) Demi Rose njihet për linjat e saj perfekte kjo i jep asaj luksin të promovojë linjën e saj të veshjeve, shkruan Albeu.co
Shfaqje e papritur, ku është parë Fatos Nano (FOTO LAJM) Ish kryeministri, Fatos Nano është një nga personazhet që ngjallë më së shumti interes në skenën politike. Nano prej
Ylli i Kosovës pranë kalimit në Zvicër Nuk ka qetësi për Donis Avdijaj. Futbollisti i kombëtares së Kosovës pritet të ndryshojë ajër pas një gjysëm sezoni për
Ka shënuar 4 gola në vitin 2019, klubi i Premier League shfaq interes për Rashicën (VIDEO) Milot Rashica e ka nisur mjaft mirë vitin e ri 2019. Ylli nga Kosova ka shënuar 4 gola këtë vit ku së fundmi realizoi d
"Nuk ishte e sinqertë", zbardhet dëshmia e gardistit që vrau gruan Një ditë më parë një vrasje ndodhi në Tiranë ku autor ishte 43-vjeçari Alket Arapaj. Arapaj i cili ishte pjesë e Gar
E dashura e Ledrit? Diona shfaqet si një copë ylli (FOTO LAJM) Diona Fona është një nga këngëtaret më të talentuara e më bukuroshe të skenës shqiptare. Me t'u bërë e famshme, Fiona sh
Oriola shfaqet pa rroba dhe sfidon Renato Mekollin: Nuk ma gjen një qime (FOTO LAJM) Ai u kthye në qendrën e portaleve gjatë realizimit të emisionit së gatimit ‘Hell’s Kitchen’. Ulërimat dhe thyerjet e
Futbollisti shqiptar turpëron kundërshtarët dhe dhuron "show" në fushë (VIDEO) Futbollisti me origjinë shqiptare, Fatos Beqiraj, i ka mahnitur të gjithë me veprimin e tij në ndeshjen e kampionatit iz
Zbulohet identiteti i bjondes misterioze që u filmua me Flor Mumajesit Kur Flori Mumajesi u shfaq në orët e para të së dielës në një pub me një vajzë misterioze, të gjithë fansat e tij nisën
Valon Berisha shfaq veturën e tij luksoze (FOTO LAJM) Mesfushori kosovar i Lazios, Valon Berisha, ua ka treguar veturën e tij luksoze ndjekësve të tij në Instagram. Këtë f
Pamela Anderson çmend publikun me trupin e saj (FOTO LAJM) Në fillim u shfaq me një fustan mbrëmje, ku ra në sy dekolteja bujare e cila ekspozonte dukshëm hiret dhe më pas erdhi n
Orë vendimtare për Abazaj, një tjetër klub belg shfaq interes për të Orë vendimtare për Kristal Abazaj. Shqiptari nuk po luan tek Anderlecht dhe me shumë mundësi ai do të largohet. Po ra