999 rezultate për

shendetesise

Ministria e Shëndetësisë pezullon lejet deri më 25 qershor Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ka pezulluar lejet vjetore deri më 25 qershor, ku do të mbahen zgjedhjet e përg
Dalin pamjet, ja kush është personi që donte të vriste ish-ministrin e Shëndetësisë (FOTO LAJM) Policia e Maqedonisë ka vënë në pranga 57 vjeçarin nga Veles i identifikuar si Lupço S, i cili tentoi të vrasë ish minis
Dalin pamjet e arrestimit të sulmuesit në Ministrinë e Shëndetësisë (VIDEO) ​Një incident i armatosur ka ndodhur para pak çastesh në Ministrinë e Shëndetësisë. Sipas raportimeve të para
Të shtëna me armë në Ministrinë e Shëndetësisë Para pak minutash një incident me armë ka ndodhur në Ministrinë e Shëndetësisë. Dëshmitarët të cilët ishin të pranis
Taravari për Portalb, do ta bojkotojmë çdo takim me Ivanovin Ministri i ri i Shëndetësisë Arben Taravari, nuk ka marrë pjesë në takimin e kabinetit të ri qeveritar me presidentin Gj
U pezullua se bëri fushatë, drejtoresha e Shëndetësisë: Ja e vërteta Ministria e Shëndetësisë ka pezulluar drejtoreshën e Qendrës Shëndetësore numër 1, Lushnjë, Julinda Feracaku, pasi dysho
Mori pjesë në fushatë, MSH pezullon drejtoreshën e Qendrës Shëndetësore Ministria e Shëndetësisë ka vendosur pezullimin e drejtoreshës së Qendrës Shëndetësore numër 1, Lushnje, e cila dyshohet
Taravari në krye të shëndetësisë, ja ndryshimet që do bëjë në sistem Aleanca për Shqiptarët ka propozuar Arben Taravarin si ministër i Shëndetësisë në qeverinë e re. Gjatë një intervist
Helmimi në mitingun e PD, ushtria e Garda nisin hetimet Për më shumë se 4 orë, një pjesë e bulevardit “Dëshmorët e Kombit” ishte një skenë krimi për policinë. Uniformat blu
Helmimi i demokratëve, reagon zyrtarisht Ministria e Shëndetësisë Pas helmimit në masë të ndodhur dje në mitingun e Bashës ku dhjetra të helmuar i janë drejtuar spitalit për mjekim, ka r
Ahmeti: Ministria e Shëndetësisë dhe Pushtetit Lokal i takon Aleancës Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë Qendrore në Reçicë të Vogël ka konfirmuar emrat e mi
Ministria e Shëndetësisë dhe Pushtetit Lokal i shkojnë Aleancës Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë Qendrore në Reçicë të Vogël ka konfirmuar edhe emrat
Ja cilat ministri pritet të marrë Ziadin Sela Takimi i ditës së sotme mes Ahmetit Selës dhe Zaevit i kanë dhënë fund bisedimeve për formimin e qeverisë së re. Mës
Ahmeti: Ministria e shëndetësisë i takon shqiptarëve Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka thënë pas mbledhjes në seli, se ende nuk është marrë asnjë vend
Kush është Arben Beqiri, kirurgu i njohur që do drejtojë ministrinë e Shëndetësisë Arben Beqiri pritet të mbajë nga nesër postin e ministrit të ri të Shëndetësisë, si propozim i Partisë Demokratike, në b
Marrëveshja me Bashën, 6 ministrat e Ramës që ikin (FOTO LAJM) Marrëveshja Rama-Basha parashikon largimin e gjashtë ministrave aktual, të cilët do të zëvendësohen nga emra të tjerë, t
Sulme kibernetike në spitalet britanike, anulohen të gjitha operacionet Spitalet britanike u detyruan t’iu shmangen thirrjeve të bëra në ndihmën e shpejtë për shkak të dyshimit për sulme kiber
U vdes foshnja, ministrja e Shëndetësisë interesohet 3 ditë pas vdekjes (FOTO LAJM) Shëndetësia vazhdon të jetë një ndër hallkat më të dobëta të shtetit social në Shqipëri. Një familje ka denoncuar ra
Shkon të vizitojë policët e lënduar, ministri i Shëndetësisë “pështyhet” në fytyrë Pas trazirave që ka përshirë Maqedoni dhe lëndimin e një numri të madh policisësh dhe politikanësh, ministri i Shëndetë
Rritet numri i vdekjeve foshnjore në Maqedoni Maqedonia ka shënuar një rritje të numrit të vdekjeve foshnjore, e cila sipas raportit më të fundit, ka ardhur për Shkak